Меню

Обласний конкурс «Розмай дитячих мрій»

 Дата: 
25.11.2021

25 листопада в Полтавському обласному центрі естетичного виховання учнівської молоді відбулося засідання журі обласного конкурсу декоративно-прикладного мистецтва «Розмай дитячих мрій» серед вихованців закладів загальної середньої освіти обласного підпорядкування.

У конкурсі взяли участь 37 учасників з 13 закладів, які продемонстрували своє вміння у номінаціях:
►паперова пластика – 7 учасників;
►ліплення – 11 учасників;
►природні матеріали – 9 учасників;
►рукоділля – 10 учасників.

Конкурсні роботи оцінювало кваліфіковане журі, до складу якого входять фахівці з декоративно-прикладного мистецтва:

Козирод Ольга Геннадіївна - методист Полтавського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді Полтавської обласної ради;

Сидоренко Людмила Іванівна - керівник народного художнього колективу гуртка «Господарочка» КЗ «Полтавський Палац дитячої та юнацької творчості Полтавської міської ради Полтавської області»;

Теремецька Тетяна Іванівна - керівник зразкового художнього колективу гуртка «Театр мод «Силует» Полтавського обласного центру естетичного виховання учнівської молоді Полтавської обласної ради.

 

Переможцями конкурсу стали та нагороджено

 
Дипломом І ступеня
 

у номінації паперова пластика:

ІІ вікова категорія

Капустяну Софію, вихованку Гадяцького обласного наукового ліцею-інтернату ІІ-ІІІ ступенів імені Є.П.Кочергіна Полтавської обласної ради;

 

у номінації  природні матеріали:

І вікова категорія

Кіріченко Марію, вихованку Комунального закладу «Шишацький обласний науковий ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів Полтавської обласної ради»;

Рибку Дмитра, вихованця Кобеляцького ліцею Полтавської обласної ради;

Тихоненко Вікторію, вихованку Лубенської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату;

 

у номінації ліплення:

І вікова категорія

Цяпкала Ростислава, вихованця Яхницької спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату;

ІІ вікова категорія

Коблик Анну, вихованку Комунального закладу «Шишацький обласний науковий ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів Полтавської обласної ради»;

Луценко Таїсію, вихованку наукового ліцею «Політ» при Кременчуцькому педагогічному коледжі імені А.С.Макаренка;

Рак Сніжану, вихованку Полтавської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІІ ступенів Полтавської обласної ради;

ІІІ вікова категорія

Булейка Олександра, вихованця Полтавського мистецького ліцею імені Софії Русової Полтавської обласної ради;

 

у номінації рукоділля:

І вікова категорія

Борисенко Дарину, вихованку Яхницької спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату;

Єрьоміну Крістіну, вихованку Гадяцького обласного наукового ліцею-інтернату ІІ-ІІІ ступенів імені Є.П.Кочергіна Полтавської обласної ради;

ІІ вікова категорія

Назаренко Елеонору, вихованку Полтавського мистецького ліцею імені Софії Русової Полтавської обласної ради;

Османову Яну, вихованку Варварівської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату Карлівського району Полтавської обласної ради;

ІІІ вікова категорія

Калініч Софію, вихованку Комунального закладу «Полтавський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів імені А.С.Макаренка Полтавської обласної ради»;

Полствин Юлію, вихованку Лубенської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату Полтавської обласної ради.

 
Дипломом ІІ ступеня
 

у номінації паперова пластика:

І вікова категорія

Наріжну Марію, вихованку Гадяцького обласного наукового ліцею-інтернату ІІ-ІІІ ступенів імені Є.П.Кочергіна Полтавської обласної ради;

ІІ вікова категорія

Скрипніченка Артема, вихованця Кременчуцької спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату Полтавської обласної ради;

Тонченко Ярославу, вихованку Комунального закладу «Шишацький обласний науковий ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів Полтавської обласної ради»;

 

у номінації  природні матеріали:

ІІ вікова категорія

Говорушко Анастасію, вихованку наукового ліцею «Політ» при Кременчуцькому педагогічному коледжі імені А.С.Макаренка;

Кальченко Святославу, вихованку Андріївського ліцею Полтавської обласної ради;

Лисаченко Анну, вихованку Гадяцького обласного наукового ліцею-інтернату ІІ-ІІІ ступенів імені Є.П.Кочергіна Полтавської обласної ради;

ІІІ вікова категорія

Бобильова Станіслава, вихованця Кременчуцької спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату Полтавської обласної ради;

 

у номінації ліплення:

І вікова категорія

Найденко Поліну, вихованку наукового ліцею «Політ» при Кременчуцькому педагогічному коледжі імені А.С.Макаренка;

Скочко Валерію, вихованку Яхницької спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату;

ІІ вікова категорія

Козулю Ростислава, вихованця Лубенської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату Полтавської обласної ради;

Скляра Олександра, вихованця Гадяцького обласного наукового ліцею-інтернату ІІ-ІІІ ступенів імені Є.П.Кочергіна Полтавської обласної ради;

Таранець Наталію, вихованку Кременчуцької спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату Полтавської обласної ради.

 
Дипломом ІІІ ступеня
 

у номінації паперова пластика:

І вікова категорія

Сапєгіну Марію, вихованку Комунального закладу «Полтавський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів імені А.С.Макаренка Полтавської обласної ради»;

ІІ вікова категорія

Мескеву Рубіну, вихованку Полтавського мистецького ліцею імені Софії Русової Полтавської обласної ради;

 

у номінації природні матеріали:

І вікова категорія

Слинько Таїсію, вихованку Андріївського ліцею Полтавської обласної ради;

Смірнова В’ячеслава, вихованця Варварівської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату Карлівського району Полтавської обласної ради;

 

у номінації ліплення:

ІІ вікова категорія

Мусіюк Адріану, вихованку Майорщинської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату Гребінківського району Полтавської обласної ради»;

 

у номінації рукоділля:

І вікова категорія

Канцибер Вікторію, вихованку Яхницької спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату;

ІІ вікова категорія

Данило Жанну, вихованку Комунального закладу «Шишацький обласний науковий ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів Полтавської обласної ради».

 

Грамотами Полтавського обласного центру естетичного виховання учнівської молоді Полтавської обласної ради за участь у конкурсі нагороджено

 

у номінації паперова пластика:

ІІ вікова категорія

Чернегу Ольгу, вихованку Гадяцького обласного наукового ліцею-інтернату ІІ-ІІІ ступенів імені Є.П.Кочергіна Полтавської обласної ради;

 

у номінації рукоділля:

І вікова категорія

Арсентьєву Анастасію, вихованку Кобеляцького ліцею Полтавської обласної ради;

ІІ вікова категорія

Бондаренко Альону, вихованку наукового ліцею «Політ» при Кременчуцькому педагогічному коледжі імені А.С.Макаренка.

 

Грамотами ОЦЕВУМу за підготовку переможця конкурсу нагороджено

Варченка Олега Борисовича, керівника гуртка «Природа і фантазія» Кобеляцького ліцею Полтавської обласної ради;

Давиденко Віру Григорівну, педагога Комунального закладу «Шишацький обласний науковий ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів Полтавської обласної ради»;

Дерябіну Юлію Володимирівну, керівника гуртка «Умілі ручки», Яхницької спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату;

Здоровик Світлану Володимирівну, керівника гуртка «Чарівний вузлик» Лубенської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату Полтавської обласної ради;

Калюжну Наталію Григорівну, керівника гуртка «Візерунки фантазій» Варварівської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату Карлівського району Полтавської обласної ради;

Каращук Валентину Миколаївну, керівника гуртка «Hendmede» Комунального закладу «Полтавський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів імені А.С.Макаренка Полтавської обласної ради»;

Куземську Ірину Анатоліївну, керівника гуртка «Чарівна нитка» Лубенської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату Полтавської обласної ради;

Леонова Валерія Володимировича, керівника гуртка «Ліпка та кераміка» Полтавського мистецького ліцею імені Софії Русової Полтавської обласної ради;

Минак Анастасію Борисівну, керівника гуртка декоративно-ужиткового мистецтва «Веселка» Полтавського обласного центру естетичного виховання учнівської молоді  Полтавської обласної ради;

Москаленко Ірину Миколаївну, керівника гуртків «Паперопластика» та «Мистецтво» Гадяцького обласного наукового ліцею-інтернату ІІ-ІІІ ступенів імені Є.П.Кочергіна Полтавської обласної ради;

Тройніну Світлану Олександрівну, керівника гуртка «Креативне рукоділля» наукового ліцею «Політ» при Кременчуцькому педагогічному коледжі імені А.С.Макаренка;

Холодько Руслану Миколаївну, керівника гуртка «Творча майстерня» Яхницької спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату Полтавської обласної ради.