Меню

Обласний захід «Нам все під силу!»

 Дата: 
03.12.2022

Щороку 3 грудня Україна разом із світовою спільнотою відзначає день людей з інвалідністю, який не є святом, а покликаний привернути увагу до проблем цих людей, захисту їхніх прав, гідності і благополуччя, акцентує увагу суспільства на перевагах, які воно отримує від участі людей з інвалідністю у політичному, соціальному, економічному і культурному житті. Цей день є нагадуванням людству про його обов’язок виявляти турботу і милосердя до найбільш незахищеної частини суспільства – людей із інвалідністю.

Як і щороку, у ці дні ми проводимо обласний захід для дітей з особливими потребами, назвою і основним меседжем якого є гасло, що спонукає кожного діяти і творити, бо – «Нам все під силу!» (координатор - завідувач відділу організаційно-масової роботи Юлія ЗІРКА).

На жаль, третій рік поспіль ми не маємо можливості живого спілкування, але вчора, без електропостачання та стабільного зв’язку, але спільними зусиллями і палаючими один до одного серцями, все ж вдалося створити маленьке диво – вперше відбувся онлайн концерт. Натхненні виступи дітей, хвилювання керівників, емоційне піднесення учасників і шалена підтримка один-одного не залишили нікого байдужими.

Пропонуємо і вам долучитися до дійства та переглянути відео версію концерту та скетч-огляду робіт учасників заходу, що займаються декоративно-прикладним і образотворчим мистецтвом.

Дякуємо кожному з 95 учасників! Ви неймовірні!