Меню

Вічна слава Героям Небесної Сотні

 Дата: 
20.02.2023

20 лютого Україна вшановує пам'ять українців, які змінили перебіг історії нашої Держави. 9 років тому відбулися масові розстріли протестувальників під час Революції Гідності, які вийшли на Майдан Незалежності в Києві, щоб відстояти нашу національну ідею та вибороти вільну і незалежну країну.

Події зими 2014 року, коли протистояння між українським народом і тодішнім режимом досягло максимального прояву, стали трагічною сторінкою нашої історії. 18-20 лютого 2014 року в центрі Києва загинули близько ста осіб, кілька десятків людей зникли безвісти, більше тисячі дістали поранення, а сотні - були заарештовані та піддані тортурам. Найбільше активістів Майдану - 48 осіб загинуло 20 лютого 2014 року. Їх разом з іншими 54 загиблими та смертельно пораненими учасниками мирних протестів упродовж зими 2013-2014 років і п'ятьма активістами Майдану, які загинули навесні 2014 року, відстоюючи демократичні цінності та територіальну цілісність України, назвали Героями Небесної Сотні.

Україна заплатила високу ціну за звільнення від диктатури та свій цивілізаційний вибір - бути частиною Європи. Усі Герої залишаються у пам'яті народу, є гордістю й прикладом для майбутніх поколінь і стали для України символом жертовності, героїзму та патріотизму, прикладом та джерелом натхнення для наших воїнів, які, щоб захистити свою країну, взяли у руки зброю. Наша боротьба за свободу та незалежність триває. Маємо лише один шлях - підтримка та зміцнення ЗСУ, звільнення від російського агресора всієї окупованої території, включно з Донбасом та Кримом, а далі розбудова вільної, демократичної, сильної та квітучої України.

Вічна пам'ять і слава Героям! Вони не вмирають, а навічно залишаються славою та небесними захисниками України!

 

______________________________________
Присвята Героям Небесної Сотні вихованців
ЗХК Ансамблю народного танцю «КАБЛУЧОК»
ЗХК Гуртка «ЮНИЙ ЖУРНАЛІСТ»
ЗХК Гуртка літератури та публіцистики «ДІАЛОГ»
ЗХК Дитячо-юнацької театральної студії «НУ І ДІТКИ»
ЗХК Театру мод «СИЛУЕТ»
Гуртка видовищно-театралізованих заходів «ІМПРОВІЗ-ШОУ»