Інтерес та значущість дослідження свого роду підростаючим поколінням, занурення у його історію, знову «вилився» у різнобарвну палітру неперевершених генеалогічних знахідок від 98 учасників обласного конкурсу на найкраще родинне дерево «Нашому роду нема переводу» (координатор – методист Ніна Разінькова) із 14 закладів позашкільної освіти, 29 загальної середньої освіти та 17 закладів дошкільної освіти Полтавщини.
По іншому, як «знахідок», ці конкурсні роботи назвати важко, адже майже кожна з них була наповнена надважливою інформацією, насамперед, для самого юного дослідника, про найрідніших людей декількох поколінь, рід їх занять, переплітання родів, тощо.
Все ж, сподіваємось, що знайомство з власним родоводом породить всередині кожної дитини почуття переживання і хвилювання за достовірність отриманих знань та змусить зробити все необхідне, щоб «бути достойним» наслідувачем пращурів.
Оцінювали конкурсні роботи:
Олександр РЕЦЬ, заступник директора з виховної роботи ОЦЕВУМу;
Ліана ПЕРЕПЕЛКІНА, завідувач відділу раннього розвитку дитини ОЦЕВУМу;
Ольга КОЗИРОД, методист Полтавського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді Полтавської обласної ради;
Наталія ХАРЧЕНКО і Олена ДАВИДЕНКО, художники-оформлювачі ОЦЕВУМу.
За результатами, ГРАН-ПРІ конкурсу отримала вихованка Кобеляцького будинку дитячої та юнацької творчості імені М.А.Касьяна Черкаська Анна.
І місце:
Буряк Денис, вихованець Сенчанського БДЮТ Сенчанської ОТГ Лохвицького району;
Левадна Віталіна, учениця Ланнівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Ланнівської ОТГ Карлівського району;
Махнюк Єгор, учень ЗОШ І-ІІІ ступенів № 5 Горішньоплавнівської міської ради;
Павленко Аліса, учениця Полтавської ЗОШ І-ІІІ ступенів №18.
ІІ місце:
Денисенко Діана, вихованка Сенчанського БДЮТ Сенчанської ОТГ Лохвицького району;
Іщенко Марія, учениця опорного закладу «Решетилівський ліцей імені І.Л. Олійника» Решетилівської міської ради;
Кухаренко Анастасія, вихованка Шишацького БДЮТ;
Нікітюк Валерія, учениця Білицької ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 Кобеляцького району;
Попович Ярослава, вихованка Полтавського НВК (ЗНЗ-ДНЗ) №16;
Сахарова Марія, учениця Яресківської ЗОШ І-ІІІ ступенів Шишацького району.
ІІІ місце:
Богданова Міла, вихованка ЗДО (ясла-садок) №46 «Бджілка» Полтавської міської ради;
Будякова Евеліна, вихованка ЗДО «Первоцвіт» Гадяцької міської ради;
Вєтрова Поліна, учениця Пирятинської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 4;
Дорошенко Катерина, вихованка ЗДО №16 Полтавської міської ради;
Ємець Анастасія, вихованка ЗДО «Ромашка» Сенчанської ОТГ Лохвицького району;
Іванова Каміла, вихованка Сенчанського БДЮТ Сенчанської ОТГ Лохвицького району;
Мартиненко Дар’я, вихованка Козельщинського БДЮТ;
Сокіл Роман, вихованець Андріївського ЗДО «Дзвіночок» Нехворощанської ОТГ Новосанжарського району.
Грамотами відзначені:
Ангелов Артем, вихованець Мачухівського НВК Мачухівської ОТГ Полтавського району;
Бровко Іван, вихованець ЗДО «Вишенька» с.Вишняки Хорольського району;
Вовнянко Дмитро, учень Рунівщинської ЗОШ І-ІІІ ступенів Полтавського району;
Гайдар Меланія, вихованка Хорольського РЦДЮТ;
Гирман Ярослав, вихованець Козельщинського БДЮТ
Голуб Євгенія, вихованка Гадяцького БДЮТ;
Горєлов Микола, вихованець ЦДЮТ Горішньоплавнівської міської ради;
Гринь Максим, учень Маячківської ЗОШ І-ІІІ ступенів Нехворощанської ОТГ Новосанжарського району;
Грінь Софія, вихованка Карлівського РБДЮТ;
Грома Аїда, вихованка ЗДО №2 «Берізка» Гадяцької міської ради;
Деряга Ярослав, вихованець Андріївського ЗДО «Дзвіночок» Нехворощанської ОТГ Новосанжарського району;
Зубов Ілля, вихованець Полтавського НВК (ЗНЗ-ДНЗ) №16;
Ковтун Дмитро, учень Маячківської ЗОШ І-ІІІ ступенів Нехворощанської ОТГ Новосанжарського району;
Коросташова Наталія – учениця Котелевської ЗОШ № 2 І-ІІІ ступенів;
Лобода Злата, учениця Сергіївської ЗОШ І-ІІІ ступенів Сергіївської ОТГ Гадяцького району;
Лук’яненко Олександра, учениця Маячківської ЗОШ І-ІІІ ступенів Нехворощанської ОТГ Новосанжарського району;
Моргун Максим, учень Вергунівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Клепачівської ОТГ Хорольського району;
Ткаліч Дмитро, вихованець Бригадирівського ЗДО «Сонечко» Хорольського району;
Шаповал Анастасія, вихованка Пирятинського ЦДЮТ;
Штомпель Злата, учениця Білицької ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Кобеляцького району.
Шурубін Каріна, учениця Хільківської ЗОШ І-ІІІ ступенів Хорольського району.
Бажаємо всім конкурсантам та їх батькам подальших успіхів в дослідженнях історії поколінь свого роду!