Меню

«Парад творчих звітів» в ОЦЕВУМі розпочала циркова студія «ЄДНІСТЬ»

 Дата: 
09.05.2023

Травень і червень у нашому закладі завжди є «гарячими» та багатими на емоції, видовища та справжній «творчий бум» від наших колективів. Щороку в ці дні кожен з них намагається підсумувати освітній процес, творчі здобутки і досягнення поточного навчального року та поділитися ними з найкращими своїми поціновувачами - друзями і родинами.

«Парад творчих звітів» 2022/2023 н.р. в ОЦЕВУМі розпочала 6 травня циркова студія «ЄДНІСТЬ», святкуючи 20-річчя творчої діяльності. Історія гуртка розпочалася у нашому Центрі у лютому 2003 році, завдяки ініціативі вихованців полтавської цирковій студії «Цирк молодих», артистів Державного цирку м.Сімферополя імені Бориса Тезікова Руслана та Юлії ГАЛКІНИХ. Студія досить швидко зайняла провідне місце серед творчих колективів циркового жанру не лише Полтави і області, а й країни. Кількість бажаючих навчатися цирковому мистецтву збільшується щороку не зважаючи на виклики сьогодення. Сьогодні у 5-ти групах гуртка навчається 96 вихованців віком від 5 до 20 років. 14 його випускників – продовжують навчання у спеціалізованих мистецьких закладах, а 5 – є провідними артистами циркових труп України і країн зарубіжжя. 4 вихованці колективу брали участь у телевізійному проєкті «Україна має талант», за що були нагороджені поїздкою до Парижу на виставу всесвітньовідомого Цирку дю Солей (Cirque du Soleil). Дует повітряних гімнастів брав участь у всеукраїнському творчому проєкті «Крутіші за всіх» на телеканалі «Інтер». Вихованці гуртка є постійними учасниками і переможцями конкурсів і фестивалів циркового мистецтва різного рівнів. Лише у 2023 році гуртківці здобули 7 дипломів Гран-Прі та 22 дипломи за І місце.

Прикладом для наслідування юних «циркачів» є керівники колективу Юлія та Руслан Галкіни, які власним прикладом показують вихованцям нелегкі та надзвичайно красиві елементи, трюки, акробатичні номери. За сумлінну працю, вагомий внесок у розвиток національної освіти, професійну майстерність вони неодноразово нагороджувалися відзнаками державних та регіональних органів влади, професійних спілок і оргкомітетів фестивалів і конкурсів.

От, і минулої суботи, протягом 2-х годин керівники і вихованці студії «тримали» свого глядача на одному подиху. Високохудожні професійні номери та перші кроки на сцені, «повітря», еквілібр, гімнасти, участь у концерті батьків вихованців минулих років (заслужений артист України Валерій СОКОЛИК), почесні гості (директор Департаменту освіти і науки ОВА Євген КОНЧАКОВСЬКИЙ і представник компанії UGTC TRADE Павло НАГОРНИЙ), вітання від адміністрації ОЦЕВУМу (директор Надія ЧЕРНОБЕЛЬ) та батьківського комітету і, наприкінці, грамоти, подяки, кубки, ноутбук і автономна акустична система, святковий торт з фєєрверком - це лише частина того яскравого дійства, що мали змогу споглядати учасники та глядачі того дня.

 

А ще, захід мав і благодійну мету, а саме, збір коштів для потреб Збройних Сил України. Завдяки вхідним донатам вдалося зібрати 6507 гривень, які були перераховані бійцям 407 Полтавського окремого батальйону.

 
 

Сподіваємось, ми вас заінтригували і вже на наступному творчому звіті, обов'язково побачимо в стінах нашого ОЦЕВУМу. Слідкуйте за афішами та, не пропустіть.