Меню

Методичний супровід - як надважлива складова освітнього процесу у позашкіллі

 Дата: 
15.05.2019

15 травня Полтавський ОЦЕВУМ прийняв учасників обласного методичного об’єднання педагогічних працівників закладів позашкільної освіти з організації навчально-методичної роботи (голова – заступник директора з навчально-методичної роботи Світлана Артюх).

На засідання, не зважаючи на транспортний колапс у Полтаві, зібралося 38 педагогів із 28 закладів позашкільної освіти, які опікуються питаннями методичного забезпечення діяльності, впровадженням інноваційної діяльності у закладах позашкілля, пропагуванням передового педагогічного досвіду та ін.

Під час розгляду питання «Можливості позашкільної (неформальної) освіти у підготовці дитини до реального успішного життя» методист Комунального позашкільного навчального закладу «Кременчуцький міський Будинок дитячої та юнацької творчості» Тетяна Матвієць презентувала розвиток у неформальній освіті компетентностей, що мають на мені призвести дитину до щастя та успіху.

Методист ОЦЕВУМу Ольга Клименко розповіла про «Роль медіа в сучасному світі», надала поради як стати медіаграмотним та навіщо необхідно дотримуватися медіагігієни.

З метою керування емоційним станом педагога, закінчення навчального року в гарному настрої та на позитиві керівником гуртка батику та дизайну «Веселка» ОЦЕВУМу Тетяною Борисенко був проведений для учасників засідання ОМО майстер-клас по виготовленню «їжачка-позитивчика».

Робота засідання ОМО була дуже плідною, корисною, цікавою та натхненною.

Чекатимемо на подальші зустрічі!