Меню

Ігродискотека від Тьоті Панди

 Дата: 
06.06.2022

У минулу суботу ОЦЕВУМники разом з учасниками проєкту «ART-ГАЛАКТИКА» мали можливість відчути неймовірну енергетику та харизму справжнього і загальновизнаного професіонала дитячих забав, автора та виконавиці ігрових хітів, режисера та ігромайстрині Наталії МІЄДІНОВОЇ. Пані Наталія завітала до Полтави не просто так - завітала вона, щоб «віддати борг» колективам нашого Центру, що стали переможцями ігрового челенджу від Тьоті Панди, організованого нею ще на початку року.

Цю перемогу нам забезпечили НХК Школа сучасної хореографії «ТОТУС», ЗХК Театр мод «СИЛУЕТ», Ансамбль спортивно-бального танцю «НАТХНЕННЯ», Гурток видовищно-театралізованих заходів «ІМПРОВІЗ-ШОУ», НХК Ансамбль фольклорно-стилізованого танцю «ПЛАЙ», ЗХК Ансамбль народного танцю «КАБЛУЧОК» та Гурток інтелектуального розвитку «ЧОМУСИКИ», які залюбки виконували ігрові завдання челенджу.

Зустріч була запланована на 1 квітня, але через військовий стан перенесена. Все ж, Тьотя Панда (Наталія Мієдінова), як справжня поціновувачка дитячої творчості, свою обіцянку виконала і довгоочікувана ігродискотека відбулася!

Частинка емоцій того дня - на фото і відео, а от, атмосферу - потрібно було відчути особисто!

Дякуємо Тьоті Наталії-Панді та Дяді Ваді (Вадим Мирошниченко) за цей день! Він був неймовірно драйвовим!

І, до речі, ОБОВ'ЯЗКОВО підпишіться на YouTube-канал Тьоті Панди - там ОГО-ГО стільки цікавого!