Меню

Всеукраїнський конкурс творчості дітей та учнівської молоді «За нашу свободу»

 Дата: 
16.11.2021

15 листопада в Українському державному центрі позашкільної освіти підведено підсумки Всеукраїнського конкурсу творчості дітей та учнівської молоді «За нашу свободу» на який було подана 1021 робота з усіх регіонів України (676 малюнків та 345 авторських віршів). Організаторами конкурсу є Міністерство освіти і науки України, Український державний центр позашкільної освіти, Командування Сухопутних військ Збройних Сил України, Громадська спілка «Вища координаційна рада з питань ветеранів та учасників антитерористичної операції». Конкурс вже став традиційним та проводиться з метою надання моральної підтримки воїнам ООС, розвитку почуття патріотизму та відповідальності за майбутнє своєї держави, виховання любові до рідного краю, родинного вогнища та національної культури, розвитку і підтримки здібних, обдарованих і талановитих дітей.

За підсумками 19 юних митців Полтавщини нагороджено

 

Дипломом І ступеня

 

у номінації «Образотворче мистецтво»:

Крисанову Софію, ученицю Кременчуцького педагогічного коледжу імені А.С.Макаренка, за роботу «Свобода через віки», вчитель Матюха Ю.О.;

Огуй Всеволода, учня Спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №5 з поглибленим вивченням предметів природничо-математичного циклу імені Л.І.Бугаєвської Горішньоплавнівської міської ради Кременчуцького району, за роботу «І повітря з запахом свободи…», вчитель Малахова А.М.;

 

у номінації «Поезія»:

Куценка Тимура, вихованця літературної студії «Муза» комунального закладу позашкільної освіти «Семенівський Будинок дитячої та юнацької творчості» Семенівської селищної ради Кременчуцького району, за роботу «Мій дядько – Герой!», керівник Заложчик З.В.;

Мироненко Анастасію, вихованку гуртка «Слово» Староіржавецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Оржицької селищної ради Лубенського району, за роботу «За нашу свободу», вчитель Назаренко Г.Г.;

 

Дипломом ІІ ступеня

 

у номінації «Образотворче мистецтво»:

Герасименко Євгенію, ученицю Полтавського ліцею №13 «УСПІХ» Полтавської міської ради, за роботу «За свободу до останнього подиху», вчитель Кривенко Н.М.;

Мацик Ольгу, вихованку гуртка «Веселкова палітра» Лохвицького міського центру дитячої та юнацької творчості Лохвицької міської ради Миргородського району, за роботу «Діти війни», керівник Анпілогова О.І.;

Мостову Анастасію, ученицю Комунального закладу «Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №30 Полтавської міської ради Полтавської області», за роботу «Захисники, Вам дякуємо всім за мирні ночі й дні. За спокій у оселях і серцях», вчитель Горбенко В.А.;

 

у номінації «Поезія»:

Огер Поліну, ученицю Загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3 імені В.О.Нижниченка Горішньоплавнівської міської ради Кременчуцького району, за роботу «Вдячність воїнам», вчитель Хорощак Т.Г.;

 

Дипломом ІІІ ступеня

 

у номінації «Образотворче мистецтво»:

Варнавську Поліну, вихованку КЗПО «Семенівський Будинок дитячої та юнацької творчості» Семенівської селищної ради Кременчуцького району, за роботу «За свободу», керівник Задорожна Т.І.;

Мяло Анастасію, вихованку Зразкового художнього колективу гуртка образотворчого мистецтва «Фенікс» Полтавського обласного центру естетичного виховання учнівської молоді Полтавської обласної ради, за роботу «Промінь Надії», керівник Койло Я.М.;

Павлік Катерину, ученицю Лохвицької гімназії №1 Лохвицької міської ради Миргородського району, за роботу «Схиляємо голову низько…», вчитель Анпілогова О.І.;

Педорича Антона, вихованця гуртка прикладної графіки «Малювака» Решетилівської філії Полтавського обласного центру естетичного виховання учнівської молоді Полтавської обласної ради, за роботу «Не хочу бачити війну», керівник Козлова О.В.;

Темносагату Оксану, ученицю Комунального закладу «Шишацький обласний науковий ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів» Полтавської обласної ради, за роботу «Козацькому роду нема переводу», вчителі Григорчук Д.О. і Сахарова С.В.;

Темносагату Вікторію, ученицю Комунального закладу «Шишацький обласний науковий ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів» Полтавської обласної ради, за роботу «Лиш той життя й свободи вартий, хто йде щодня за них у бій», вчитель Григорчук Д.О.;

Трутень Дар’ю, вихованку гуртка «Юні дослідники природи» Веселодолинської гімназії-філії Великокринківського ліцею Глобинської міської ради Кременчуцького району, за роботу «З Україною в серці», керівник Трутень Г.С.;

 

у номінації «Поезія»:

Каленіченко Ольгу, вихованку літературного клубу «Проби пера» Загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №6 Горішньоплавнівської міської ради Кременчуцького району, за роботу «Україною єдиною…», вчитель Фокт Я.Ю.;

Ситник Маргариту, ученицю Опорного закладу «Новооріхівський ліцей імені О.Г.Лелеченка Ромоданівської селищної ради Миргородського району», за роботу «Мій солдате», вчитель Тороп Н.А.;

Тараненко Альону, вихованку гуртка «Пробо пера» Лубенської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3 Лубенської міської ради Лубенського району, за роботу «Я вірю в тебе, земле моя», керівник Коряпіна Н.І.;

Фесенко Світлану, ученицю Сагайдацького навчально-виховного комплексу «загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Шишацької селищної ради Миргородського району, за роботу «Кіборги Крут», вчитель Степаненко М.М.

 

Вітаємо переможців!

It appears your Web browser is not configured to display PDF files. Download adobe Acrobat или click here to download the PDF file.