Меню

До ОЦЕВУМу повернулася новорічна казка

 Дата: 
20.12.2021

17 грудня у великій актовій залі нашого Центру відбулася прем'єра новорічної казки «Таємниці різдвяних подарунків», яку переглянули близько 300-т наймолодших вихованців гуртків ОЦЕВУМу. Захід проведено з дотриманням всіх карантинних вимог і він довів, що сучасна малеча, як ніхто, вірить у торжество добра над злом та постійно очікує на дива.

Вперше за декілька років при підготовці новорічних заходів за основу була взята казка полтавського автора, члена Полтавської спілки літераторів, лауреата конкурсу «Краща книга Полтавщини» Віктора СЕРДЮКА «Таємниця різдвяних подарунків». Це захоплююча історія про різдвяних янголят, які розносять подарунки на свято Різдва під керівництвом Святого Миколая, про мешканців Замку Вічної Мерзлоти, а ще про те, що добре серце здатне розтопити навіть вікову кригу. Ідею автора, з погодженими з ним же змінами, на сцені втілили заступник директора з виховної роботи Олександр РЕЦЬ (Святий Миколай), завідувач відділу організаційно-масової роботи Юлія ЗІРКА (Янгол Тея), культорганізатори Олексій РОЩУПКІН (Темнуш), Діана ЖАРКОВА (Янгол Ружа), Ірина КУЛІНЧЕНКО (Лідниця), вихованці гуртка видовищно-театралізованих заходів «Імпровіз-шоу», НХК школи сучасної хореографії «Тотус», ЗХК театру мод «Силует» і вся творча постановча група (художник-оформлювач Олена ДАВИДЕНКО, хореограф-поставник Марія ЦИМБАЛ, костюмер Тамара ПІЩЕНКО, звукорежисер Андрій АНДРУЩЕНКО, освітлювач Володимир ПІЩЕНКО, машиніст сцени Костянтин ТІМОФЄЄВ) та ін.

До речі, почесним гостем заходу був і сам автор Віктор СЕРДЮК разом зі своєю родиною, який після перегляду подарував ОЦЕВУМу збірки своїх нових творів - тож, є над чим працювати надалі.

 

У цей же день поновила свою роботу виставкова зала ОЦЕВУМу, де розгорнуто виставку «Новорічний серпантин», на якій представлені роботи вихованців закладу. Тут і іграшки зроблені власноруч, і листівки, і сніжинки, і малюнки... Усі вироби цікаві, різноманітні, оригінальні. Не вірите? Приходьте і самі у цьому переконайтеся!

 

Одним словом, всеохоплююча передноворічна атмосфера, яскраві декорації, чудова гра акторів та неймовірна енергетика глядацької зали - як ми всі за цим сумували!