V-й ювілейний конкурс відеороликів, презентацій та буктрейлерів (координатор - методист Людмила Олексієнко) від сьогодні вже став історією. Історією 40-ка літературно обдарованих юнаків та юнок з закладів загальної середньої, позашкільної, професійної (професійно-технічної) освіти та інтернатного типу Полтавщини.
Конкурс, як і щороку, проводився у двох номінаціях: «Відеоролики та презентації на власні поетичні та прозові твори» і «Буктрейлер».
Для членів журі у складі журналіста інтернет-видання «Трибуна», автора проєкту «Полтавський ненавісник» Ярослава Журавля, фотографа, поетеси, бібліотекара відділу соціокультурної діяльності Полтавської обласної універсальної наукової бібліотеки імені І.П. Котляревського Галини Вовченко та методиста з інформатики, завідувача відділу природничо-математичних дисциплін та технологій Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені М.В. Остроградського Світлани Шості стояло надскладне завдання – серед кращих юних поетів та медійників визначити НАЙКРАЩИХ за наступними критеріями:
- оригінальний підхід до створення ролика;
- чітке і обґрунтоване використання програмних функцій;
- домінуюче використання власних фото- та відеоматеріалів;
- художній рівень авторського твору (для учасників І номінації);
- маркетинговий хід (рівень зацікавленості) (для учасників ІІ номінації);
- емоційний вплив на глядача;
- глибина змісту медійного твору (втілення художнього образу, основної ідеї та проблеми художнього твору у кадрі);
- захист роботи (включав в себе відповіді на запитання: Чому варто подивитися Ваш відеоролик (презентацію, буктрейлер)? Чому Ваш відеоролик найкращий? Чому Ваш відеоролик (презентація, буктрейлер) повинен перемогти?).
І вони – з цим професійно впоралися!
Тож, переможцями V-го ювілейного конкурсу відеороликів, презентацій та буктрейлерів стали і будуть нагороджені:
у номінації «Відеоролики та презентації на власні поетичні та прозові твори»:
Дипломом I ступеня
Семенова Євгенія (І вікова група) – вихованка літературно-мистецької студії «Перевесло» Комунального закладу «Полтавський міський багатопрофільний ліцей № 1 імені І.П. Котляревського Полтавської міської ради Полтавської області»;
Пустовойтова Єлизавета (І вікова група) – вихованка літературного гуртка «Літературна творчість» Сенчанського Будинку дитячої та юнацької творчості;
Науменко Маргарита (ІІ вікова група) – вихованки літературної студії «Ліра» Гребінківської гімназії Гребінківської міської ради.
Дипломом ІІ ступеня
Кравченко Софія (І вікова група) – вихованка літературного гуртка «Барви рідного слова» Наукового ліцею № 3 Полтавської міської ради;
Вихованці літературного гуртка «Юний журналіст» (І вікова група) Козельщинського Будинку дитячої та юнацької творчості;
Тютюнник Євгенія (ІІ вікова група) – учениця Андріївської загальноосвітньої школа І-ІІІ ступенів Хорольської районної ради;
Громадецька Діана (ІІ вікова група) – вихованка літературної студії «До чистих джерел» Опорного закладу загальної середньої освіти Селещинського ліцею Машівської селищної ради.
Дипломом ІІІ ступеня
Хворост Катерина (І вікова група) – вихованка гуртка «Літературна вітальня» Карлівського районний Будинок дитячої та юнацької творчості;
Калитка Софія (І вікова група) – вихованка літературної студії «Сяйво» Кобеляцького Будиноку дитячої та юнацької творчості імені Миколи Андрійовича Касьяна;
Марчук Богдан (І вікова група) – вихованець гуртка «Рукоділля» Машівського районного Будинку дитячої та юнацької творчості;
Степова Дар’я (ІІ вікова група) – вихованка літературного гуртка «Клуб юних кореспондентів» Комунального позашкільного навчального закладу «Кременчуцький міський Будинок дитячої та юнацької творчості»;
Реулець Катерина (ІІ вікова група) – вихованка літературного гуртка «Криниця наснаги» Вищого професійного училища № 7 м. Кременчука;
Алекперов Максим (ІІ вікова група) – вихованець літературного гуртка «Живе слово» Пирятинського Центру дитячої та юнацької творчості.
у номінації «Буктрейлер»:
Дипломом І ступеня
Колективна робота закладів загальної середньої освіти Гребінківської ОТГ (І вікова група);
Бибченко Каріна (ІІ вікова група) – вихованка літературної студії «Душі криниця» Шишаківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Клепачівської сільської ради Хорольського району.
Дипломом ІІ ступеня
Іщейкіна Анна (І вікова група) – вихованка вихованки літературного гуртка «Дивограй» Комунального закладу «Полтавський міський багатопрофільний ліцей № 1 імені І.П. Котляревського Полтавської міської ради Полтавської області»;
Вихованці зразкового художнього колективу гуртка «Юний журналіст» (І вікова група) Полтавського обласного центру естетичного виховання учнівської молоді Полтавської обласної ради;
Вихованці зразкового художнього колективу гуртка літератури та публіцистики «Діалог» та гуртка видовищно-театралізованих заходів «Імпровіз-шоу» (ІІ вікова група) Полтавського обласного центру естетичного виховання учнівської молоді Полтавської обласної ради.
ІІІ ступеня
Кущинська Оксана (І вікова група) – вихованка гуртка журналістики «Едельвейс» Опорного закладу освіти «Новогалещинський ліцей Новогалещинської селищної ради Козельщинського району Полтавської області»;
Кузнєцова Владислава, Чорновол Тетяна, Левицька Анна, Величко Максим (І вікова група) – вихованці літературно-поетичної студії «Заспів» Будинку дитячої та юнацької творчості Кременчуцької районної ради.
Рудченко Лілія (І вікова група) – вихованка літературного гуртка «Дивослово» Опорного навчального закладу «Хомутецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Миргородської районної ради Полтавської області»;
Громадецька Діана (ІІ вікова група) – вихованка літературної студії «До чистих джерел» Опорного закладу загальної середньої освіти Селещинського ліцею Машівської селищної ради.
Вітаємо переможців та бажаємо неперервного творчого польоту!