Меню

Обласний огляд «Нове покоління» знову вразив різнобарв'ям талантів

 Дата: 
18.04.2019

18 квітня в Полтавському ОЦЕВУМі відбувся обласний огляд-конкурс художньої самодіяльності серед учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти «Нове покоління» (координатор - методист Ірина Синягівська). Цьогоріч конкурс проходив у два етапи: І (відбірковий), в якому взяли участь понад 560 учасників. Для участі у ІІ етапі огляду-конкурсу були запрошені переможці відбіркового огляду, а це 250 учасників з 20 закладів професійної освіти Полтавщини.

Учасники та творчі колективи продемонстрували свої талани у шести номінаціях: вокальний жанр, хореографічний жанр, оригінальний жанр, інструментальний жанр, вокально-інструментальний жанр, малі театральні форми. Компетентне журі, до складу якого входили діячі мистецтв, фахівці з вокального, хореографічного, театрального, інструментального жанрів, відзначили достатньо професійний рівень підготовки конкурсантів, відмітили вдало підібраний репертуар та хороші мистецькі здібності виконавців.

Переможцями огляду-конкурсу стали та буде нагороджено:

У номінації «естрадний вокал (соло)»:
 

Дипломом І ступеня

Яременко Катерину - ученицю професійно-технічне училище № 53 с. Войниха Лубенського району;

 

Дипломом ІІ ступеня

Гончар Вероніку – ученицю Лубенського професійного ліцею,

Охріменко Катерину – ученицю  професійно-технічного училища № 53 с. Войниха Лубенського району,

Дяченко Владу - ученицю Регіонального центру професійно-технічної освіти №1 м. Кременчука,

Єнжаєву Олесю - ученицю Державного професійно-технічного навчального закладу «Полтавський професійний ліцей транспорту»;

 

Дипломом ІІІ ступеня

Остапенка Віталія – учня Міжрегіонального центру професійної перепідготовки звільнених у запас військовослужбовців м. Хорол,

Глухоту Тетяну – ученицю Державного навчального закладу «Гадяцьке вище професійне аграрне училище»,

Пахолко Дарину - ученицю Державного навчального закладу «Решетилівський професійний аграрний ліцей імені І.Г. Боровенського».

 
У номінації «естрадний вокал (дует, тріо)»:
 

Дипломом ІІ ступеня

вокальне тріо Державного навчального закладу «Решетилівський професійний аграрний ліцей імені І.Г.Боровенського»,

дует «Лілея» професійно-технічного училища № 53 с. Войниха Лубенського району;

 

Дипломом ІІІ ступеня

Тетяна Арсібекова, Костянтин Кулініч – учні Вищого професійного гірничо-будівельного училища.

 
У номінації «естрадний вокал (ансамбль)»:
 

Дипломом І ступеня

ансамбль «Імпровізація» Державного професійно-технічного навчального закладу «Професійний аграрний ліцей» м. Кобеляки;

 

Дипломом ІІ ступеня

вокальний квартет Полтавського професійного ліцею;

 

Дипломом ІІІ ступеня

квартет «Вікторія» Державного навчального закладу «Гадяцьке вище професійне аграрне училище»,

ансамбль «Гармонія» Регіональний центр професійно-технічної освіти № 1 м. Кременчука.

 
У номінації «хореографічний жанр (соло)»:
 

Дипломом ІІ ступеня

Аршиннікову Римму – ученицю Державного професійно-технічного навчального закладу «Професійний аграрний ліцей» м. Кобеляки.

 
У номінації «хореографічний жанр (ансамбль)»:
 

Дипломом І ступеня

хореографічний колектив сучасного танцю «Арабеск» Державного навчального закладу «Гадяцьке вище професійне аграрне училище»,

хореографічний колектив народного танцю «Дивограй» Державного навчального закладу «Гадяцьке вище професійне аграрне училище»;

 

Дипломом ІІ ступеня

хореографічний ансамбль «Forever young» Регіонального центру професійно-технічної освіти № 1 м. Кременчука,

танцювальний колектив ліцею Державного професійно-технічного навчального закладу «Полтавський професійний ліцей транспорту»;

 

Дипломом ІІІ ступеня

танцювальний колектив «Грація» Державного професійно-технічного навчального закладу «Професійний аграрний ліцей» м. Кобеляки,

Танцювальний колектив Державного професійно-технічного навчального закладу «Полтавське вище професійне училище імені А.О. Чепіги».

 
У номінації «малі театральні форми»:
 

Дипломом І ступеня

Терещенко Катерину - ученицю Полтавського професійного ліцею;

 

Дипломом ІІ ступеня

Білаєнка Арсена – учня Державного професійно-технічного навчального закладу «Професійний аграрний ліцей» м. Кобеляки,

Ханко Катерину – ученицю професійно-технічного училища № 4 м. Полтави;

 

Дипломом ІІІ ступеня

Москаленко Анастасію – ученицю Державного професійно-технічного навчального закладу «Полтавське вище професійне училище імені А.О. Чепіги».

 
У номінації «інструментальний жанр» (соло):
 

Дипломом ІІ ступеня

Остапенка Віталія – учня Міжрегіонального центру професійної перепідготовки звільнених у запас військовослужбовців м. Хорол.

 
У номінації «інструментальний жанр» (дует):
 

Дипломом ІІ ступеня

дует гітаристів Державний професійно-технічний навчальний заклад «Полтавське вище професійне училище імені А.О. Чепіги».

 
У номінації «інструментальний жанр» (ансамбль):
 

Дипломом І ступеня

оркестр народних інструментів Державного професійно-технічного навчального закладу «Полтавське вище професійне училище
імені А.О. Чепіги»;

 

Дипломом ІІ ступеня

ансамбль ложкарів «Калина» професійно-технічного училища № 53 с. Войниха Лубенського району Полтавської області.

 
У номінації «оригінальний жанр»:
 

Дипломом І ступеня

колектив «Антре» Регіонального центру професійно-технічної освіти №1 м. Кременчука;

 

Дипломом ІІ ступеня

колектив «Антре» Регіонального центру професійно-технічної освіти №1 м. Кременчука.

 

Вітаємо переможців та бажаємо творчої наснаги всім учасникам!