Меню

«У ритмі серця»

«Так просто бути добрим.
Потрібно тільки уявити себе на місці іншої людини,
перш ніж почати її осуджувати»
Марлен Дітріх
 

«У ритмі серця» – довгостроковий благодійний проєкт, що реалізується з 2016 року з метою згуртування вихованців ОЦЕВУМу навколо добрих справ, виховання у дітей та молоді милосердя, доброти, чуйності, небайдужості до чужого болю, готовності підтримати у важку хвилину, розрадити у біді, залучення дітей до волонтерської діяльності.

Проєкт складається з багатьох етапів, різних за формою, тривалістю та змістом, що спрямовані на досягнення певних цілей щодо вирішення соціальних проблем у сучасному суспільстві.

Благодійні акції за своєю структурою передбачають різні форми діяльності, не лише матеріальні види допомоги, а й безпосередню особисту участь дітей, що дає можливість розвивати власні творчі здібності.

Для вирішення поставлених завдань у рамках реалізації проекту проводяться благодійні акції та заходи: «Діти захисникам України», «Нам все під силу!», «З любов’ю», «Миколай до нас іде, подаруночки несе», «Мистецтво маленьких кроків», «Творимо добро разом» та ін.

Основні форми реалізації проекту: концерти, вистави, зустрічі, благодійні акції, конкурсні програми, майстер-класи, розважальні програми, дитячі виставки-ярмарки виробів з декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва тощо.

Місця реалізації проекту: Полтавський ОЦЕВУМ, будинки престарілих, дитячі лікарні та санаторії, спеціальні школи-інтернати, військові частини та ін.

 
Заходи в рамках проєкту