Меню

Завершився ХІ обласний фестиваль-конкурс «Молодь обирає здоров’я»

 Дата: 
12.04.2019

ХІ обласний фестиваль-конкурс «Молодь обирає здоров’я» з успіхом проведено 12 квітня в ОЦЕВУМі (координатор – завідувач відділу організаційно-масової роботи Юлія Зірка). Захід є відбірковим етапом Всеукраїнського фестивалю-конкурсу та відбувся за підтримки Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Полтавської ОДА​.

18 команд, що були попередньо відібрані серед 32-х учасників обласного етапу, змагалися за звання найкращого та найуспішнішого юнацького колективу, що займається пропагуванням здорового способу життя серед однолітків.

Кращими, і це закономірно, стали команди, які протягом останніх років системно займаються відповідною роботою не лише у своєму закладі освіти, а й в регіоні взагалі.

 
 
 

Переможцем, до речі, у рік 10-річчя свого існування, стала команда «Щасливе життя» з Пирятина.

 
 

Загальна ж таблиця результатів виступів вигладає так:

№ з/п
Команда
Заклад освіти
Середній бал
Місце
1
«Щасливе життя»
Пирятинський Центр дитячої та юнацької творчості
29,6
І
2
«Нове покоління»
Комунальний заклад «Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 38 Полтавської міської ради Полтавської області»
28,9
ІІ
3
«Хвиля»
Решетилівська гімназія імені І.Л.Олійника Решетилівської міської ради
28,2
ІІ
4
«Тайм-Аут»
Семенівський навчально-виховний комплекс № 1 імені М.М.Хорунжого Семенівської селищної ради
27,7
ІІІ
5
«Нове покоління»
Майбородівська загальноосвітня школа I-II ступенів Новознам'янської сільської ради Кременчуцького району
27,5
ІІІ
6
«Адреналін»
Комунальний заклад «Розсошенська гімназія Щербанівської сільської ради Полтавського району Полтавської області»
27,2
ІІІ
7
«Фабрика здоров'я»
Опорний заклад «Диканський навчально-виховний комплекс імені М.В.Гоголя «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад» Диканської районної ради Полтавської області»
26,4
 
8
«Активні»
Кулажинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Гребінківської районної ради
25,6
 
9
«Живчики»
Полузірський навчально-виховний комплекс «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний заклад» Мачухівської сільської ради Полтавського району
25,4
 
10-11
«Будьте здорові!»
Опорний заклад «Руденківський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Руденківської сільської ради Новосажарського району Полтавської області»
24,5
 
«Здорова молодь Чорнухинщини»
Опорний заклад «Чорнухинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені Г.С.Сковороди Чорнухинської районної ради Полтавської області»
24,5
 
12
«Позитив»
Кам’янопотоківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені М.С.Новохатька Кременчуцької районної ради
24,4
 
13
«Здоровенькі були»
Жоржівська загальноосвітня школа I-III ступенів Шишацької селищної ради
23,7
 
14
«Вітамінка»
Новогалещинський ліцей Новогалещинської селищної ради Козельщинського району
23,3
Грамота
15
«Вінтаж»
Обознівський навчально-виховний комплекс «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад» Глобинської районної ради
23,2
 
16
«Супергерої»
Яблунівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Оржицької районної ради
23,0
 
17
«Вітамін»
Великокручанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Пирятинського району
21,6
 
18
«Енергія»
Кременчуцька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 16 Кременчуцької міської ради
поза конкурсом
 

 

Як і завжди, окремо підвели підсумки конкурсів плакатів та фоторобіт.

Конкурс плакатів
І місце
колективна робота учнів Комунального закладу «Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №38 Полтавської міської ради Полтавської області»
ІІ місце
Крупко Анна, вихованка гуртка «Оригінальні штучки» позашкільного навчального закладу «Центр дитячої та юнацької творчості» Горішньоплавнівської міської ради
Шишакова Дар’я та Постернак Дар’я, вихованки позашкільного навчального закладу «Центр дитячої та юнацької творчості» Горішньоплавнівської міської ради
ІІІ місце
Харковець Валерія, учениця Тарасівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Гребінківської районної ради
команда «Живчик» Полузірського навчально-виховного комплексу «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний заклад» Мачухівської сільської ради Полтавського району
Матвієнко Вікторія, учениця Опорного закладу «Шишацька спеціалізована школа імені В.І.Вернадського Шишацької селищної ради Полтавської області»
Грамота
Середа Вікторія та Силка Хрестина, учениці Овсюківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Гребінківської районної ради
М’якушко Вікторія, учениця Опорного закладу «Шишацька спеціалізована школа імені В.І.Вернадського Шишацької селищної ради Полтавської області»
Панченко Володимир, учень Жоржівської загальноосвітньої школи I-III ступенів Шишацької селищної ради
Ігнатюк Марія, вихованка гуртка образотворчого мистецтва позашкільного навчального закладу «Центр дитячої та юнацької творчості» Горішньоплавнівської міської ради
Турченко Анастасія, учениця Комунального закладу «Полтавська загальноосвітня школа I-III ступенів №19 Полтавської міської ради Полтавської області»
 
Конкурс фоторобіт
І місце
Коросташова Наталія, учениця Котелевської загальноосвітньої школи I-III ступенів №2 Котелевської районної ради
ІІ місце
Сокалова Надія, учениця Кременчуцької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №19 Кременчуцької міської ради
Кузмінська Анастасія, учениця спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3 імені В.О.Нижниченка з поглибленим вивченням предметів суспільно-гуманітарного циклу Горішньоплавнівської міської ради
ІІІ місце
Коломієць Анна, учениця Короваївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Гребінківської районної ради
Кривенко Ігор, учень Опорного закладу «Чорнухинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені Г.С.Сковороди Чорнухинської районної ради Полтавської області»
команда «Хвиля» Решетилівської гімназії імені І.Л.Олійника Решетилівської міської ради
Півторипавло Олександр та Гайдар Максим, учні Пристанційнівського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Малоперещепинської сільської ради Новосанжарського району
Грамота
Лепеха Руслан, учень Мокиївського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад» Чорнухинської районної ради
Ісаєва Анна, учениця Вишнівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Оржицької районної ради
Козуб Ілона, учениця Калашниківського навчально-виховного комплексу Мачухівської сільської ради Полтавського району
Коробко Олександр, учень спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів імені В.О.Нижниченка Горішньоплавнівської міської ради
 
 

 

Вітаємо всіх учасників фестивалю
та бажаємо дівчатам з команди «Щасливе життя»
успіху у Всеукраїнському етапі у вересні.