Меню

Народний художній колектив Циркова студія «ЄДНІСТЬ»

 

керівники Галкін Руслан Іванович, Галкіна Юлія Василівна

 

колектив у Facebook, Instagram і YouTube

 

Циркова студія «Єдність» створена на базі Полтавського ОЦЕВУМу у 2003 році. На сьогодні колектив налічує 84 вихованці і вирізняється своєю самобутністю та виразністю творчого втілення, закоханістю у циркове мистецтво та активною громадянською позицією як керівників, так і вихованців.

За роки свого існування студія пройшла процес становлення і зараз є однією з кращих серед циркових колективів закладів позашкільної освіти Полтавщини.

Незмінними керівниками студії є талановита циркова родина Руслана та Юлії Галкіних, які працюють пліч-о-пліч під гаслом: «Ми прагнемо, щоб Ти зрозумів, що Ти – особистість! Ти – індивідуальність! Ти – неповторний! Ти – це Ти! Ти потрібен цьому світу, адже цей світ – наш світ! Ми змінюємо його на краще!»

 

  Життєвий та творчий шлях Галкіна Руслана Івановича з юних літ пов'язаний з цирком. З 7-ми років він почав пізнавати всю красу та неповторність циркової майстерності в студії «Цирк молодих». Клоунада, жонгляж, еквілібристика, групова акробатика, вольтижер - це лише перші кроки в навчанні Руслана. Вивчав основи циркових жанрів, термінологію. Відмінник, найкращий учень групи допомагав керівникові, займався виховною роботою з молодшими учнями.

У 25 років, по закінченню циркової студії, почав працювати у Сімферопольському державному цирку імені Бориса Тезікова, потім у Харкові, Дніпропетровську, Одесі. У літній період гастролював по країні з цирком шапіто «Бім-Бом», де майстерно демонстрував акробатичні трюки, страхував партнерів по роботі в номерах, допомагав держати лонжу. Був головним шапітмейстером.

Руслан Іванович працює з групами дітей основного та вищого рівнів навчання, з 2007 року - є головою обласного методичного об'єднання педагогів оригінального жанру закладів освіти області. Як керівник, він постійно працює над підвищенням рівня своєї професійної майстерності.

За багаторічну сумлінну працю, плідну педагогічну діяльність, досягнуті успіхи у справі навчання і виховання учнівської молоді Галкін Р.І. нагороджений:
- Грамотою Головного управління освіти і науки Полтавської обласної державної адміністрації (2012 рік);
- Почесною грамотою Полтавської обласної державної адміністрації (2013 рік);
- Подякою Міністерства освіти і науки України (2018 рік).

 

Галкіна Юлія Василівна професійну циркову майстерність здобула у «Народному цирку молодих» Будинку культури Полтавського турбомеханічного заводу, де оволоділа різними жанрами циркового мистецтва: пластична акробатика, жонгляж. Після закінчення студії у віці 20 років почала працювати у Сімферопольському державному цирку імені Бориса Тезікова, потім у Харкові, Дніпропетровську, Одесі. Спеціалізувалася на грі з хула-хупами, постійно брала участь в одноразових номерах ілюзіоніста Кукіса. У літній період гастролювала по країні з цирком шапіто «Бім-Бом».

За сумлінну багаторічну працю, високий професіоналізм, зразкову організацію навчальної і виховної роботи та вагомий особистий внесок у розвиток позашкільної освіти області Галкіна Ю.В. нагороджена:
- Грамотою Головного управління освіти і науки Полтавської обласної державної адміністрації (2010 рік);
- Почесною грамотою Полтавської обласної державної адміністрації (2013 рік);
- Подякою Міністерства освіти і науки України (2018 рік).

 
Навчальний процес гуртка

Програма народної циркової студії «Єдність» - це комплекс навчально-тренувальних та виховних заходів, спрямованих, як на загальнофізичний розвиток дитини, так і на спеціально-організований педагогічний процес у досягненні високих результатів з цього напряму діяльності.

Народна циркова студія «Єдність» - це справжня школа циркового мистецтва для дітей та юнацтва.

Вона передбачає вивчення наступних жанрів циркового мистецтва:
- жонглювання;
- еквілібристика;
- хула-хупи;
- акробатика;
- повітряна гімнастика;
- каучук;
- клоунада.

На заняттях діти вивчають не тільки такі циркові жанри, а і розвивають свої природні здібності та таланти.

Освітній процес у колективі побудований в суворій послідовності - від простого-до складного, від окремого - до загального та включає в себе три рівні підготовки:​
- початковий рівень (діти віком 5-8 років);
- основний рівень (діти віком 8-12 років);
- вищий рівень (діти віком до 18 років).

Робота народної циркової студії «Єдність» привчає дітей відчувати себе вільно і впевнено під час виступів перед глядачами, підвищує їх культурний рівень, збагачує духовне життя учнів, дає можливість кожній дитині для щонайбільшої самореалізації себе, як особистості, як людини, що формується.

З кожним роком зростає рівень виконавської майстерності учасників, поповнюється діючий репертуар, урізноманітнюються виступи, які мають окремі сюжетні лінії і завжди сприймаються глядачем, як кращі зразки циркових номерів Полтавщини та супроводжуються бурхливими оплесками.

Вихованці студії - активні учасники міських, обласних, Всеукраїнських та Міжнародних конкурсів учнівської молоді, а також, різноманітних телешоу.

 
Приходьте до нас - і ви зможете творити чудеса!