Меню

Квітневі здобутки «плаян»

 Дата: 
23.04.2019

Надзвичайно цікавим та плідним видався квітень для народного художнього колективу ансамблю фольклорно-стилізованого танцю «ПЛАЙ» (керівник Лілія Довганюк, педагог Вероніка Левакіна).

Так, 12-13 квітня у місті Одеса у Палаці культури студентів ОНПУ проводився останній відбірковий тур Всеукраїнського чемпіонату «ARTDANCE 2019». Два дні поспіль конкурсанти боролись за кубки «золотих чемпіонів». Композиція «Дорогу здолає той, хто йде» не залишила байдужими суддівську колегію на чолі з Владом Ямою. Вихованці вибороли свій золотий кубок та місце у фіналі чемпіонату, що відбудеться 11 травня у місті Києві. Вже зовсім скоро ансамбль буде змагатись з кращими колективами країни за найголовніший приз – грошову винагороду і титул Чемпіона ARTDANCE 2019.

А вже 21 квітня у Київській муніципальній академії танцю імені Сержа Лифаря відбувся ІХ Всеукраїнський танцювальний фестиваль-огляд «ДЕБЮТ-парад 2019». «ПЛАЙ» у віковій категорії «ювенали» у номінації «народна стилізація» здобули перше місце, а також спеціальний приз від журі «За національний колорит у номері».

Вітаємо «плаян» зі здобутками та бажаємо подальших звершень!