Меню

Підведено підсумки обласного конкурсу «ЗА НАШУ СВОБОДУ»

 Дата: 
10.09.2020

9 вересня в Полтавському обласному центрі естетичного виховання учнівської молоді відбувся відбірковий (обласний) етап Всеукраїнського конкурсу творчості дітей та учнівської молоді «За нашу свободу».

На конкурс подано 34 роботи в розділі «Поезія» та 96 робіт в розділі «Образотворче мистецтво» вихованців (учнів) закладів позашкільної, загальної середньої освіти, інституційного догляду та виховання дітей (інтернатного типу) обласного підпорядкування.

 

Члени журі відзначили творчий підхід, достатній рівень виконавської майстерності учасників та визначили переможцями:

 

Диплом І ступеня
 
розділ «Поезія»
 

молодша вікова категорія:

Сердюк Богдану, ученицю спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №5 з поглибленим вивченням предметів природничо-математичного циклу імені Л.І.Бугаєвської Горішньоплавнівської міської ради (учитель Драпогуз Людмила Олександрівна);

 

середня вікова категорія:

Курила Вадима, учня Градизької гімназії імені Героя України Олександра Білаша (учитель Лаворько Марія Василівна);

Чернецьку Єлизавету, вихованку літературної студії «Муза» Семенівського Будинку дитячої та юнацької творчості, ученицю Семенівського навчально-виховного комплексу №1 імені М.М.Хорунжого Семенівської селищної ради (керівник Заложчик Зоя Володимирівна);

 

старша вікова категорія:

Ольховського Максима, учня Полтавської гімназії №17 Полтавської міської ради (учитель Промська Олена Іванівна);

 
розділ «Образотворче мистецтво»
 

молодша вікова категорія:

Скубія Максима, вихованця гуртка «Образотворче мистецтво» Новосанжарського будинку дитячої та юнацької творчості Новосанжарської селищної ради (керівник Слабка Людмила Андріївна);

Угніч Дар'ю, вихованку гуртка образотворчого мистецтва «Колорит» Хорольського районного центру дитячої та юнацької творчості (керівник гуртка Лобода Юлія Володимирівна);

 

середня вікова категорія:

Темносагату Вікторію, вихованку гуртка образотворчого мистецтва Комунального закладу «Шишацький обласний науковий ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів Полтавської обласної ради» (керівник Темносагата Людмила Анатоліївна);

 

старша вікова категорія:

Грабовську Ксенію, вихованку зразкового художнього колективу гуртка «Творча майстерня народного декоративно-ужиткового мистецтва «Барвінок» Карлівського районного Будинку дитячої та юнацької творчості Карлівської районної ради (керівник Колодяжна Світлана Григорівна);

Середняка Дениса, вихованця студії образотворчого мистецтва Сенчанського Будинку дитячої та юнацької творчості (керівник Бандурко Надія Василівна);

 
Диплом ІІ ступеня
 
розділ «Поезія»
 

молодша вікова категорія:

Самотугу Дениса, учня Опорного закладу «Вирішальненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Лохвицької районної ради Полтавської області» (учитель Самотуга Оксана Василівна);

 

середня вікова категорія:

Гулєнцову Кіру, вихованку гуртка «Перевесло» Хорольського навчально-виховного комплексу (загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад) Хорольської районної ради (керівник гуртка Рябенко Світлана Михайлівна);

Пипко Олександру, вихованку гуртка виразного читання «Ластівка» Хорольського районного Центру дитячої та юнацької творчості (керівник гуртка Рябенко Світлана Михайлівна);

Ткаченко Поліну, вихованку зразкового художнього колективу гуртка літератури та публіцистики «Діалог» Полтавського обласного центру естетичного виховання учнівської молоді Полтавської обласної ради, ученицю Полтавської гімназії № 17 Полтавської міської ради (керівник гуртка Лебідь Яна Володимирівна);

 

старша вікова категорія:

Колісник Анну, вихованку літературної студії «Сяйво» Кобеляцького будинку дитячої та юнацької творчості імені Миколи Андрійовича Касьяна (керівник гуртка Кузема Віта Сергіївна);

 
розділ «Образотворче мистецтво»
 

молодша вікова категорія:

Бутурлима Матвія, вихованця гуртка «Образотворче мистецтво» Гребінківського Центру дитячої та юнацької творчості Гребінківської міської ради (керівник Бутурлим Надія Олександрівна);

Мокляк Анастасію, вихованку гуртка «Образотворче мистецтво» Новосанжарського будинку дитячої та юнацької творчості Новосанжарської селищної ради (керівник Слабка Людмила Андріївна);

 

середня вікова категорія:

Бабінець Наталію, вихованку зразкового художнього колективу гуртка «Творча майстерня народного декоративно-ужиткового мистецтва «Барвінок» Карлівського районного Будинку дитячої та юнацької творчості Карлівської районної ради (керівник Колодяжна Світлана Григорівна);

Кравченка Артема, вихованця клубу художнього читання «Калинонька» Кобеляцького будинку дитячої та юнацької творчості імені Миколи Андрійовича Касьяна (керівник гуртка Сабадирь Галина Вікторівна);

Нестеренко Дарину, ученицю Великокринківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Глобинської районної ради (учитель Лисак Катерина Григорівна);

Попову Ярину, вихованку гуртка «Декоративно-прикладне мистецтво» Гадяцького районного Будинку дитячої та юнацької творчості (керівник Бездудна Наталія Вікторівна);

 

старша вікова категорія:

Кравченка Андрія, вихованця гуртка «Колорит» позашкільного навчального закладу центру дитячої та юнацької творчості Горішньоплавнівської міської ради (керівник Горєлова Ганна Василівна);

Середняка Тараса, вихованця студії образотворчого мистецтва Сенчанського Будинку дитячої та юнацької творчості (керівник Бандурко Надія Василівна);

 
Диплом ІІІ ступеня
 
розділ «Поезія»
 

молодша вікова категорія:

Білаша Іллю, вихованця дитячого театру «Котигорошко» Кобеляцького будинку дитячої та юнацької творчості імені Миколи Андрійовича Касьяна (керівник гуртка Білаш Олена Володимирівна);

Бровар Дар’ю, вихованку гуртка «Літературна вітальня» Карлівського районного Будинку дитячої та юнацької творчості Карлівської районної ради (керівник Шенгер Світлана Петрівна);

Литвина Ігора, вихованця гуртка «Юний поет» загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3 імені В.О.Нижниченка Горішньоплавнівської міської ради (керівник гуртка Завадська Таїсія Володмирівна);

 

середня вікова категорія:

Савельєву Єлизавету, ученицю загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3 імені В.О.Нижниченка Горішньоплавнівської міської ради (учитель Кушнір Тетяна Юріївна);

Ситника Романа, учня Дмитрівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Дмитрівської сільської ради Полтавської області;

Чорновол Тетяну, вихованку літературної студії «Заспів» Будинку дитячої та юнацької творчості Кременчуцької районної ради (керівник гуртка Донцова Тетяна Василівна);

 

старша вікова категорія:

Дядечко Єлизавету, вихованку зразкового художнього колективу гуртка «Юний журналіст» Полтавського обласного центру естетичного виховання учнівської молоді Полтавської обласної ради (керівник гуртка Синягівська Ірина Сергіївна);

Пасько Тетяну, вихованку літературної студії «Муза» Семенівського Будинку дитячої та юнацької творчості, ученицю Семенівського навчально-виховного комплексу №1 імені М.М.Хорунжого Семенівської селищної ради (керівник гуртка Заложчик Зоя Володимирівна);

 
розділ «Образотворче мистецтво»
 

молодша вікова категорія:

Кондратюка Станіслава, вихованця гуртка «Юні художники» Пирятинського Центру дитячої та юнацької творчості (керівник Горбань Оксана Вячеславівна);

Конотоп Алісу, ученицю Великокринківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Глобинської районної ради (учитель Яровикова Неля Олександрівна);

Мотрич Марину, вихованку гуртка «Паперопластика» Гадяцького районного Будинку дитячої та юнацької творчості (керівник Горова Тетяна Миколаївна);

 

середня вікова категорія:

Остапенка Володимира, вихованця гуртка «Чарівний пензлик» Комунального закладу «Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №27» (керівник Медяник Ольга Петрівна);

Фролову Анастасію, ученицю Розсошенської гімназії Щербанівської сільської ради Полтавського району (учитель Бойко Олег Анатолійович);

Цеслю Валерію, вихованку гуртка образотворчого мистецтва «Веселка» Комунального закладу «Центр дитячої та юнацької творчості» Терешківської сільської ради Полтавського району (керівник Скогарєва Валентина Гордіївна);

 

старша вікова категорія:

Білаш Антоніну, вихованку гуртка образотворчого мистецтва Комунального закладу «Шишацький обласний науковий ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів Полтавської обласної ради» (керівник Темносагата Людмила Анатоліївна);

Бусло Олену, вихованку гуртка «Декор» Пирятинського Центру дитячої та юнацької творчості (керівник Горбань Оксана Вячеславівна);

Тараненко Анну, вихованку гуртка «Народний умілець» Гадяцького районного Будинку дитячої та юнацької творчості (керівник Грома Олена Володимирівна);

Фігаль Тетяну, вихованку студії імені Батуріна Полтавської мистецької школи-інтернату «Центр освіти та соціально-педагогічної підтримки» імені Софії Русової (керівник Волков Григорій Петрович).

 
 

За досягнуті успіхи у конкурсі грамотами Полтавського обласного центру естетичного виховання учнівської молоді Полтавської обласної ради нагороджено:

розділ «Поезія»

Борсук Вероніку, вихованку гуртка «Живе слово» Будинку дитячої та юнацької творчості Чорнухинської селищної ради (керівник Підлісна Ольга Петрівна);

Левіну Дар'ю, вихованку гуртка «Квіти України» Хорольського навчально-виховного комплексу (керівник Левіна Олена Станіславівна);

Мікулінського Єгора, учня Кулажинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Гребінківського району (учитель Мікулінська Любов Анатоліївна);

 
розділ «Образотворче мистецтво»

Базьо Дарію, вихованку гуртка «Юні художники» Пирятинського Центру дитячої та юнацької творчості (керівник Горбань Оксана Вячеславівна)

Гончаренко Надію, вихованку гуртка «Країна майстрів» Полтавського районного будинку дитячої та юнацької творчості при Бричківському навчально-виховному комплексі (керівник Мосюндзь Наталія Іванівна);

Кальницьку Анастасію, вихованку гуртка «Юні художники» Пирятинського Центру дитячої та юнацької творчості (керівник Горбань Оксана Вячеславівна);

Маслак Катерину, вихованку гуртка «Образотворче мистецтво» Комунального закладу «Новосанжарський будинок дитячої та юнацької творчості Новосанжарської селищної ради» (керівник Слабка Людмила Андріївна);

Яцуна Романа, вихованця гуртка образотворчого мистецтва «Палітра» Хорольського районного Центру дитячої та юнацької творчості (керівник Чех Іван Федорович).

 

Роботи переможців направлені на Всеукраїнський конкурс творчості дітей та учнівської молоді «За нашу свободу» в Український державний центр позашкільної освіти.

Тож, вітаємо переможців обласного етапу та бажаємо успіхів учасникам на Всеукраїнському рівні!

It appears your Web browser is not configured to display PDF files. Download adobe Acrobat или click here to download the PDF file.