Меню

«Молодь обирає здоров’я»

Обласний фестиваль-конкурс «Молодь обирає здоров’я» є етапом Всеукраїнського фестивалю-конкурсу і щорічно проводиться з метою популяризації та пропаганди серед молоді здорового способу життя, запобігання негативним проявам у молодіжному середовищі, виявлення та підтримки талановитої молоді, організації змістовного дозвілля

 
 
  
 
 
2018-2019 н.р.

 

Інформація про проведення фестивалю у 2019 році  

 

Результати виступів команд

№ з/п
Команда
Заклад освіти
Середній бал
Місце
1
«Щасливе життя»
Пирятинський Центр дитячої та юнацької творчості
29,6
І
2
«Нове покоління»
Комунальний заклад «Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 38 Полтавської міської ради Полтавської області»
28,9
ІІ
3
«Хвиля»
Решетилівська гімназія імені І.Л.Олійника Решетилівської міської ради
28,2
ІІ
4
«Тайм-Аут»
Семенівський навчально-виховний комплекс № 1 імені М.М.Хорунжого Семенівської селищної ради
27,7
ІІІ
5
«Нове покоління»
Майбородівська загальноосвітня школа I-II ступенів Новознам'янської сільської ради Кременчуцького району
27,5
ІІІ
6
«Адреналін»
Комунальний заклад «Розсошенська гімназія Щербанівської сільської ради Полтавського району Полтавської області»
27,2
ІІІ
7
«Фабрика здоров'я»
Опорний заклад «Диканський навчально-виховний комплекс імені М.В.Гоголя «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад» Диканської районної ради Полтавської області»
26,4
 
8
«Активні»
Кулажинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Гребінківської районної ради
25,6
 
9
«Живчики»
Полузірський навчально-виховний комплекс «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний заклад» Мачухівської сільської ради Полтавського району
25,4
 
10-11
«Будьте здорові!»
Опорний заклад «Руденківський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Руденківської сільської ради Новосажарського району Полтавської області»
24,5
 
«Здорова молодь Чорнухинщини»
Опорний заклад «Чорнухинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені Г.С.Сковороди Чорнухинської районної ради Полтавської області»
24,5
 
12
«Позитив»
Кам’янопотоківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені М.С.Новохатька Кременчуцької районної ради
24,4
 
13
«Здоровенькі були»
Жоржівська загальноосвітня школа I-III ступенів Шишацької селищної ради
23,7
 
14
«Вітамінка»
Новогалещинський ліцей Новогалещинської селищної ради Козельщинського району
23,3
Грамота
15
«Вінтаж»
Обознівський навчально-виховний комплекс «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад» Глобинської районної ради
23,2
 
16
«Супергерої»
Яблунівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Оржицької районної ради
23,0
 
17
«Вітамін»
Великокручанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Пирятинського району
21,6
 
18
«Енергія»
Кременчуцька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 16 Кременчуцької міської ради
поза конкурсом
 
 

Результати конкурсу плакатів

І місце
колективна робота учнів Комунального закладу «Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №38 Полтавської міської ради Полтавської області»
ІІ місце
Крупко Анна, вихованка гуртка «Оригінальні штучки» позашкільного навчального закладу «Центр дитячої та юнацької творчості» Горішньоплавнівської міської ради
Шишакова Дар’я та Постернак Дар’я, вихованки позашкільного навчального закладу «Центр дитячої та юнацької творчості» Горішньоплавнівської міської ради
ІІІ місце
Харковець Валерія, учениця Тарасівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Гребінківської районної ради
команда «Живчик» Полузірського навчально-виховного комплексу «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний заклад» Мачухівської сільської ради Полтавського району
Матвієнко Вікторія, учениця Опорного закладу «Шишацька спеціалізована школа імені В.І.Вернадського Шишацької селищної ради Полтавської області»
Грамота
Середа Вікторія та Силка Хрестина, учениці Овсюківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Гребінківської районної ради
М’якушко Вікторія, учениця Опорного закладу «Шишацька спеціалізована школа імені В.І.Вернадського Шишацької селищної ради Полтавської області»
Панченко Володимир, учень Жоржівської загальноосвітньої школи I-III ступенів Шишацької селищної ради
Ігнатюк Марія, вихованка гуртка образотворчого мистецтва позашкільного навчального закладу «Центр дитячої та юнацької творчості» Горішньоплавнівської міської ради
Турченко Анастасія, учениця Комунального закладу «Полтавська загальноосвітня школа I-III ступенів №19 Полтавської міської ради Полтавської області»
 

Результати конкурсу фоторобіт

І місце
Коросташова Наталія, учениця Котелевської загальноосвітньої школи I-III ступенів №2 Котелевської районної ради
ІІ місце
Сокалова Надія, учениця Кременчуцької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №19 Кременчуцької міської ради
Кузмінська Анастасія, учениця спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3 імені В.О.Нижниченка з поглибленим вивченням предметів суспільно-гуманітарного циклу Горішньоплавнівської міської ради
ІІІ місце
Коломієць Анна, учениця Короваївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Гребінківської районної ради
Кривенко Ігор, учень Опорного закладу «Чорнухинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені Г.С.Сковороди Чорнухинської районної ради Полтавської області»
команда «Хвиля» Решетилівської гімназії імені І.Л.Олійника Решетилівської міської ради
Півторипавло Олександр та Гайдар Максим, учні Пристанційнівського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Малоперещепинської сільської ради Новосанжарського району
Грамота
Лепеха Руслан, учень Мокиївського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад» Чорнухинської районної ради
Ісаєва Анна, учениця Вишнівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Оржицької районної ради
Козуб Ілона, учениця Калашниківського навчально-виховного комплексу Мачухівської сільської ради Полтавського району
Коробко Олександр, учень спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів імені В.О.Нижниченка Горішньоплавнівської міської ради

 

 

Результати ІІ-го (відбіркового) етапу

(Протокол засідання журі)
№ з/п
Команда
Заклад освіти
Загальний бал
1
«Щасливе життя»
Пирятинський Центр дитячої та юнацької творчості
150
2
«Нове покоління»
Комунальний заклад «Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №38 Полтавської міської ради Полтавської області»
145
3
«Хвиля»
Решетилівська гімназія імені І.Л.Олійника Решетилівської міської ради
143
4
«Фабрика здоров'я»
Опорний заклад «Диканський навчально-виховний комплекс імені М.В.Гоголя «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад» Диканської районної ради Полтавської області»
142
5
«Нове покоління»
Майбородівська загальноосвітня школа I-II ступенів Новознам'янської сільської ради Кременчуцького району
141
6
«Адреналін»
КЗ «Розсошенська гімназія Щербанівської сільської ради Полтавського району Полтавської області»
140
7
«Здорова молодь Чорнухинщини»
Чорнухинська загальноосвітня школа I-IІI ступенів Чорнухинської районної ради
139
8
«Енергія»
Кременчуцька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №16 Кременчуцької міської ради
138
9
«Здоровенькі були»
Жоржівська загальноосвітня школа I-III ступенів Шишацької селищної ради
137
10
«Вінтаж»
Обізнівський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад» Глобинського району
136
11
«Тайм-Аут»
Семенівський навчально-виховний комплекс №1 імені М.М. Хорунжого Семенівської селищної ради
135
12
«Активні»
Кулажинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Гребінківської районної ради
129
13
«Вітамінка»
Новогалещинський ліцей Новогалещинської селищної ради Козельщинського району
127
14
«Живчики»
Полузірський навчально-виховний комплекс «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний заклад» Мачухівської сільської ради
126
15
«Вітамін»
Великокручанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Пирятинського району
125
16
«Будьте здорові!»
Опорний заклад «Руденківський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Руденківської сільської ради Новосажарського району»
123
17
«Позитив»
Кам’янопотоківська ЗОШ І-ІІІ ступенів імені М.С.Новохатька Кременчуцького району
121
18
«Супергерої»
Яблунівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Оржицької районної ради
121
19
«Вітаміни»
Миргородська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 9 імені Івана Андрійовича Зубковського Миргородської міської ради
118
20
«Веселка»
Котелевська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2
118
21
«Формула здоров'я»
Опорний заклад «Яреськівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені Ф.П.Борідька Шишацької районної ради Полтавської області»
117
22
«Живчики»
Кривушівський навчально-виховний комплекс «загальноосвітня школа-дошкільний навчальний заклад» Піщанської сільської ради Кременчуцького району
116
23
«Сполох»
Пристанційнівський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Малоперещепинської сільської ради Новосанжар-ського району
116
24
«ТЕМП»
Вирішальненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Лохвицької районної ради
115
25
«ТИТАНИ»
Хорольський навчально-виховний комплекс Хорольської районної ради
113
26
«Адреналін»
Драбинівський навчально-виховний комплекс «Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів – заклад дошкільної освіти» Драбинівської сільської ради Новосанжарського району Полтавської області»
112
27
«Гармонія»
Духівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Лубенської районної ради
111
28
«Здоров'я»
Терешківська загальноосвітня школа I-III ступенів Терешківської сільської ради Полтавського району
110
29
«Позитив»
Козельщинського ліцею Козельщинської селищної ради
109
30
«Здорові були»
Оболонська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Семенівської районної ради
108
31
«Щасливе майбутнє»
Гребінківський Центр дитячої та юнацької творчості
106
32
«Мрія»
Оленівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Козельщинської районної ради
105
 
 
 
2017-2018 н.р.
 
Інформація про проведення фестивалю у 2018 році  
 
Інформація про проведення Всеукраїнського фестивалю у 2018 році  
 
2016-2017 н.р.
 
 Інформація про проведення фестивалю у 2017 році 

 

 

2015-2016 н.р.
 
Фото з обласного конкурсу 07.04.2016 р.
 Файли: 
Підсумки проведення конкурсу у 2018 році
Підсумки проведення конкурсу у 2017 році
Підсумки проведення конкурсу у 2016 році

Афіша

пн
вт
ср
чт
пт
сб
вс
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
 
Жовтень 2019
 

Корисні файли