Меню

Онлайн-зустріч з координаторами гурткової роботи художньо-естетичного напряму позашкільної освіти

 Дата: 
04.05.2023

Про засади функціонування гуртків художньо-естетичного напряму позашкільної освіти у закладах освіти області говорили сьогодні на онлайн зустрічі з координаторами даного напряму у територіальних громадах. Зустріч ініційована директором ОЦЕВУМу Надією ЧЕРНОБЕЛЬ та підготовлена за результатами моніторингу гурткової роботи, що був проведений у березні-квітні ц.р.

Надія Леонідівна нагадала учасникам зібрання теоритичні основи позашкільної освіти як такої, зробила онлайн-екскурс діяльності Центру та ознайомила з моделлю координації позашкільної освіти. Заступники директора Світлана АРТЮХ і Олександр РЕЦЬ розкрили питання, що стосувалися функціонування нашого закладу у сферах надання освітніх послуг та конкурсно-фестивальної діяльності, а завідувач відділу методичної роботи Алла ОКАРА ознайомила колег з методично-координаційною складовою - діяльністю по підвищенню кваліфікації педагогів, роботою оглядової комісії з присвоєння і підтвердження почесних звань творчим колективам та ін.

It appears your Web browser is not configured to display PDF files. Download adobe Acrobat или click here to download the PDF file.