Меню

Кременчуцький досвід виховної роботи у закладах інтернатного типу вивчали заступники директорів відповідних закладів області

 Дата: 
15.11.2019

Учасників обласного методичного об’єднання заступників директорів з виховної роботи закладів інтернатного типу (координатор - завідувач відділу методичної роботи Алла Окара) 14 листопада радо зустрічали в Кременчуцькій спеціальній загальноосвітній школі-інтернаті Полтавської обласної ради. У засіданні взяли участь 29 педагогів із 21 закладу інтернатного типу.

Виховну роботу в закладі презентувала Заступник директора з виховної роботи Тиха Тамара Давидівна, охоче ділючись з присутніми багаторічним досвідом. Учасники мали змогу переглянути виставку дитячих робіт, познайомитися з методичними матеріалами та побувати на відкритих заняттях, виховних годинах, а також, з великим задоволенням переглянули загальношкільний захід «Родина шкільна – найдорожча для нас, без неї нема України». Відрадно, що поряд з дітьми у заході беруть участь і педагоги. Не залишились поза увагою і нагальні питання сьогодення стосовно закладів інтернатного типу.

Методист відділу дошкільної, початкової та спеціальної освіти Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені М.В. Остроградського Тимошенко Наталія Петрівна поінформувала про реформування закладів інтернатного типу в контексті реалізації Національної стратегії реформування системи інституційного догляду та виховання дітей на 2017-2026 рр.

Координатор ОМО Окара Алла Миколаївна підняла питання перевиборів голови методичного об’єднання заступників директорів з виховної роботи закладів інтернатного типу. Шляхом голосування більшістю голосів, головою методоб’єднання на найближчі два роки обрано Жученю Юлію Аркадіївну, заступник директора з виховної роботи Кобеляцького навчально-реабілітаційного центру.

Також обговорили та спланували участь вихованців та педагогів закладів інтернатного типу в конкурсах, що проводить Полтавський ОЦЕВУМ.