Меню

Визначено учасників обласного огляду «ВЕСЕЛКА»

 Дата: 
19.04.2019

Рекордна кількість учасників (260 номерів), «мистецьке море», що об’єднало Полтавщину від Пирятина до Карлівки та від Гадяча до Кременчука, неперевершена різножанровість художніх номерів і 7 годин роботи журі – все це відбірковий етап обласного огляду-конкурсу художньої самодіяльності серед учнів та вихованців закладів загальної середньої та позашкільної освіти «ВЕСЕЛКА», що днями завершився в ОЦЕВУМі.

Дякуємо всім за ваш талант та участь, а членам журі за витримку, компетентність та всеохоплюючу любов до дитячої творчості.

Чекаємо всіх у великій залі ОЦЕВУМу 3 травня на обласному огляді-конкурсі.

 

 

ПРОГРАМА ПРОВЕДЕННЯ
обласного огляду-конкурсу художньої самодіяльності
серед учнів і вихованців закладів загальної середньої та позашкільної освіти «Веселка»

 

І відділення

початок о 09.00

 


з/п

Заклад освіти

Назва колективу
(ПІБ виконавця)

Номер

1

Комунальний заклад „Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №30 Полтавської міської ради Полтавської області”

народний художній аматорський колектив ансамбль бального танцю „Фестиваль”

„Танго” 

2

Полтавський міський центр позашкільної освіти

Циркова студія „Крафт” та хореографічний гурток „Лілея”

„Мрію не втрачай”

3

Комунальний заклад „Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №34 Полтавської міської ради Полтавської області”

Хореографічний колектив „Ренесанс”

„Імпреза”

4

Полтавська гімназія №21 Полтавської міської ради Полтавської області та Комунальний заклад „Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 Полтавської міської ради Полтавської області”

Зразкова дитяча хореографічна студія „Каприз”

„Поліська полька з корзинами”

5

Комунальний заклад „Полтавський міський багатопрофільний ліцей №1 імені І. П. Котляревського”

Хоровий колектив „Горлиця”

„Дівоча”

6

Полтавський міський центр позашкільної освіти

Гурток спортивно-бальних танців „Естадес”

„Мелодія української душі”

7

Полтавський обласний центр естетичного виховання учнівської молоді

Гурток видовищно-театралізованих заходів „Імпровіз-шоу”

Літературна композиція

8

Комунальний заклад „Полтавська гімназія №32 Полтавської міської ради Полтавської області”

Вокальний ансамбль „Асоль”

„Плакала”

9

Полтавська гімназія №31 Полтавської міської ради Полтавської області

ТСК „Дует”

„Латинський мікс”

10

Мачухівський навчально-виховний комплекс Мачухівської сільської ради Полтавського району Полтавської області

старша група

„It’s my life”

11

Будинок дитячої та юнацької творчості Решетилівської міської  ради

Народний художній колектив вокальний гурток „Валентина”

„Hallelujah”

12

Будинок дитячої та юнацької творчості Решетилівської міської  ради

Колектив барабанщиків „Ритм„

„Маршова”

13

Калениківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Решетилівської районної ради Полтавської області

Гурт „Рідні наспіви”

„На вулиці музиченька гра”

14

Решетилівська гімназія імені І.Л. Олійника Решетилівської міської ради Полтавської області

Тріо „Божичі” у складі: Хаірбекової  Діани ,
Попок Лізи , Стешенко Юлії

„Туман яром…”

15

Гілецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Чорнухинської районної ради Полтавської області

Ансамбль бандуристів

„Нічкою темною” 

16

Опорний заклад „Чорнухинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені Г.С. Сковороди Чорнухинської районної ради Полтавської області”

 Зразковий аматорський колектив „Водограй” 

стилізований український танець „Веснянка”

17

Піщанська гімназія Піщанської сільської ради

Колектив естрадно-спортивного танцю „Фієста”

„Шахи”

18

Будинок дитячої та юнацької творчості Решетилівської міської  ради

Стешенко Юлія

„Somebody to love”

19

Березоволуцький заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Петрівсько - Роменської сільської ради Гадяцького району Полтавської області

Зразковий  танцювальний колектив „Ластівка”

„Колиска життя”

20

Гадяцький районний Будинок дитячої та юнацької творчості

Дубовицька Богдана

„Молода Україна”

21

Глобинська гімназія №1 ім. В.Є.Курченка Глобинської міської ради Полтавської області

Народний хореографічний ансамбль

„Ой при лузі”

22

Глобинська гімназія №1 ім. В.Є.Курченка Глобинської міської ради Полтавської області

Заболотня Єлизавета

„Батькова наука”

23

Лубенська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів №4 Лубенської міської ради Полтавської області

Ансамбль „Мрія”

„Мир над Україною”

24

Лубенська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів №4 Лубенської міської ради Полтавської області

Ванюшкіна Ангеліна

„Фенікс”

25

Лубенська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів №4 Лубенської міської ради Полтавської області

тріо: Ванюшкіна Ангеліна, Панченко Карина, Удовицька Валерія

„Закувала зозуленька”

26

Спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3 імені В.О. Нижниченка з поглибленим вивченням предметів суспільно-гуманітарного циклу Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області

Ансамбль естрадного танцю „Грація”

„Крапельки любові”

27

Піщанська гімназія Піщанської сільської ради

Вокальний ансамбль „Росяночка”

„Пісня про матір”

28

Опорний заклад „Засульський ліцей Засульської сільської ради Полтавської області”

Ансамбль ложкарів

„Дикі танці”

29

Позашкільний навчальний заклад центр дитячої та юнацької творчості Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області

Колектив східного танцю  „Аль Джана”

„Муза”

30

Спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3 імені В.О. Нижниченка з поглибленим вивченням предметів суспільно-гуманітарного циклу Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області

Павлюк Єлизавета

„I Have Nothing”

31

Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області

Ансамбль „Step by step”

„Мотиви Індії”

32

Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області

Вокальний ансамбль „Smile”

„Змінюйся”

33

Тарасівська загальноосвітня школа
І-ІІІ ступенів Гребінківської районної ради

Ансамбль народних інструментів

„Попурі на теми популярних пісень„

34

Тарасівська загальноосвітня школа
І-ІІІ ступенів Гребінківської районної ради

Левченко Жасмін

„Дитячі мрії„

35

Опорний заклад „Заводська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 Лохвицької районної ради Полтавської області”

Танцювальний колектив „Веселчани„

„Єврейський танець
ЛЕ ХАЇМ„

36

Гадяцька гімназія імені Олени Пчілки Гадяцької міської ради Полтавської області

Лагута Андрій

„Омріяна земля”

37

Комунальний заклад „Нехворощанський Будинок дитячої та юнацької творчості” Нехворощанської селищної ради

Ансамбль барабанщиць „Вірсавія”

„Дефіле”

38

Козельщинський ліцей Козельщинської селищної ради Полтавської області

Танцювальний Колектив „Ангаш”

„Повзунець”

39

Козельщинський ліцей Козельщинської селищної ради Полтавської області

Овчаренко Альона

„Хто, як не ти”

40

Лохвицька загальноосвітня школа
І-ІІІ ступенів №2 Лохвицької міської ради Полтавської області

Квартет у складі: Правдолюбенко Юлія, Панкіна Марія, Козаченко Сніжана, Москаленко Анастасія

 „Країна мрій”

41

Опорний заклад „Калайдинцівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені Ф.Д.Рубцова” Лубенської районної ради Полтавської області

 Шкарбан Діана 

 Уривок із поеми Т.Шевченка „Катерина”

42

Духівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені П.М. Рака Лубенської районної ради Полтавської області

Білик Анастасія

„Роде наш красний”

43

Опорний заклад „Оржицька загальноосвітня щкола І-ІІІ ступенів імені І. Я. Франка Оржицької районної ради Полтавської області”

Проценко Софія

„Кораблі”

44

Круподеринська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Оржицької районної ради Полтавської області

Максим Колодяжний Любов Соколик та ансамбль народних інструментів „Червона калина„

 „Цвіте черемшина„

 

 

ІІ відділення

початок о 13.00

№ з/п

Заклад освіти

Назва колективу
(ПІБ виконавця)

Номер

1

Котелевська гімназія №1 імені С.А.Ковпака Котелевської районної ради

Хор

„Ми за мир”

2

опорний заклад „Великобагачан-ський заклад загальної середньої освіти І–ІІІ ступенів виконавчого комітету Великобагачанської селищної ради”

Кононенко Марія

Леся Українка „Твої листи завжди пахнуть зов’ялими троядами”

3

Котелевська гімназія №1 імені С.А. Ковпака Котелевської районної ради

Каблучка Є., Цап В., Невінчана Т., Ковган В.

 „Найбільше в світі диво”

4

Котелевська гімназія №1 імені С.А. Ковпака Котелевської районної ради

Середня танцювальна група

Татарський народний танець

5

Великобагачанський будинок творчості дітей та юнацтва виконавчого комітету Великобагачанської селищної ради

Гусейнова Мілана

„Лісова пісня”

6

Опорний заклад „Гоголівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Великобагачанської районної ради Полтавської області”

Андрійчак Вікторія

„Квітка-душа”

7

Комунальний позашкільний навчальний заклад „Кременчуцький міський Будинок дитячої та юнацької творчості”

Зразковий художній колектив творче об’єднання (гурток) „Ансамбль танцю ”Козачата”

„Слов’янська весна”

8

Карлівський районний Будинок дитячої та юнацької творчості

Коваленко Марія

„Я жива”

9

Пирятинський Центр дитячої та юнацької творчості

Хореографічний колектив „СТЕНЕТ”

 „Без болю”

10

Новомартиновицька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Пирятинської районної ради Полтавської області

Андрущак Інна

„Кажуть мені люди-сусіди”

11

Пирятинський ліцей Пирятинської міської ради Полтавської області

Тимофієнко Софія

„Долиною”

12

Кременчуцький ліцей № 5 імені Т.Г.Шевченка Кременчуцької міської ради Полтавської області

Вашарук Софія

Арія Лауретти з опери „Джання Скіккі” Джа́комо Пуччіні

13

Комунальний позашкільний навчальний заклад „Кременчуцький міський Будинок дитячої та юнацької творчості”

Зразковий художній колектив творче об’єднання (гурток) „Ансамбль бального танцю „Струмочок”

„Гаррі Поттер”

14

Ставківський навчально-виховний комплекс „Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад” Зіньківської районної ради Полтавської області

Ансамбль духових інструментів

„Бублики”

15

Ставківський навчально-виховний комплекс „Загальноосвітня школа І – ІІІ ст. – дошкільний навчальний заклад” Зіньківської районної ради

Пшінник Єгор

„Про апендицит та дефіцит”

16

Опорний заклад „Зінківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №1” Зінківської районної ради

Вокальний ансамбль „Калинка”

„Летіла зозуля”

17

Зіньківський будинок дитячої та юнацької творчості Зіньківської районної ради

Хореографічний колектив „Едельвейс”

„З коханими не розлучайтесь”

18

Садківська загальноосвітня школа
І-ІІІ ступенів Кременчуцької районної ради Полтавської області

Сирота Марія Олександрівна

„Есмеральда”

47

Супрунівський навчально-виховний комплекс Полтавської районної ради Полтавської області

Сидоренко Антон

„Прибулець з майбутнього”

19

Центр естетичного виховання м. Миргород

Народний художній колектив студія естрадного вокалу „Соняшник”, квартет „Шоу-мікс”

„Лялечка”

20

Центр естетичного виховання м. Миргород

Народний художній колектив хореографічний ансамбль „Веснянка”

„Грузинський танець”

21

Центр естетичного виховання м. Миргород

Цирковий гурток „Мрія” (Любов Гуцалюк, Юлія Очкас, Марія Кирильчук)

„Акробатична трійка”

22

Драбинівський навчально-виховний комплекс „Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів - заклад дошкільної освіти” Драбинівської сільської ради Новосанжарського району Полтавської області

Ансамбль „Ластівки”

„Гребіночка”

23

Хорольська спеціалізована школа

І-ІІІ ступенів №1

Терещенко Дарія

„Не твоя війна”

24

Комунальний заклад „Тростянецький навчально - виховний комплекс Щербанівської сільської ради Полтавського району Полтавської області”

Баранова Валерія

„Легенда про Лілею”

25

Хорольський районний Центр дитячої та юнацької творчості

Ансамбль народної пісні „Дивоцвіт”

Пісенна композиція

26

Михайлівський опорний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Михайлівської сільської ради Машівського району Полтавської області

Ільницький Максим

„Екзистенція”.  авторська композиція

27

Опорний заклад „Новосанжарська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Новосанжарської районної ради Полтавської області”

Змішана група ансамблю „Веселка”

„Кожен день”

28

Опорний заклад „Новосанжарська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Новосанжарської районної ради Полтавської області”

Козловський Матвій, Маслюк Андрій

„А ми удвох”

29

Опорний заклад загальної середньої освіти Машівський ліцей Машівської селищної ради Полтавської області

Зразковий ансамбль народного танцю „Відродження”

„Некрасовські козачки”

30

Опорний заклад загальної середньої освіти Машівський ліцей Машівської селищної ради Полтавської області

Ткач Карина

„В чистім полі”

31

Вацівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів імені Володі Тюріна Терешківської сільської ради Полтавського району Полтавської області

Опішнян Катерина

„Ой, люлі…”

32

Опорний заклад „Диканський навчально-виховний комплекс імені М.В.Гоголя „Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад” Диканської районної ради Полтавської області

Жовновата Тетяна

„Думки осінні”, „Коли усі міняються місцями”

33

Опорний заклад „Диканський навчально-виховний комплекс імені М.В.Гоголя „Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад” Диканської районної ради Полтавської області

Колектив зразкової школи народного та сучасного танцю „Квітограй”

Аджарський танець „Гандаган”

34

Опорний заклад „Шишацька спеціалізована школа імені В.І.Вернадського Шишацької селищної ради Полтавської області”

Тріо: Дмитренко Аміна, Мураховський Артур та Мураховська Ілона

„Ой у полі озеречко„

35

Опорний заклад „Шишацька спеціалізована школа імені В.І.Вернадського Шишацької селищної ради Полтавської області”

Дмитренко Аміна, солістка дитячого народного фольклорно – етнографічного гурту „Чорнобривець”

„Ой, ти, зозуленько”

36

Опорний заклад „Шишацька спеціалізована школа імені В.І.Вернадського Шишацької селищної ради Полтавської області”

Дитячий народний фольклорно – етнографічний гурт „Чорнобривець”

„Терниця”

37

Сагайдацький навчально-виховний комплекс „загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад” Шишацької селищної ради Полтавської області

Кутовий Максим

„Я – Подвиг”

38

опорний заклад „Яреськівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів ім. Ф.П. Борідька” Шишацької районної ради Полтавської області

Аматорський хореографічний народний колектив „Юмана”

 „Дівочі викрутаси”

39

Полтавський обласний центр естетичного виховання учнівської молоді

Народний художній колектив ансамбль народної пісні „Молоді голоси”

 

40

Полтавський обласний центр естетичного виховання учнівської молоді

Зрасковий художній колектив театр мод „Силует”

„Подих весни”

41

Полтавський обласний центр естетичного виховання учнівської молоді

Гурток черліденгу „Флаєр”

„Чер-данс-команда” 

42

Полтавський обласний центр естетичного виховання учнівської молоді

Інструментальний ансамбль „Ноктюрн”

Мелодія з кінофільму „Проіесіонал” Е. Морріконе 

43

Полтавський обласний центр естетичного виховання учнівської молоді

Народний художній колектив циркова студія „Єдність”

„Акробатична четвірка”

44

Полтавський обласний центр естетичного виховання учнівської молоді

Народний художній колектив ансамбль фольклорно-стилізованого танцю „Плай”

„Сповнена любов’ю”

 

Афіша

пн
вт
ср
чт
пт
сб
вс
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
 
Травень 2019