Меню

«Методичний тиждень» в ОЦЕВУМі продовжили педагоги вокального та інструментального жанрів

 Дата: 
30.10.2020

30 жовтня відбулося онлайн-засідання обласного методичного об’єднання педагогів вокального та інструментального жанрів, учасниками якого стали 34 педагоги (координатор – методист Ірина Синягівська).

Засідання розпочалося з виступу голови ОМО, керівника гуртка «Інструментальний ансамбль «НОКТЮРН» ОЦЕВУМу Людмили Писаренко, яка прозвітувала про роботу за 2018-2020 рр. Після проведеного голосування, одноголосним рішенням Людмилу Василівну переобрано головою ОМО ще й на 2020-2022 рр.

Практичні заняття для учасників провели:

Віталій Котенко, керівник зразкового художнього колективу вокальної студії «Нове покоління», керівник гуртка-методист КЗ «Палац дитячої та юнацької творчості Полтавської міської ради Полтавської області», який ознайомив педагогів з діяльністю дитячого колективу, продемонстрував доробки з власної методичної скарбнички, поділився досвідом участі та перемогами у конкурсах з вокального мистецтва різних рівнів. Також учасники мали змогу переглянути відео з виступів вокальної студії «Нове покоління».

Тетяна Садохіна, заслужена артистка України, артистка Полтавської обласної філармонії, яка продемонструвала вправи для розспівування, а також поділилась методами відпрацювання вправ на дикцію.