18 травня відбулося засідання журі XII обласного фестивалю-конкурсу «Молодь обирає здоров’я».
На конкурс літературно-спортивних міні-композицій було надіслано 14 відеозаписів виступів команд, на конкурс плакатів - 58 робіт і на конкурс фоторобіт - 52.
За рішенням оргкомітету цьогорічний конкурс відбувся у вже «звичному» для цього року online форматі, де конкурсантів оцінювали:
Олександр РЕЦЬ, заступник директора з виховної роботи ОЦЕВУМу;
Юлія ЗІРКА, завідувач відділу організаційно-масової роботи ОЦЕВУМу, координатор фестивалю-конкурсу;
Світлана ЗУБЕНКО, завідувач масового відділу Комунального закладу «Полтавський Палац дитячої та юнацької творчості Полтавської міської ради Полтавської області», керівник ЗХК Арт-студії «БРАВО»;
Людмила БАЦАНОВА, керівник ансамблю спортивного бального танцю «НАТХНЕННЯ» ОЦЕВУМу;
Наталія ХАРЧЕНКО і Олена ДАВИДЕНКО, художники-оформлювачі ОЦЕВУМу.
Тема здоров’я серед учнівської молоді у 2020-му постала як ніколи актуально. Члени журі були вражені поєднанням глибокої думки дітей та її сценічним втіленнням, яскравими образами, оригінальними ідеями плакатів і фото.
Переможцями фестивалю-конкурсу стали:
конкурс літературно-спортивних міні-композицій
№ з/п |
Назва команди |
Заклад освіти |
Кількість балів |
Місце |
---|---|---|---|---|
1 |
«Щасливе життя» |
Пирятинський Центр дитячої та юнацької творчості |
30 |
Гран-Прі |
3 |
«Нове Покоління» |
Майбородівська ЗОШ I-II ступенів Новознам'янської ОТГ Кременчуцького району |
29 |
І |
2 |
«Спортлайф» |
Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 6 Горішньоплавнівської міської ради |
29 |
І |
4 |
«Хвиля» |
Опорний навчальний заклад «Решетилівський ліцей імені І.Л.Олійника Решетилівської міської ради» |
28 |
ІІ |
5 |
«Надія України» |
Божківський навчально-виховний комплекс Полтавської районної ради |
28 |
ІІ |
6 |
«Вітаміни» |
Книшівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Гадяцької районної ради |
27 |
ІІІ |
7 |
«Позитив» |
Кам’янопотоківська ЗОШ І-ІІІ ступенів імені М.С.Новохатька Кременчуцької районної ради |
27 |
ІІІ |
8 |
«Сенс» |
Лазірківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені В.О.Підпалого Оржицької районної ради та Rомунальний позашкільний навчальний заклад Оржицької районної ради «Лазірківський Будинок дитячої та юнацької творчості» |
27 |
ІІІ |
9 |
«Адреналін» |
Комунальний заклад «Розсошенська гімназія Щербанівської сільської ради Полтавського району Полтавської області» |
27 |
ІІІ |
10 |
«Промінь» |
Жданівський навчально-виховний комплекс «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад» Лубенської районної ради |
24 |
|
11 |
«Тайм-Аут» |
Семенівський навчально-виховний комплекс № 1 імеys М.М.Хорунжого Семенівської селищної ради |
23 |
|
12 |
«Гармонія» |
Великобузівський навчально-виховний комплекс «загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад» Шишацької селищної ради |
23 |
|
13 |
«КАМАЗ» |
Горошинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Семенівської районної ради |
22 |
|
14 |
«Рубікон» |
Козельщинський Будинок дитячої та юнацької творчості |
20 |
|
конкурс плакатів
І місце
Вітер Марія, учениця Опорного навчального закладу «Решетилівський ліцей імені І.Л.Олійника Решетилівської міської ради»;
Чернявська Маргарита, вихованка позашкільного навчального закладу Центр дитячої та юнацької творчості Горішньоплавнівської міської ради
ІІ місце
Бондаренко Анна, учениця Кременчуцької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 22;
Гнатюк Дарина, учениця Пирятинського ліцею;
Кузьміна Карина, вихованка позашкільного навчального закладу Центр дитячої та юнацької творчості Горішньоплавнівської міської ради;
команда «Вітамін» Пирятинської загальоноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 4;
ІІІ місце
Нагай Анастасія, учениця Колотіївської філії І-ІІ ступеня Опорного закладу «Решетилівський ліцей імені І.Л.Олійника Решетилівської міської ради»;
Гуржій Діана, учениця Колотіївської філії І-ІІ ступеня Опорного навчального закладу «Решетилівський ліцей імені І.Л.Олійника Решетилівської міської ради»;
Травка Яна, учениця Опорного навчального закладу «Решетилівський ліцей імені І.Л.Олійника Решетилівської міської ради»;
Химинець Надія, учениця Козлівщинської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Котелевської районної ради;
Сидоркіна Поліна, учениця спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3 імені В.О.Нижниченка Горішньоплавнівської міської ради;
Петрик Олександра, учениця Кременчуцької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 20;
грамотами нагороджені
Мітченко Анна, вихованка Полузірського навчально-виховного комплексу Мачухівської ОТГ Полтавського району;
колектив учнів Калашниківського навчально-виховного комплексу Мачухівської ОТГ Полтавського району;
Гарбовська Ксенія, вихованка Карлівського районного Будинку дитячої та юнацької творчості;
Ромашко Лариса, учениця Котелевської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 4;
конкурс фоторобіт
І місце
Полянська Карина, учениця Кременчуцької гімназії № 7;
Острянська Анжеліка, учениця спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 4 з поглибленим вивченням англійської мови Горішньоплавнівської міської ради;
ІІ місце
Вітер Марія, учениця Опорного навчального закладу «Решетилівський ліцей імені І.Л.Олійника Решетилівської міської ради»;
Стародубцева Єлизавета, учениця Пирятинського ліцею;
ІІІ місце
Черевична Марія, учениця Опорного навчального закладу «Решетилівський ліцей імені І.Л.Олійника Решетилівської міської ради»;
Коломієць Кіріл, вихованець Божківського навчально-виховного комплексу Полтавської районної ради;
Гайко Денис, учень Опорного навчального закладу «Решетилівський ліцей імені І.Л.Олійника Решетилівської міської ради»;
Гродзинська Марія, учениця Кременчуцької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 19;
Бойко Софія, учениця загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 Горішньоплавнівської міської ради;
грамотами нагороджені
Фетісов Дмитро, учень Опорного закладу «Новооржицька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Оржицької районної ради;
Алєксєєва Карина, вихованка Божківського навчально-виховного комплексу Полтавської районної ради;
Тесля Антон, учень спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 5 з поглибленим вивченням предметів природничо-математичного циклу імені Л.І.Бугаєвської Горішньоплавнівської міської ради.
Вітаємо переможців та бажаємо всім учасникам здоров’я!
До зустрічі у наступному році!