Меню

Першим переможцем фестивалю-конкурсу «ГуморFEST» стала команда «Браво» з Нових Санжар

 Дата: 
22.05.2023

Нехай, і через три роки, але перша фінальна гра обласного фестивалю-конкурсу «ГуморFEST» таки, відбулася! (координатор - заступник директора з виховної роботи Олександр РЕЦЬ) Так-так, саме перша, адже, після ребредингу конкурсу КВН та зміни його назви у 2019 році, можливість провести повноцінну фінальну гру з'явилася лише зараз. Після відбіркового етапу у переддень Дня сміху, де змагалися 13 команд, до фіналу «дісталися» три найбільш вмотивовані - «Браво» Новосанжарського ліцею Новосанжарської селищної ради, «Без паніки» Чорнухинського ліцею імені Г.С.Сковороди Чорнухинської селищної ради та «OBI-WAN KENOBI» Центру дитячої та юнацької творчості Горішньоплавнівської міської ради.

 

Команди змагалися у трьох конкурсах: «БІАТЛОНі», «VIDEOблозі» на тему: «Гаджетоманія або навчання у 2 кліка» та «Полотні» на тему: «Ліки для душі».

За підсумками гри «найефективнішу формулу» ліків для душі винайшли гумористи із Нових Санжар, які отримали найвищий бал від журі, другими стала команда «OBI-WAN KENOBI» з Горішніх Плавнів, а, відповідно, «Без паніки» з Чорнух - третіми.

 

Всі команди, їх керівники та найяскравіші гравці отримали дипломи і грамоти, а вболівальними та всі, хто відвідав гру - позитивний настрій.

 

Як і завжди, фінальній грі передувало засідання обласного методичного об'єднання керівників естрадно-гумористичного напряму, під час якого головою ОМО Костянтином ВАСИЛЬЄВИМ та членами журі фестивалю-конкурсу Наталією ФЕДОРЕНКО і Олександром РЕЦЕМ проведено аналіз виступів команд під-час відбіркового етапу конкурсу. Керівник команди «OBI-WAN KENOBI», член команди «Лукас» телевізійної Ліги Сміху Кирило ГОЛОВКІН провів для колег тренінг на імпровізацію.