Меню

Вихованці інтернатних закладів знову "змагалися" у «Розмаї»

 Дата: 
28.11.2019

21 та 28 листопада в Полтавському обласному центрі естетичного виховання учнівської молоді відбувся Х обласний конкурс з декоративно-прикладного мистецтва «Розмай дитячих мрій» серед вихованців закладів інтернатного типу (координатор – завідувач відділу методичної роботи Алла Окара). Учасників конкурсу вітали начальник відділу позашкільної освіти, виховної роботи, координації роботи закладів вищої освіти, науки та інноваційної діяльності Департаменту освіти і науки ОДА Олена Ухань та ОЦЕВУМники на чолі з директором Центру Надією Чернобель.

 
 
 

Завдання конкурсу: виявити і підтримати талановитих дітей та підлітків, вихованців закладів інтернатного типу, які займаються різними видами декоративно-прикладного мистецтва; визначити кращі творчі об’єднання з декоративно- прикладного мистецтва закладів інтернатного типу, стимулювати роботу талановитих високопрофесійних педагогів; налагоджувати дружні стосунки та обмін досвідом роботи серед вихованців закладів інтернатного типу.

Цьогоріч у конкурсі взяли участь 79 учасників з 21 закладу, які продемонстрували своє вміння у номінаціях:

  • паперова пластика – 19 учасників;
  • ліплення – 14 учасників;
  • природні матеріали – 15 учасників;
  • рукоділля – 31 учасник.

Конкурсні роботи оцінювало кваліфіковане журі, до складу якого увійшли знані в області фахівці з декоративно-прикладного мистецтва. Результати вражають, учасники задоволені!