Меню

Конкурс дитячої казки

Обласний конкурс дитячої казки проводиться щорічно з метою виявлення та підтримки талановитих дітей та учнівської молоді, сприяння розвитку української мови через призму художньої казки, становленню національної свідомості та здатності до творчої самореалізації обдарованих дітей.

Завдання Конкурсу – розвиток письменницьких та комунікативних здібностей, творчого нестандартного мислення та креативності літературно обдарованої молоді, заохочення дітей до написання казок, виявлення і підтримка юних авторів.

  

 

 

 

2018-2019 н.р.
 

 

Інформація про проведення конкурсу у 2018-2019 н.р.

 

Переможці конкурсу:

 

Вікова група 10-12 років

Диплом І ступеня

Шатило Софія – вихованка літературної студії «Муза» Семенівського районного будинку дитячої та юнацької творчості.

Диплом ІІ ступеня

Артюшенко Ростислав – вихованець літературного гуртка «Дивослово» Хорольської гімназії Хорольської районної ради;

Петренко Ксенія – вихованка літературного гуртка «Джерельце» опорного закладу «Білицька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 Кобеляцької районної ради Полтавської області».

Диплом ІІІ ступеня

Демченко Даниїл – вихованець літературного гуртка «Чарівне слово» Комунального закладу «Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2 Полтавської міської ради Полтавської області»;

Куратнік Ольга – вихованка літературної студії «Жар-птиця» Комунального закладу «Полтавська гімназія «Здоров’я» № 14 Полтавської міської ради Полтавської області»;

Курочка Єлєна – вихованка літературної студії Оболонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Семенівської районної ради.

 

 

Вікова група 13-15 років

Диплом І ступеня

Бєлозьорова Діана – вихованка літературного гуртка «Дивоцвіт» Старосанжарського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів імені Оксани Мешко Малоперещепинської сільської ради Новосанжарського району.

Диплом ІІ ступеня

Проценко Поліна – вихованка літературної студії Оболонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Семенівської районної ради.

Диплом ІІІ ступеня

Білик Любов – вихованка літературної студії «Криниця» Малобудищанської загальноосвітньої школа І-ІІІ ступенів Зіньківської районної ради;

Рашевська Марія – вихованка літературного гуртка «Росинка» Шевченківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів імені академіка В.О. Пащенка Решетилівської районної ради;

Яковлєва Аліна – вихованка літературного гуртка «Літературна вітальня» Карлівського районного Будинку дитячої та юнацької творчості.

 

 

Вікова група 16-18 років

Диплом І ступеня

Малюсейко Ярослав – вихованець літературного гуртка «Літературна світлиця» Вищого професійного училища № 7 м. Кременчука.

Диплом ІІ ступеня

Кузема Тарас – вихованець літературного гуртка «Літературна творчість» Кобеляцького будинку дитячої та юнацької творчості імені М.А. Касьяна;

Нахімова Аліна – вихованка літературного гуртка «Гранослов» Малоперещеписького закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів імені М.А. Клименка Малоперещепинської сільської ради Новосанжарського району.

Диплом ІІІ ступеня

Черненко Дар’я – вихованка літературного гуртка «Барви слова» Біляківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Семенівської районної ради;

Шенгер Мирослава – вихованка літературного гуртка «Літературна вітальня» Карлівського районного Будинку дитячої та юнацької творчості.

 

 

Протокол № 1 засідання оргкомітету  
 
Протокол № 2 засідання оргкомітету  
 Файли: 
Положення про проведення конкурсу
Заявка на участь
Підсумки проведення конкурсу у 2019 р.