Меню

В ОЦЕВУМі вп'яте проведено обласний конкурс читців «Тарасовими шляхами»

 Дата: 
11.03.2020

11 березня в ОЦЕВУМі відбувся V ювілейний конкурс читців «Тарасовими шляхами» (координатор – методист Людмила Олексієнко), учасниками якого стали 130 юних талантів з різних куточків Полтавщини.

Конкурсанти змагалися у трьох вікових групах: 10-12 років, 13-15 років та 16-18 років. Усі присутні отримали чудову нагоду насолодитися виконанням творів Т.Г.Шевченка та його сучасників, а також творів про великого Кобзаря.

 

За рішенням журі переможцями стали:

 

Молодша вікова група (10-12 років)

Дипломи І ступеня

Климась Богдана – учениця Сагайдацького навчально-виховного комплексу «Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад» Шишацької селищної ради;

Одинець Дар'я – учениця Гадяцького обласного наукового ліцею-інтернату ІІ-ІІІ ступенів імені Є.П.Кочергіна.

 

Дипломи ІІ ступеня

Вовкоріз Андрій – учень Лубенської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3;

Дядіченко Софія – учениця Карлівської гімназії імені Ніни Герасименко;

Кулик Ірина – учениця Комунального закладу «Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №28 Полтавської міської ради Полтавської області».

 

Дипломи ІІІ ступеня

Бойко Марина – учениця Глобинської гімназії №1 імені В.Є.Курченка;

Копитець Володимир – учень Опорного закладу «Кобеляцький ліцей №2 імені Олеся Гончара Кобеляцької районної ради Полтавської області»;

Костюк Валерія – учениця Кременчуцького ліцею №5 імені Т.Г.Шевченка;

Купрій Богдан – учень Опорного закладу «Гребінківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4 Гребінківської міської ради Полтавської області»;

Пугач Софія – учениця Бодаквянського навчальновиховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад» Лохвицької районної ради;

Сулімко Назарій – вихованець гуртка видовищно-театралізованих заходів «Імпровіз-шоу» Полтавського ОЦЕВУМ.

 

Середня вікова група (13-15 років)

Дипломи І ступеня

Гасанов Микола – учень Лелюхівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Новосанжарської районної ради;

Дулич Софія – учениця Веприцької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів імені Героя Радянського Союзу С.Т.Васюти Гадяцької районної ради.

 

Дипломи ІІ ступеня

Іщук Анастасія – учениця Василівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Чутівської районної ради;

Лисівець Владислава – учениця Козельщинського ліцею Козельщинської селищної ради;

Лисовська Олександра – учениця Опорного закладу освіти «Новогалещинський ліцей Новогалещинської селищної ради Козельщинського району».

 

Дипломи ІІІ ступеня

Єлізаров Сергій – учень Комунального закладу «Полтавська гімназія №32 Полтавської міської ради Полтавської області»;

Корецька Анастасія – учениця Піщанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів імені Л.М.Дудки Решетилівської районної ради;

Критинка Роман – вихованець Сенчанського Будинку дитячої та юнацької творчості Сенчанської сільської ради Лохвицького району;

Ржевська Владислава – учениця Спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4 з поглибленим вивченням англійської мови Горішньоплавнівської міської ради;

Циба Ярослав – учень Святилівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Глобинської районної державної адміністрації.

 

Старша вікова група (16-18 років)

Дипломи І ступеня

Гелей Анастасія – учениця Лубенської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3;

Ольговський Гліб і Саєнко Дар'я – учні Котелевської гімназії №1 імені С.А.Ковпака;

Павлюк Єлизавета – учениця Спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3 імені В.О.Нижниченка з поглибленим вивченням предметів суспільно-гуманітарного циклу Горішньоплавнівської міської ради;

Пилипенко Микола – учень Карлівської гімназії імені Ніни Герасименко.

 

Дипломи ІІ ступеня

Беркута Данило – учень Комунального закладу «Полтавський навчально-виховний комплекс (загальноосвітній навчальний заклад – дошкільний навчальний заклад) №36 Полтавської міської ради Полтавської області»;

Бурсюк Діана – учениця Вікторійської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Пирятинської райдержадміністрації;

Кобеляцька Юлія – учениця Вищого професійного училища №7 м.Кременчука;

Магда Марія – учениця Полтавської Спеціалізованої мистецької школи-інтернату І-ІІІ ступенів «Центр освіти та соціально-педагогічної підтримки імені Софії Русової Полтавської обласної ради»;

Москаленко Анастасія – учениця Державного професійно-технічного навчального закладу «Полтавське вище професійне училище імені А.О.Чепіги»;

Огір Артур – учень Регіонального центру професійно-технічної освіти №1 м.Кременчука.

 

Дипломи ІІІ ступеня

Алекперов Максим – вихованець Пирятинського Центру дитячої та юнацької творчості;

Александров Володимир – учень Комунального закладу «Шишацький обласний науковий ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів Полтавської обласної ради»;

Куценко Валерія – вихованка Будинку дитячої та юнацької творчості Чорнухинської селищної ради;

Рябченко Анна – учениця Полтавського професійного ліцею;

Скрибченко Ірина – учениця Клюшниківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Миргородської районної ради;

Шинкаренко Ярина – учениця Миргородської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №5;

Юрченко Джулія – учениця Майорщинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Гребінківської районної ради.

 

Вітаємо переможців та дякуємо всім учасникам за мистецький хист і любов до українського художнього слова!