Меню

Завершився обласний фестиваль-конкурс театральних колективів «БРАВО»

 Дата: 
31.03.2021

Обласний фестиваль-конкурс театральних колективів «БРАВО» відбувся, не зважаючи на важкий карантинний рік. Цьогоріч до конкурсу долучився 21 творчий колектив, виступи яких із задоволенням переглядали та оцінювали:

Олена ГОПЕЙ, режисер Полтавського аматорського театру «Під сходами»,

Олександр КНЯЗЬ, режисер, артист Полтавського академічного обласного українського музично-драматичного театру імені М.В.Гоголя, член Національної спілки театральних діячів України,

Лада ЛАБЗОВА, голова обласного методичного об’єднання педагогів театрального жанру, керівник зразкового художнього колективу гуртка «Дитячо-юнацька театральна студія «Ну і дітки»» ОЦЕВУМу, член Національної спілки театральних діячів України

Юлія ЗІРКА, завідувач відділу організаційно-масової роботи ОЦЕВУМу, координатор фестивалю-конкурсу.

 

За підсумками відео перегляду вистав результати наступні:


з/п
Колектив / Репертуар
Середній бал
Місце
1
Театральний колектив «Енеїда»
Сагайдацького навчально-виховного комплексу «загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Шишацької селищної ради Миргородського району
Українська народна казка «Язиката Хвеська»
27,6
І
2
Театральний колектив «Фантазія»
Загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3 імені В.О.Нижниченка Горішньоплавнівської міської ради Кременчуцького району
«Неймовірна подорож Нільса» за мотивами роману Сельми Лаґерлеф
27,6
І
3
Театральний колектив «Калейдоскоп»
Лубенського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №4 Лубенської міської ради Лубенського району
Астрід Ліндгрен «Пеппі Довгапанчоха»
26,0
ІІ
4
Театральна студія «Джерела»
Глобинської гімназії №1 імені В.Є.Курченка Глобинської міської ради Кременчуцького району
Володимир Короленко «Казка про гроші»
22,6
ІІІ
5
Театральний колектив «Зоряни»
Позашкільного навчального закладу «Лазірківський Будинок дитячої та юнацької творчості» Новооржицької селищної ради Лубенського району
За мотивами мультфільму «Вовка в тридев’ятому королівстві»
22,6
ІІІ
6
Театральний колектив «Акцент»
Глобинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №5
Глобинської міської ради Кременчуцького району
Катерина Мотрич «Політ журавлів над нетолоченими травами»
21,6
грамота
7
Зразковий художній колектив «Арт-студія «Браво»
Комунального закладу «Полтавський Палац дитячої та юнацької творчості Полтавської міської ради» Полтавського району
Естрадна мініатюра «Аліса в країні чудес» за твором Льюїса Керрола «Аліса в Країні Чудес»
18,6
 
8
Театральний колектив «Театрали»
Зіньківського ліцею імені М.К.Зерова Зіньківської міської ради Полтавського району
«Ярмаркове попурі» – вистава за мотивами творів Максима Горького «Ярмарок у Голтві», Г.Квітки-Основ’яненка «Салдацький патрет», Ю.Яновського «Ярмарок»
17,3
 
9
Театральний колектив «Золотий ключик»
Пирятинського Центру дитячої та юнацької творчості Пирятинської міської ради Лубенського району
Нефьодов Геннадій, музична вистава по казці Братів Грімм «День народження Білосніжки»
16,0
 
10
Театральний колектив «Дивограй»
Опорного закладу «Оржицька ЗОШ І-ІІІ ступенів імені І.Я.Франка Оржицької селищної ради» Лубенського району
Казка «Коза Дереза»
15,3
 
11
Театральна студія «Юність»
Сенчанського будинку дитячої та юнацької творчості Сенчанської сільської ради Миргородського району
В.Ілюхов «Молодильні яблука»
15,3
 
12
Театральний колектив «МеТа»
Лубенської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 6 Лубенської міської ради Лубенського району
Роберт Торен, Майкл Логан «В джазі тільки дівчата»
14,6
 
13
Театральний колектив «Ранок»
Опорного закладу «Решетилівський ліцей імені І.Л.Олійника Решетилівської міської ради» Полтавського району
«Дістали облизня» за мотивами п'єси М.Старицького «По модньому»
14,0
 
14
Ляльковий театр «Мадагаскар»
Кобеляцького будинку дитячої та юнацької творчості імені Миколи Андрійовича Касьяна Кобеляцької міської ради Полтавського району
Автор Віта Кузема, вистава «Солом’яний бичок», за мотивами української народної казки
12,0
 
15
Театральний колектив «КУКАРЯМБА»
Кременчуцького ліцею №17 «Вибір» імені М.Г.Неленя Кременчуцької міської ради Кременчуцького району
Леся Українка «Лісова пісня»
11,0
 
16
Дитячий театр «Котигорошко»
Кобеляцького будинку дитячої та юнацької творчості імені Миколи Андрійовича Касьяна Кобеляцької міської ради Полтавського району
Казка «Дюймовочка»
10,0
 
17
Театральний колектив «КРок»
Криворудського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Семенівської селищної ради Кременчуцького району
П’єса «Язиката Хвеська» (за мотивами української народної казки)
9,6
 
18
Театральний колектив «Театрал»
Опорного закладу «Диканська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Диканської селищної ради» Полтавського району
Марина Смілянець «Країна Серйозних»
9,6
 
19
Театральний колектив «Пурпурові вітрила»
Опорного закладу «Великобагачанський заклад загальної середньої освіти І–ІІІ ступенів виконавчого комітету Великобагачанської селищної ради» Миргородського району
Іван Андрусяк «Як подружитися з Чакалкою»
9,3
 
20
Театральний колектив «Промінь»
Градизької гімназії імені Героя України Олександра Білаша Градизької елищної ради Кременчуцького району
За оповіданням Оксани Тіхомірової «Діалог про майбутнє книжки» сценарій п'єси Верменич Н.Ю. Власенко В.В.«Майбутнє книги – у твоїх руках»
7,3
 
21
Театральний колектив «Джерело»
Горошинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Оболонської сільської ради Кременчуцького району
В.Чемерис «Вітя+Галя, або повість про перше кохання», уривок «Творчі муки Федька Котигорошка»
4,3
 
 
 
Вітаємо переможців та бажаємо всім учасникам натхнення і подальших звершень!