Меню

Засідання ОМО з організації навчально-методичної роботи у закладах позашкільної освіти

 Дата: 
10.11.2021

10 листопада відбулося онлайн засідання обласного методичного об’єднання з організації навчально-методичної роботи у закладах позашкільної освіти (координатор – заступник директора з НМР Світлана АРТЮХ), до якого долучилися 56 педагогів.

Цікавим і змістовним був виступ кандидата педагогічних наук, доцента Полтавського національного педагогічного університету імені В.Г.Короленка Наталії САВЕЛЬЄВОЇ за темою «Права дитини в освітньому процесі». Питання експлуатації дітей, порушення їх прав на освіту, охорону здоров’я, на відпочинок, змістовне дозвілля і т.ін. є актуальними і потребують розуміння й невідкладного вирішення всіма педагогічними колективами, закладів позашкільної освіти зокрема.

Як обрати тему науково-педагогічної проблеми, над якою буде працювати педагогічний колектив закладу, як підсумовувати та укладати аналітичні матеріали про результати роботи над проблемою, які труднощі можуть спіткати методистів та педагогів на кожному етапі роботи – про це з власного досвіду розповіла методист ОЦЕВУМу Яна ЛЕБІДЬ.

Наприкінці засідання голова ОМО Світлана АРТЮХ озвучила теми, які будуть корисними для організації освітньої діяльності позашкільників та розглядалися у жовтні на Всеукраїнському науково-методичному онлайн-форумі «Розвиток позашкільної освіти в контексті сучасних освітніх тенденцій: спроби відповісти на деякі запитання».