Меню

30 липня - Всесвітній день протидії торгівлі людьми

 Дата: 
29.07.2022

30 липня в усьому світі відзначається Всесвітній день протидії торгівлі людьми. Він був започаткований у 2013 році Генеральною Асамблеєю Організації Об’єднаних Націй з метою підвищення рівня поінформованості громадян стосовно глобальної проблеми торгівлі людьми і привернення уваги до важкого становища жінок, чоловіків і дітей, які стали жертвами цього злочину, а також заохочення людей активно допомагати постраждалим і протидіяти торгівлі людьми.

За даними Міжнародної організації праці, 21 мільйон людей у всьому світі є жертвами примусової праці. Чоловіки, жінки та діти потрапляють до рук торговців людьми як в своїх країнах, так і за кордоном. При цьому страждають всі країни, будь то країна походження, транзиту або призначення. Рабство як в стародавній, так і сучасній формі - явище не тільки ганебне; це, за словами борця за скасування рабства Джона Уеслі, «огидна сукупність всіх гидот», якій немає місця в нашому світі.

27 липня на фасаді ОЦЕВУМу спільно з спеціалістами управління міграційної поліції Головного управління Національної поліції в Полтавській області та відділу ювенальної превенції Полтавського райуправління було проведено інформування та консультування громадян, передовсім батьків наших вихованців і батьків дітей з числа внутрішньо переміщених осіб, що є учасниками соціально-мистецького проєкту «ART-Галактика», щодо питань протидії торгівлі людьми.

Тож, як не стати жертвою торгівлі людьми. Запам’ятайте і розкажіть своїм рідним та друзям про 5 правил безпеки!

1) Надавай документи лише офіційним особам, збережи їх електронні копії.

2) Повідомляй близьким про деталі поїздки.

3) Не віддавай нікому мобільний телефон.

4) Повідомляй рідним про місце перебування та роботи. Домовся про кодове слово, яке повідомить, що ти в небезпеці.

5) Приймай допомогу лише від офіційних організацій та перевірених осіб.

 

Дотримуйся цих правил та переконайся, що все безпечно. Захисти себе та рідних – проконсультуйся на гарячій лінії - 527 з мобільного в Україні.