Меню

Інструментальний ансамбль «НОКТЮРН»

 

керівник Писаренко Людмила Василівна

 

Інструментальний ансамбль «Ноктюрн» створений 2002 року на базі гуртка гітаристів. На сьогодні його відвідує 30 вихованців.

Керівник гуртка: Писаренко Людмила Василівна, закінчила Гадяцьке училище культури імені І.П.Котляревського (1991 р.), автор музики до лялькової вистави «Ще раз про Червону Шапочку», композитор і поет, керівник аматорського інструментального гурту працівників ОЦЕВУМу «Мажори», постійний член журі на обласних дитячих конкурсах.

Педагогічне кредо: «Вибери собі роботу до душі, і тобі не доведеться працювати жодного дня у своєму житті».

 

Основним інструментом в колективі є гітара, на якій діти навчаються грати, здають екзамени двічі на рік (І та ІІ семестр), а після випускних іспитів (спеціальність та теорія музики) отримують свідоцтво про позашкільну освіту.

З появою в колективі нових інструментів, а саме напівакустичної, електро- та бас гітар, синтезаторів, ударної установки, мелодики, змінився склад колективу, розширилися його можливості, зокрема навчання на додаткових інструментах.

Основний напрям діяльності – музичне виховання дітей на основі української та зарубіжної інструментальної музики.

Програма гуртка розрахована на 7 років навчання, має початковий (1 рік), основний (4 роки) та вищий (2 роки) рівні і складається з теоретичної та практичної частини. Вона орієнтована на чітке дотримання етапності і наступності конкретних музичних завдань, спрямованих на розвиток музичного слуху, навичок імпровізації та розвиток творчої активності дітей; формування навичок гри на музичних інструментах.

Ансамбль «Ноктюрн» є багаторазовим лауреатом та дипломантом Всеукраїнського фестивалю-майстерні авторської пісні «Сонячний зайчик» (м.Запоріжжя), Міжнародного фестивалю авторської пісні «Булат» (м.Суми), обласного фестивалю «Стежинка» (м.Харків), а також дипломантами обласного огляду-конкурсу «Веселка» (м.Полтава).