Меню

Підведено підсумки обласного конкурсу «Розмай дитячих мрій»

 Дата: 
16.12.2020

26 листопада в ОЦЕВУМі дистанційно був проведений обласний конкурс з декоративно-прикладного мистецтва «Розмай дитячих мрій» серед вихованців закладів інституційного догляду та виховання дітей (інтернатного типу) обласного підпорядкування (координатор – методист Людмила Олексієнко). Конкурс проводиться щорічно з метою виявлення і підтримки талановитих дітей та підлітків, висвітлення багатогранності творчої особистості, піднесення національних традицій, формування у дітей поваги до національної культурної спадщини.

Цьогоріч учасниками конкурсу стали 32 вихованці з 9 закладів, які продемонстрували своє вміння в номінаціях: паперова пластика, ліплення, природні матеріали та рукоділля.

Члени журі відзначили творчий підхід до виконання завдань, оригінальність композиційних сюжетів, достатній рівень підготовки конкурсантів.

 
 

За підсумками конкурсу дипломами Полтавського ОЦЕВУМу нагороджено:

 
у номінації «Паперова пластика»
 

Дипломом І ступеня

Лакатошу Іллю – учня Яхницької спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату Лохвицького району Полтавської обласної ради;

 

Дипломом ІІ ступеня

Сапєгіну Марію – ученицю Комунального закладу «Полтавський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів імені А.С.Макаренка Полтавської обласної ради»;

Смірнову Дарину – ученицю Полтавської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІІ ступенів Полтавської обласної ради;

 

Дипломом ІІІ ступеня

Кириченко Альону – ученицю Полтавської спеціалізованої мистецької школи-інтернату І-ІІІ ступенів «Центр освіти та соціально-педагогічної підтримки» імені Софії Русової Полтавської обласної ради;

Михайлову Поліну – ученицю Яхницької спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату Лохвицького району Полтавської обласної ради;

Назаренко Елеонору – ученицю Полтавської спеціалізованої мистецької школи-інтернату І-ІІІ ступенів «Центр освіти та соціально-педагогічної підтримки» імені Софії Русової Полтавської обласної ради;

Юхно Владу – ученицю Гадяцького обласного наукового ліцею-інтернату ІІ-ІІІ ступенів імені Є.П.Кочергіна Полтавської обласної ради;

 
у номінації «Ліплення»

 

Дипломом І ступеня

Козулю Ростислава – учня Лубенської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату Полтавської обласної ради;

Ганжу Вероніку – ученицю Полтавської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІІ ступенів Полтавської обласної ради;

Соколову Надію – ученицю Полтавського обласного наукового ліцею-інтернату ІІ-ІІІ ступенів при Кременчуцькому педагогічному коледжі імені А.С.Макаренка Полтавської обласної ради;

 

Дипломом ІІ ступеня

Канцибер Вікторію – ученицю Яхницької спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату Лохвицького району Полтавської обласної ради;

Кириченко Альону – ученицю Полтавської спеціалізованої мистецької школи-інтернату І-ІІІ ступенів «Центр освіти та соціально-педагогічної підтримки» ім. Софії Русової Полтавської обласної ради;

Коблик Анну – ученицю Шишацького обласного наукового ліцею-інтернату Полтавської обласної ради;

Фіголь Тетяну – ученицю Полтавської спеціалізованої мистецької школи-інтернату І-ІІІ ступенів «Центр освіти та соціально-педагогічної підтримки» імені Софії Русової Полтавської обласної ради;

 
у номінації «Природні матеріали»

Дипломом І ступеня

Іванюк Поліну – ученицю Комунального закладу «Шишацький обласний науковий ліцей-інтернат Полтавської обласної ради»;

Пивоваренко Віолету – ученицю Комунального закладу «Полтавський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів імені А.С.Макаренка Полтавської обласної ради»;

Тихоненко Наталію – ученицю Лубенської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату Полтавської обласної ради;

 

Дипломом ІІ ступеня

Остапенко Тетяну – ученицю Кременчуцької спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату Полтавської обласної ради;

Слинько Таїсію – ученицю Андріївської загальноосвітньої санаторної школи-інтернату І-ІІ ступенів Новосанжарського району Полтавської обласної ради;

Сипка Антона – учня Комунального закладу «Шишацький обласний науковий ліцей-інтернат Полтавської обласної ради»;

 

Дипломом ІІІ ступеня

Мельніченко Кароліну – ученицю Андріївської загальноосвітньої санаторної школи-інтернату І-ІІ ступенів Новосанжарського району Полтавської обласної ради;

Ткач Анну – ученицю Андріївської загальноосвітньої санаторної школи-інтернату І-ІІ ступенів Новосанжарського району Полтавської обласної ради;

 
у номінації «Рукоділля»

Дипломом І ступеня

Борисенко Дар’ю – ученицю Яхницької спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату Лохвицького району Полтавської обласної ради;

Калініч Софію – ученицю Комунального закладу «Полтавський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів імені А.С.Макаренка Полтавської обласної ради»;

Корчевську Ольгу – ученицю Лубенської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату Полтавської обласної ради;

 

Дипломом ІІ ступеня

Вовчик Світлану – ученицю Яхницької спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату Лохвицького району Полтавської обласної ради;

Давіденко Катерину – ученицю Кременчуцької спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату Полтавської обласної ради;

Кривоніс Анастасію – ученицю Комунального закладу «Шишацький обласний науковий ліцей-інтернат Полтавської обласної ради»;

Рудь Вікторію – ученицю Лубенської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату Полтавської обласної ради;

Бобильова Станіслава – учня Кременчуцької спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату Полтавської обласної ради;

Корнієнко Анастасію – ученицю Лубенської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату Полтавської обласної ради;

 

Дипломом ІІІ ступеня

Киченка Богдана – учня Полтавської спеціалізованої мистецької школи-інтернату І-ІІІ ступенів «Центр освіти та соціально-педагогічної підтримки» імені Софії Русової Полтавської обласної ради.

 

Крім того, грамотами ОЦЕВУМу нагороджено керівників, вихованці яких зайняли І місце, а саме:

Бєлікова Миколу Анатолійовича – керівник гуртка «Юний будівельник» Лубенської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату Полтавської обласної ради;

Дерябіну Юлію Володимирівну – керівника гуртка «Умілі руки» Яхницької спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату Лохвицького району Полтавської обласної ради;

Здоровик Світлану Володимирівну – керівника гуртка «Чарівник вузлик» Лубенської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату Полтавської обласної ради;

Каращук Валентину Миколаївну – учителя, керівника гуртка «Юна майстриня» Комунального закладу «Полтавський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів імені А.С. Макаренка Полтавської обласної ради»;

Ковальова Василя Арсенійовича – керівника гуртка «Фантазія» Яхницької спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату Лохвицького району Полтавської обласної ради;

Литвиненко Аллу Василівну – учителя трудового навчання, керівника гуртка «Рукодільниця» Лубенської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату Полтавської обласної ради;

Минак Анастасію Борисівну – керівника гуртка декоративно-ужиткового мистецтва «Веселка» Полтавського обласного центру естетичного виховання учнівської молоді Полтавської обласної ради;

Семидідько Зою Володимирівну – учителя трудового навчання Комунального закладу «Шишацький обласний науковий ліцей-інтернат Полтавської обласної ради»;

Тройніну Світлану Олександрівну – викладача технологій Полтавського обласного наукового ліцею-інтернату ІІ-ІІІ ступенів при Кременчуцькому педагогічному коледжі імені А.С. Макаренка Полтавської обласної ради.

 
Дипломи переможців та Грамоти педагогів

It appears your Web browser is not configured to display PDF files. Download adobe Acrobat или click here to download the PDF file.