Меню

Засідання ОМО педагогів декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва

 Дата: 
29.10.2020

29 жовтня за планом роботи ОЦЕВУМу відбулося онлайн засідання обласного методичного об’єднання педагогів декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва (координатор – методист Оксана Федоренко), в якому взяли участь понад 80 педагогів.

Відкрила засідання та привітала його учасників заступник директора з навчально-методичної роботи ОЦЕВУМу Світлана Артюх.

У ході засідання кандидат педагогічних наук, доцент кафедри образотворчого мистецтва Полтавського національного педагогічного університету імені В.Г.Короленка, член Національної спілки художників України Юлія Мохірєва поділилася власними напрацюваннями у дослідженні особливостей полтавського розпису та продемонструвала його зразки.

Оксана Федоренко, методист ОЦЕВУМу, ознайомила учасників з планом роботи методоб’єднання на 2020-2021 н.р., з термінами та форматами проведення заходів.

Цікавими та змістовними були доповіді працівників Миргородського художньо-промислового коледжу імені М.В.Гоголя Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» методиста Тетяни Дубини з презентацією роботи коледжу і лаборанта Алли Кваші, яка провела онлайн-екскурсію кімнатою дипломних робіт випускників закладу, а Наталія Волкова, викладач художніх дисциплін, ознайомила з методами викладання дисциплін художнього циклу.

Майстер-класи з гончарства та пластилінового живопису для учасників провели:

Євген Євтушенко, кераміст, член Національної спілки майстрів народного мистецтва України і Марія Романько, завідувач Решетилівської філії ОЦЕВУМу, керівник гуртка «Пластиліновий живопис».