Меню

Організація методичної роботи позашкільників області у 2022-2023 н.р.

 Дата: 
13.10.2022

12 жовтня відбулося онлайн-засідання обласного методичного об’єднання з організації навчально-методичної роботи закладів позашкільної освіти, до якого долучилося 44 педагоги із 28 закладів позашкільної освіти.

На засіданні розглянули актуальні питання організації методичної та навчальної роботи педагогічних колективів позашкілля в умовах воєнного часу, зокрема за очною, дистанційною та змішаною формами роботи.

Методичні рекомендації по застосуванню інтерактивних технологій надала заступник директора з навчально-методичної роботи ОЦЕВУМу, голова ОМО Світлана АРТЮХ.

Наталія ХОРІЩЕНКО, методист Комунального закладу «Полтавський Палац дитячої та юнацької творчості Полтавської міської ради Полтавської області», поділилася з присутніми досвідом організації методичної роботи у закладі в період воєнного стану, акцентувала увагу на емоційному стані педагогів і вихованців.

Надбаннями з оцінювання рівня навчальних досягнень вихованців ЗПО з колегами поділилася методист Комунального закладу «Центр дитячої та юнацької творчості Терешківської сільської ради» Вікторія ГЕРАСИМЕНКО.

Не менш актуальними були і питання організації освітньої діяльності в комплексному закладі позашкільної освіти, які висвітлила методист Карлівського міського центру позашкільної освіти Олена КОБА.

 

Засідання пройшло активно, цікаво, в діалозі та співпраці.

Дякуємо спікерам за ґрунтовну підготовку та викладення актуальних матеріалів!