Традиційно напередодні новорічних свят в ОЦЕВУМі відбувся конкурс серед вихованців гуртків закладу дошкільного та молодшого шкільного віку «Найкраща ялинкова прикраса власними руками». Цьогоріч на конкурс було подано 74 роботи у двох номінаціях: «Новорічна листівка» та «Новорічна іграшка власноруч».
Журі конкурсу високо оцінило творчість малечі та визначило переможцями:
номінація «Новорічна листівка»
вікова категорія 5-8 років
Диплом І ступеня
Дупак Анастасію, вихованку гуртка образотворчого мистецтва «Кольорові фантазії» (керівник Компанієць О.О.);
Колотія Єгора, вихованця гуртка прикладної графіки «Малювака» (керівник Козлова О.В.);
Диплом ІІ ступеня
Соколенко Лізу, вихованку гуртка образотворчого мистецтва «Кольорові фантазії» (керівник Компанієць О.О.);
Юхименка Вадіма, вихованця гуртка прикладної графіки «Малювака» (керівник Козлова О.В.);
Диплом ІІІ ступеня
Боберську Соломію, вихованку гуртка образотворчого мистецтва «Кольорові фантазії» (керівник Компанієць О.О.);
Карася Тімура, вихованця гуртка прикладної графіки «Малювака» (керівник Козлова О.В.);
Медяник Тамілу, вихованку гуртка прикладної графіки «Малювака» (керівник Козлова О.В.);
вікова категорія 9-11 років
Диплом І ступеня
Дружиніну Анну, вихованку гуртка образотворчого мистецтва «Кольорові фантазії» (керівник Компанієць О.О.);
Диплом ІІ ступеня
Руснак Вікторію, вихованку гуртка образотворчого мистецтва «Кольорові фантазії» (керівник Компанієць О.О.);
номінація «Новорічна іграшка власноруч»
вікова категорія 5-8 років
Диплом І ступеня
Воробйову Анну, вихованку НХК гуртка «Школа сучасної хореографії «ТОТУС» (хореограф Бриль О.Л.);
Головацьку Ульяну, вихованку НХК гуртка «Циркова студія «Єдність» (керівник Галкіна Ю.В.);
Ковпак Зоряну, вихованку ЗХК гуртка образотворчого мистецтва «Фенікс» (керівник Койло Я.М.);
Лисенко Злату, вихованку ЗХК гуртка кераміки «Обереги» (керівник Порощай Т.В.);
Лоцман Карину, вихованку ЗХК гуртка кераміки «Обереги» (керівник Порощай Т.В.);
Нечипоренко Анастасію, вихованку ЗХК гуртка кераміки «Обереги» (керівник Порощай Т.В.);
Рилєєву Олександру, вихованку гуртків раннього розвитку «ОЦЕВУМнички» (керівник Олексієнко Л.В.);
Сіренко Софію, вихованку гуртків раннього розвитку «ОЦЕВУМнички» (керівник Олексієнко Л.В.);
Скляренко Мілану, вихованку ЗХК гуртка образотворчого мистецтва «Фенікс» (керівник Койло Я.М.);
Спіркіну Анну, вихованку гуртка декоративно-ужиткового мистецтва «Веселка» (керівник Минак А.Б.);
Сьомку Катерину, вихованку ЗХК гуртка кераміки «Обереги» (керівник Порощай Т.В.);
Диплом ІІ ступеня
Антонюка Олександра, вихованця ЗХК гуртка кераміки «Обереги» (керівник Порощай Т.В.);
Бабаєву Мілану, вихованку ЗХК гуртка образотворчого мистецтва «Фенікс» (керівник Койло Я.М.);
Біленко Марію, вихованку ЗХК гуртка кераміки «Обереги» (керівник Порощай Т.В.);
Біленко Марію, вихованку НХК гуртка «Циркова студія «Єдність» (керівник Галкіна Ю.В.);
Бранюкову Вероніку, вихованку ЗХК гуртка кераміки «Обереги» (керівник Порощай Т.В.);
Галагана Кирила, вихованця НХК гуртка «Циркова студія «Єдність» (керівник Галкіна Ю.В.);
Дахно Маргариту, вихованку ЗХК гуртка образотворчого мистецтва «Фенікс» (керівник Койло Я.М.);
Олійник Діану, вихованку ЗХК гуртка образотворчого мистецтва «Фенікс» (керівник Койло Я.М.);
Пархоменко Марину, вихованку ЗХК гуртка кераміки «Обереги» (керівник Порощай Т.В.);
Холод Марію, вихованку ЗХК гуртка кераміки «Обереги» (керівник Порощай Т.В.);
Юхна Іллю, вихованця ЗХК гуртка кераміки «Обереги» (керівник Порощай Т.В.);
Диплом ІІІ ступеня
Гринюка Тимура, вихованця ЗХК гуртка кераміки «Обереги» (керівник Порощай Т.В.);
Гринюка Тимура, вихованця ЗХК гуртка кераміки «Обереги» (керівник Порощай Т.В.);
Дякончук Настю, вихованку ЗХК гуртка образотворчого мистецтва «Фенікс» (керівник Койло Я.М.);
Земляну Олесю, вихованку ЗХК гуртка кераміки «Обереги» (керівник Порощай Т.В.);
Клунник Дар’ю, вихованку ЗХК гуртка кераміки «Обереги» (керівник Порощай Т.В.);
Короткіх Раду, вихованку ЗХК гуртка кераміки «Обереги» (керівник Порощай Т.В.);
Крятову Юлію, Крятову Вероніку, вихованців НХКгуртка «Циркова студія «Єдність» (керівник Галкіна Ю.В.);
Кунавіна Олеся, вихованця ЗХК гуртка кераміки «Обереги» (керівник Порощай Т.В.);
Могилат Віру, вихованку ЗХК гуртка кераміки «Обереги» (керівник Порощай Т.В.);
Науменко Дар’ю, вихованку НХК гуртка «Циркова студія «Єдність» (керівник Галкіна Ю.В.);
Олексієнко Олександру, вихованку гуртка декоративно-ужиткового мистецтва «Веселка» (керівник Минак А.Б.);
Середу Єву, вихованку ЗХК гуртка кераміки «Обереги» (керівник Порощай Т.В.);
Сівакову Маргариту, вихованку ЗХК гуртка кераміки «Обереги» (керівник Порощай Т.В.);
Скляр Любу, вихованку ЗХК гуртка кераміки «Обереги» (керівник Порощай Т.В.);
Скрипку Святослава, вихованця ЗХК гуртка кераміки «Обереги» (керівник Порощай Т.В.);
Таран Стефанію, вихованку ЗХК гуртка образотворчого мистецтва «Фенікс» (керівник Койло Я.М.);
Терещенка Артура, вихованця ЗХК гуртка кераміки «Обереги» (керівник Порощай Т.В.);
Хана Олександра, вихованця НХК гуртка «Циркова студія «Єдність» (керівник Галкіна Ю.В.);
вікова категорія 9-11 років
Диплом І ступеня
Бочкар Олександру, вихованку НХК гуртка «Циркова студія «Єдність» (керівник Галкіна Ю.В.);
Дерій Владиславу, вихованку ЗХК гуртка образотворчого мистецтва «Фенікс» (керівник Койло Я.М.);
Лахно Софію, вихованку ЗХК гуртка образотворчого мистецтва «Фенікс» (керівник Койло Я.М.);
Луговкіну Анну, вихованку ЗХК гуртка кераміки «Обереги» (керівник Порощай Т.В.);
Міхайліді Поліну, вихованку НХК гуртка «Циркова студія «Єдність» (керівник Галкіна Ю.В.);
Підгорну Римму, вихованку гуртка інструментального ансамблю «Ноктюрн» (керівник Писаренко Л.В.);
Хан Софію, вихованку НХК гуртка «Циркова студія «Єдність» (керівник Галкін Р.І.);
Диплом ІІ ступеня
Воскобійник Вікторію, вихованку ЗХК гуртка образотворчого мистецтва «Фенікс» (керівник Койло Я.М.);
Гордієнка Володимира, вихованця НХК гуртка «Циркова студія «Єдність» (керівник Галкіна Р.І.);
Горобинського Олексій, вихованця ЗХК гуртка кераміки «Обереги» (керівник Порощай Т.В.);
Назаренко Вероніку, вихованку ЗХК гуртка образотворчого мистецтва «Фенікс» (керівник Койло Я.М.);
Охріменко Анастасію, вихованку ЗХК гуртка кераміки «Обереги» (керівник Порощай Т.В.);
Плискач Віру, вихованку гуртка декоративно-ужиткового мистецтва «Веселка» (керівник Минак А.Б.);
Трофименка Кирила, вихованця НХК гуртка «Циркова студія «Єдність» (керівник Галкін Р.І.);
Хайлову Поліну, вихованку ЗХК гуртка образотворчого мистецтва «Фенікс» (керівник Койло Я.М.);
Шилимаху Варвару, вихованку ЗХК гуртка образотворчого мистецтва «Фенікс» (керівник Койло Я.М.);
Шилимаху Варвару, Лопатіну Вероніку, вихованок ЗХК гуртка образотворчого мистецтва «Фенікс» (керівник Койло Я.М.);
Диплом ІІІ ступеня
Бабенко Анастасію, вихованку гуртка інструментального ансамблю «Ноктюрн» (керівник Писаренко Л.В.);
Булигу Єлизавету, вихованку ЗХК гуртка образотворчого мистецтва «Фенікс» (керівник Койло Я.М.);
Дерій Владиславу, вихованку ЗХК гуртка образотворчого мистецтва «Фенікс» (керівник Койло Я.М.);
Клименко Поліну, вихованку НХК гуртка «Циркова студія «Єдність» (керівник Галкіна Ю.В.);
Куценко Маргариту, вихованку ЗХК гуртка образотворчого мистецтва «Фенікс» (керівник Койло Я.М.);
Масич Карину, вихованку ЗХК гуртка образотворчого мистецтва «Фенікс» (керівник Койло Я.М.);
Сагая Андрія, вихованця ЗХК гуртка кераміки «Обереги» (керівник Порощай Т.В.);
Скляра Тимура, вихованця НХК гуртка «Циркова студія «Єдність» (керівник Галкін Р.І.);
Сурмач Вікторію, вихованку ЗХК гуртка образотворчого мистецтва «Фенікс» (керівник Койло Я.М.).
Всі роботи можна переглянути у виставковій залі нашого Центру.
Бажаємо подальших творчих звершень та новорічного настрою!