Меню

Мініатюрні та неперевершені!

 Дата: 
26.10.2021

19 жовтня в ОЦЕВУМі відбулося засідання журі обласного конкурсу мініатюр серед педагогів декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва закладів позашкільної освіти (координатор – методист Оксана ФЕДОРЕНКО), який проводиться щорічно з метою розвитку творчого потенціалу педагогів, здобуття нового педагогічного досвіду та удосконалення професійної майстерності.

На конкурс було подано 108 робіт у 10 номінаціях. Педагоги з усієї області розкривали цьогорічну тему конкурсного завдання «Обереги – сакральні символи через плин віків».

За підсумками роботи журі грамотами Департаменту освіти і науки Полтавської обласної державної адміністрації будуть нагороджені:

 

за І місце:

Бакляк Оксана Євгенівна – керівник гуртка виготовлення сувенірів «Творча майстерня» Сенчанського будинку дитячої та юнацької творчості Сенчанської сільської ради Миргородського району (номінація «Бісероплетіння»);

Бакляк Оксана Євгенівна – керівник гуртка виготовлення сувенірів «Творча майстерня» Сенчанського будинку дитячої та юнацької творчості Сенчанської сільської ради Миргородського району (номінація «Вироби з текстилю та шкіри»);

Горєлова Ганна Василівна – керівник гуртка «Колорит» Центру дитячої та юнацької творчості Горішньоплавнівської міської ради Кременчуцького району (номінація «Декоративний розпис»);

Козлова Олександра Валеріївна – керівник гуртка прикладної графіки «Малювака» Решетилівської філії Полтавського обласного центру естетичного виховання учнівської молоді (номінація «Образотворче мистецтво»);

Король Дмитро Васильович – керівник гуртка «Декоративно-ужиткове мистецтво» Кременчуцького міського центру позашкільної освіти Кременчуцької міської ради Кременчуцького району (номінація «Паперопластика»);

Мар’яненко Ірина Миколаївна – керівник гуртка «Креативний дизайн» Центру естетичного виховання Миргородської міської ради Миргородського району (номінація «В’язання»);

Порощай Тетяна Вікторівна – керівник зразкового художнього колективу гуртка кераміки «Обереги» Полтавського обласного центру естетичного виховання учнівської молоді (номінація «Ліплення»);

Трохимчук Оксана Олександрівна – керівник гуртка «Світ природи» комунального закладу «Новосанжарський будинок дитячої та юнацької творчості Новосанжарської селищної ради» Полтавського району (номінація «Вироби з природного матеріалу»);

Хмарська Ольга Миколаївна – керівник гуртка «Декоративні квіти» Центру дитячої та юнацької творчості Горішньоплавнівської міської ради Кременчуцького району (номінація «Вишивка»);

Чеха Івана Федоровича – керівник гуртка різьблення по дереву «Умілець» Хорольського центру дитячої та юнацької творчості Хорольської міської ради Лубенського району (номінація «Деревообробка»);

 

за ІІ місце:

Адамчук Анастасія Олександрівна – керівник гуртка «Паперові фантазії» Сенчанського будинку дитячої та юнацької творчості Сенчанської сільської ради Миргородського району (номінація «Паперопластика»);

Ангелова Валентина Володимирівна – керівник гуртка декоративно-ужиткового мистецтва «ART’A» комунального закладу позашкільної освіти «Зіньківський будинок дитячої та юнацької творчості» Зіньківської міської ради Полтавського району (номінація «Паперопластика»);

Березовець Віра Вікторівна – керівник гуртка «М’яка іграшка» Центру естетичного виховання Миргородської міської ради Миргородського району (номінація «В’язання»);

Василенко Анна Володимирівна – керівник гуртка «Фантазія» Козельщинського Будинку дитячої та юнацької творчості Козельщинської селищної ради Кременчуцького району (номінація «Вироби з текстилю та шкіри»);

Воронянська Ольга Миколаївна – керівник гуртка «Бісероплетіння» Диканьського будинку дитячої та юнацької творчості Диканьської селищної ради Полтавського району (номінація «Бісероплетіння»);

Горпинченко Віта Миколаївна – керівник гуртка «Виготовлення сувенірів» Кременчуцького міського центру позашкільної освіти Кременчуцької міської ради Кременчуцького району (номінація «Вишивка»);

Греджук Лілія Ярославівна – керівник гуртка образотворчого мистецтва «Різнобарв ҆я» комунального закладу позашкільної освіти «Об ҆єднання дитячо-юнацьких клубів за місцем проживання» Кременчуцької міської ради Кременчуцького району (номінація «Образотворче мистецтво»);

Колодяжна Світлана Григорівна – керівник зразкового художнього колективу гуртка «Творча майстерня народного декоративно-ужиткового мистецтва «Барвінок» Карлівського міського центру позашкільної освіти Карлівської міської ради Полтавського району (номінація «Декоративний розпис»);

Костенко Майя Антонівна – керівник гуртка «Трансформери» Кременчуцького міського Центру позашкільної освіти «Лідер» Кременчуцької міської ради Кременчуцького району (номінація «Деревообробка»);

Кулакова Марина Миколаївна – керівник творчого об ҆єднання (гуртка) «Майстерня по виготовленню м ҆якої іграшки» комунального закладу позашкільної освіти «Кременчуцький міський Будинок дитячої та юнацької творчості» Кременчуцької міської ради Кременчуцького району (номінація «Вишивка»);

Лебединська Анастасія Леонідівна – керівник гуртка «Пластиліновий живопис» Решетилівської філії Полтавського обласного центру естетичного виховання учнівської молоді (номінація «Ліплення»);

Лисиця Катерина Василівна – керівник гуртка «Дивосвіт» Шишацького будинку дитячої та юнацької творчості Шишацької селищної ради Миргородського району (номінація «Вироби з природного матеріалу»);

Мірошниченко Анна Олегівна – керівник творчого об ҆єднання (гуртка) «Кольорові промінчики» комунального закладу позашкільної освіти «Кременчуцький міський Будинок дитячої та юнацької творчості» Кременчуцької міської ради Кременчуцького району (номінація «Декоративний розпис»);

Перова Вікторія Миколаївна – керівник дитячо-юнацького клубу «Центр дитячої творчості» закладу позашкільної освіти «Полтавський міський центр дитячо-юнацьких клубів за місцем проживання» Полтавської міської ради Полтавського району (номінація «Декоративний розпис»);

Плакса Оксана Михайлівна – керівник дитячо-юнацького клубу «Центр дитячої творчості» закладу позашкільної освіти «Полтавський міський центр дитячо-юнацьких клубів за місцем проживання» Полтавської міської ради Полтавського району (номінація «Вироби з текстилю та шкіри»);

Чех Олена Федорівна – керівник гуртка художньої вишивки «Рушничок» Хорольського центру дитячої та юнацької творчості Хорольської міської ради Лубенського району (номінація «Вироби з текстилю та шкіри»);

 

за ІІІ місце:

Анпілогова Олена Іванівна – керівник гуртка образотворчого мистецтва «Веселкова палітра» Лохвицького міського центру дитячої та юнацької творчості Миргородського району (номінація «Образотворче мистецтво»);

Бала Ірина Володимирівна – керівник гуртка «Чарівна майстерня» Лубенського центру дитячої та юнацької творчості учнівської молоді Лубенської міської ради Лубенського району (номінація «Вишивка»);

Бездудна Наталія Вікторівна – керівник гуртка «Декоративно-прикладне мистецтво» комунальної установи «Гадяцький Будинок дитячої та юнацької творчості» Гадяцької міської ради Миргородського району (номінація «Декоративний розпис»);

Білоусова Інна Володимирівна – керівник гуртка «Арт-дизайн» Полтавського міського центру позашкільної освіти Полтавської міської ради Полтавського району (номінація «Декоративний розпис»);

Близнюк Ірина Олексіївна – керівник зразкового художнього колективу творчого об ҆єднання (гуртка) «Художнє ліплення» комунального закладу позашкільної освіти «Кременчуцький міський Будинок дитячої та юнацької творчості» Кременчуцької міської ради Кременчуцького району (номінація «Ліплення»);

Грома Олена Володимирівна – керівник гуртка «Сувеніркомунальної установи «Гадяцький Будинок дитячої та юнацької творчості» Гадяцької міської ради» Миргородського району (номінація «Вироби з текстилю та шкіри»);

Задорожна Тетяна Іванівна – керівник декоративно-прикладного гуртка «Етюд» комунального закладу позашкільної освіти «Семенівський Будинок дитячої та юнацької творчості» Семенівської селищної ради Кременчуцького району (номінація «Паперопластика»);

Задорожна Тетяна Іванівна – керівник образотворчого гуртка «Етюд» комунального закладу позашкільної освіти «Семенівський Будинок дитячої та юнацької творчості» Семенівської селищної ради Кременчуцького району (номінація «Образотворче мистецтво»);

Іванюк Людмила Михайлівна – керівник гуртка «Народна творчість» Шишацького будинку дитячої та юнацької творчості Шишацької селищної ради Миргородського району (номінація «Вироби із природного матеріалу»);

Іващенко Руслан Миколайович – керівник гуртка «Ліплення з пластиліну» Лубенського центру дитячої та юнацької творчості учнівської молоді Лубенської міської ради Лубенського району (номінація «Ліплення»);

Книжова Марина Олександрівна – керівник гуртка іграшки «Берегиня» Хорольського центру дитячої та юнацької творчості Хорольської міської ради Лубенського району (номінація «Вироби з текстилю та шкіри»);

Лоєнко Надія Сергіївна – керівник гуртка «Павутинка» Полтавського міського центру позашкільної освіти Полтавської міської ради Полтавського району (номінація «В ҆язання»);

Максакова Олена Володимирівна – керівник гуртка «Квілінг» комунального закладу позашкільної освіти «Зіньківський будинок дитячої та юнацької творчості» Зіньківської міської ради Полтавського району (номінація «Паперопластика»);

Полозун Єлизавета Вікторівна – керівник гуртка «Оригінальні штуки» Центру дитячої та юнацької творчості Горішньоплавнівської міської ради Кременчуцького району (номінація «Вишивка»);

Сідько Валентина Петрівна – керівник гуртка «Бісерне сяйво» Центру дитячої та юнацької творчості Горішньоплавнівської міської ради Кременчуцького району (номінація «Бісероплетіння»);

Сторожук Тамара Михайлівна – керівник гуртка «Майстриня» Центру естетичного виховання Миргородської міської ради Миргородського району (номінація «Вироби з текстилю та шкіри»);

Шимка Тетяна Вікторівна – керівник гуртка «Художнє випилювання» комунальної установи «Гадяцький Будинок дитячої та юнацької творчості» Гадяцької міської ради Миргородського району (номінація «Деревообробка»).

 

Грамотами Полтавського обласного центру естетичного виховання учнівської молоді Полтавської обласної ради нагороджені:

Грушина Вероніка Валеріївна – керівник дитячо-юнацького клубу «Товариш» закладу позашкільної освіти «Полтавський міський центр дитячо-юнацьких клубів за місцем проживання» Полтавської міської ради Полтавського району (номінація «Паперопластика»);

Д’яченко Світлана Геннадіївна – керівник гуртка «Колорит» Глобинського центру дитячої та юнацької творчості Глобинської міської ради Кременчуцького району (номінація «Вишивка»);

Єнанова Оксана Хасанівна – керівник творчого об’єднання (гуртка) «Чарівний клубок» комунального закладу позашкільної освіти «Кременчуцький міський Будинок дитячої та юнацької творчості» Кременчуцької міської ради Кременчуцького району (номінація «Вироби з текстилю та шкіри»);

Полівко Ольга Миколаївна – керівник гуртка «Образотворче мистецтво» Глобинського центру дитячої та юнацької творчості Глобинської міської ради Кременчуцького району (номінація «Образотворче мистецтво»);

Тюрєва Оксана Василівна – керівник гуртка «Художня вишивка» Глобинського центру дитячої та юнацької творчості Глобинської міської ради Кременчуцького району (номінація «Вишивка»);

Фесенко Людмила Леонідівна – керівник гуртка «Народна творчість» Карлівського міського центру позашкільної освіти Карлівської міської ради Полтавського району (номінація «Вироби з текстилю та шкіри»).

 

Дякуємо всім учасникам! Як і щороку, незабаром найкращі роботи будуть експоновані у одному з мистецьких закладів Полтави для загального огляду.

It appears your Web browser is not configured to display PDF files. Download adobe Acrobat или click here to download the PDF file.