Меню

ОМО педагогів декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва

 Дата: 
07.11.2022

4 листопада відбулося засідання обласного методичного об'єднання педагогів декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва, у якому взяли участь 85 педагогів (координатор – методист Оксана ФЕДОРЕНКО).

Відкрила засідання заступник директора з навчально-методичної роботи Полтавського ОЦЕВУМу Світлана АРТЮХ.

Про традиції та новаторство в художній діяльності керівників гуртків образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва розповіла Наталія ДІГТЯР, кандидат педагогічних наук, завідувач кафедри образотворчого та декоративно-ужиткового мистецтва Навчально-наукового інституту культури і мистецтв Луганського національного університету імені Тараса Шевченка, член Національної спілки майстрів народного мистецтва України.

Художник-оформлювач Полтавського ОЦЕВУМу, член журі конкурсів декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва Олена ДАВИДЕНКО поділилася корисними рекомендаціями членів журі щодо оформлення та висвітлення тематики конкурсних робіт.

Цікавий та актуальний майстер-клас з декоративного розпису «Я – Україна» провела керівник гуртка писанкарства та декоративного розпису «Дивина» Полтавського ОЦЕВУМу Світлана МЕРКУЛОВА.

На майстер-класі з ізонитки «Ниток чарівне сплетіння» у виконанні керівника студії образотворчого мистецтва «Спектр» Сенчанського будинку дитячої та юнацької творчості Надії БАНДУРКО усі мали змогу долучитися до створення яскравого калинового грона, народного символу нашої держави.