Меню

«Збережи життя – познач себе у темряві»

 Дата: 
15.11.2022

Зараз, коли світловий день досить короткий, а питання енергозбереження є питанням національного значення, підрозділами ювенальної превенції Національної поліції у Полтавській області у закладах освіти проводяться превентивні заходи щодо попередження травматизму на дорогах, зокрема серед дітей і учнівської молоді.

Мали таку зустріч сьогодні і педагоги ОЦЕВУМу. Провела її начальниця відділу ювенальної превенції Головного управління Національної поліції у Полтавській області Ірина МОСКАЛЕНКО. Пані Ірина поінформувала про невтішну статистику з ДТП, що сталися з вини неповнолітніх у темний час доби останнім часом та розкрила питання використання світловідбиваючих елементів флікерів (браслетів, брелків, стрічок, наклейок тощо), які допомагають побачити пішохода в нічний час.

З приємністю відзначаємо, що важливим елементом візуалізації під час подібних заходів є відеопорадник «Збережи життя – познач себе у темряві», що був підготовлений працівниками поліції і вихованцями зразкового художнього колективу гуртка «ЮНИЙ ЖУРНАЛІСТ» нашого Центру (керівник Ірина СИНЯГІВСЬКА).

Дякуємо своїх вихованців за активність, а Ірину Миколаївну за багаторічну співпрацю!

Дбаємо спільно про особисту безпеку та безпеку близьких прямо зараз!