Меню

Найкращі юні дослідники родоводу проживають в Опішні

 Дата: 
08.04.2019

5 квітня в Полтавському ОЦЕВУМі відбулося засідання журі II обласного конкурсу на краще родинне дерево «Нашому роду нема переводу» серед дітей дошкільного та молодшого шкільного віку (координатор – завідувач відділу раннього розвитку дитини Ліана Перепелкіна).

Діти разом з батьками та педагогами проводили дослідження історії свого роду, свого коріння, з якого виростали різні покоління родини, вчилися шанобливому відношенню не тільки до найближчих родичів, а й повазі до свого роду, до Батьківщини.

Багатьма родинами було проведено глибоке дослідження свого генеалогічного дерева. Діти дізнавались ким були їх родичі, де працювали, який життєвий шлях було пройдено їх родиною.

 
 

У конкурсі взяли участь 278 робіт, серед яких журі конкурсу визначило 49 третіх, 19 других та 12 перших місць, а також ГРАН-ПРІ, яке отримала робота вихованців Державної спеціалізованої художньої школи-інтернату I-III ступенів «Колегіум мистецтв у Опішні» імені Василя Кричевського Уляни та Тараса Пошивайлів.

 
 

Переможці конкурсу у 2019 році

 

Диплом ГРАН-ПРІ

Пошивайло Уляна, Пошивайло Тарас – учні Державної спеціалізованої художньої школи-інтернату I-III ступенів «Колегіум мистецтв у Опішні» імені Василя Кричевського.

 

Диплом І ступеня

Дараган Єлизавета – учениця Дашківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Кобеляцької районної ради;

Дуркіна Аліна – учениця філії «Журківська загальноосвітня школа І ступеня» опорного закладу «Білицька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 Кобеляцького району Полтавської області»;

Зубарь Вікторія – учениця Комунального закладу «Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №38 Полтавської міської ради Полтавської області»;

Калашник Марія – учениця Комунального закладу «Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №27 Полтавської міської ради Полтавської області»;

Колективна робота пошукового загону «Пізнайко» Державної спеціалізованої художньої школи-інтернату I-III ступенів «Колегіум мистецтв у Опішні» імені Василя Кричевського;

Махнюк Єгор – учень спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №5 з поглибленим вивченням предметів природничо-математичного циклу ім. Л.І. Бугаєвської Горішньоплавнівської міської ради;

Мельниченко Вадим – вихованець Полтавського спеціалізованого навчально-виховного комплексу №45;

Михолат Євгеній – вихованець Машівського районного Будинку дитячої та юнацької творчості;

Радіонова Аліна – учениця Кременчуцького ліцею №6 «Правобережний»;

Ромащенко Олександр – учень опорного закладу «Кобеляцький ліцей №2 імені Олеся Гончара Кобеляцької районної ради Полтавської області»;

Сизоненко Марія – учениця опорного закладу загальної середньої освіти «Машівський ліцей Машівської селищної ради Полтавської області»;

Шакун Марина – вихованка Пирогівського закладу дошкільної освіти «Казка» Глобинської міської ради.

 

 

Диплом ІІ ступеня

Білецька Анна – учениця спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3 імені В.О.Нижниченка з поглибленим вивченням предметів суспільно-гуманітарного циклу Горішньоплавнівської міської ради;

Боцула Олександра – учениця загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 Горішньоплавнівської міської ради;

Довгошей Анна – учениця опорного закладу «Засульський ліцей Засульської сільської ради Полтавської області»;

Єрмішіна Вікторія – вихованка Михайлівського дошкільного навчального закладу Михайлівської сільської ради Машівського району;

Ковальчук Глорія – учениця комунального закладу «Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №38 Полтавської міської ради Полтавської області»;

Ковтун Ліза – вихованка Радалівського навчально-виховного комплексу «агальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад» Глобинської районної ради;

Кочубей Даяна – учениця Гадяцької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №2 імені М.Драгоманова Гадяцької міської ради;

Максимов Артем – учень Гадяцького ліцею І-ІІІ ступенів №4 імені Лесі Українки Гадяцької міської ради;

Миронченко Дар’я – вихованка гуртка «Батік» Гадяцького районного Будинку культури;

Молодан Дарина – учениця Дашківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Кобеляцької районної ради;

Мороховець Любомир – учень Комунального закладу «Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №7 імені Т.Г. Шевченка Полтавської міської ради Полтавської області»;

Москаленко Олександр – учень Гадяцької гімназії імені Олени Пчілки Гадяцької міської ради;

Оксанич Максим – учень Дашківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Кобеляцької районної ради;

Панченко Софія – учениця Комунального закладу «Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №38 Полтавської міської ради Полтавської області»;

Савченко Ангеліна – вихованка Зіньківського Будинку дитячої та юнацької творчості;

Сохацький Нікіта – учень Кременчуцького ліцею №11 «Гарант» Кременчуцької міської ради;

Срібна Марія – вихованка Кобеляцького закладу дошкільної освіти №2 «Золотий півник» Кобеляцької районної ради;

Студінський Володимир – учень філії «Жуківська загальноосвітня школа І ступеня» опорного закладу «Білицька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 Кобеляцької районної ради Полтавської області»;

Яровий Тимур – вихованець Семенівського навчально-виховного комплексу №2 Семенівської селищної ради.

 

 

Диплом ІІІ ступеня

Безкоровайний Єгор – учень Кагамлицької загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Глобинської районної ради;

Береславець Сергій – вихованець Гадяцького закладу дошкільної освіти «Першоцвіт» Гадяцької міської ради;

Борисенко Таїсія – учениця комунального закладу «Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №28 Полтавської міської ради Полтавської області»;

Борсук Вероніка – вихованка Чорнухинського Будинку дитячої та юнацької творчості;

Булигін Данііл – вихованець Центру дитячої та юнацької творчості Горішньоплавнівської міської ради;

Вертегел Юлія – учениця спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №5 з поглибленим вивченням предметів природничо-математичного циклу імені Л.І.Бугаєвської Горішньоплавнівської міської ради;

Вертелицька Аліса – вихованка Гадяцького районного Будинку дитячої та юнацької творчості;

Галич Яня – учениця Литвяківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Засульської сільської ради Лубенського району;

Гошкович Давид – учень спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №5 з поглибленим вивченням предметів природничо-математичного циклу імені Л.І.Бугаєвської Горішньоплавнівської міської ради;

Євтушенко Тимофій – вихованець дошкільного навчального закладу «Дзвіночок» Горішньоплавнівської міської ради;

Зінченко Анна – вихованка навчально-виховного комплексу «Перегонівська загальноосвітня школа І ступеня - дошкільний навчальний заклад «Сонечко» Кобеляцької районної ради;

Іванко Софія – вихованка Козельщинського Будинку дитячої та юнацької творчості;

Калакуцька Анна – вихованка Кобеляцького дошкільного навчального закладу №2 «Золотий півник» Кобеляцької районної ради;

Калакуцька Вікторія – вихованка Кобеляцького навчально-виховного комплексу №1 Кобеляцької районної ради;

Карнаух Назар – вихованець Кобеляцького Будинку дитячої та юнацької творчості імені М.А.Касьяна;

Коваленко Богдан – вихованець Глобинського дошкільного навчального закладу №1 «Дзвіночок» Глобинської міської ради;

Корнієнко Анастасія – учениця Шилівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Зіньківської районної ради;

Кравченко Артем, Кравченко Ярослав – вихованці Кобеляцького Будинку дитячої та юнацької творчості імені М.А.Касьяна;

Куліш Марія – вихованка Гадяцького районного Будинку дитячої та юнацької творчості;

Ландар Богдан – учень Комунального закладу «Полтавська гімназія №13 Полтавської міської ради Полтавської області»;

Левицька Дар’я, Левицька Анастасія – учениці Глобинської гімназії №1 імені В.Є. Курченка Глобинської міської ради;

Лоєнко Анастасія – вихованка Полтавського міського центру позашкільної освіти Полтавської міської ради;

Матьяш Амелія – учениця спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3 імені В.О.Нижниченка Горішньоплавнівської міської ради;

Мотрич Марина – вихованка закладу дошкільної освіти №2 «Берізка» Гадяцької міської ради;

Назарук Вероніка – вихованка дошкільного навчального закладу «Чебурашка» Горішньоплавнівської міської ради;

Науменко Ростислав – вихованець навчально-виховного комплексу «Перегонівська загальноосвітня школа І ступеня - дошкільний навчальний заклад «Сонечко» Кобеляцької районної ради;

Оліградський Данило – учень спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3 імені В.О.Нижниченка Горішньоплавнівської міської ради;

Онопрієнко Богдан – учень Гадяцької гімназії імені Олени Пчілки Гадяцької міської ради;

Парак Тарас – вихованець закладу дошкільної освіти «Веснянка» комбінованого типу для дітей віком від 1 до 6(7) років Гадяцької міської ради;

Пилипенко Євгенія – вихованка Нехворощанського Будинку дитячої та юнацької творчості Нехворощанської сільської ради Новосанжарського району;

Покидько Ліза - вихованка Кобеляцького дошкільного навчального закладу №2 «Золотий півник» Кобеляцької районної ради;

Рева Артем – вихованець закладу дошкільної освіти «Веснянка» комбінованого типу для дітей віком від 1 до 6(7) років Гадяцької міської ради;

Россель Максим – учень спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3 імені В.О.Нижниченка з поглибленим вивченням предметів суспільно-гуманітарного циклу Горішньоплавнівської міської ради;

Русакова Софія – вихованка дошкільного навчального закладу «Казка» компенсуючого типу Горішньоплавнівської міської ради;

Самондрось Вероніка – вихованка Сенчанського Будинку дитячої та юнацької творчості Сенчанської сільської ради Лохвицького району;

Седляр Соломія – вихованка закладу дошкільної освіти «Веселка» Гребінківської міської ради;

Семенюта Іванна – учениця спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3 імені В.О.Нижниченка Горішньоплавнівської міської ради;

Сліпченко Денис – вихованець Гадяцького районного Будинку дитячої та юнацької творчості;

Строіч Поліна – вихованка дошкільного навчального закладу «Казка» компенсуючого типу Горішньоплавнівської міської ради;

Суханова Таїса – вихованка Лубенського дошкільного навчального закладу №3 «Смородинка» Лубенської міської ради;

Товкало Єлизавета – вихованка дошкільного навчального закладу «Дзвіночок» Горішньоплавнівської міської ради;

Товстоніг Олександра – вихованка дошкільного навчального закладу «Чебурашка» Горішньоплавнівської міської ради;

Федорець Аріна – учениця Новогалещинського ліцею Новогалещинської селищної ради Козельщинського району;

Филь Єлизавета – учениця Гадяцької гімназії імені Олени Пчілки Гадяцької міської ради;

Філюк Ілля – вихованець дошкільного навчального закладу «Дзвіночок», Горішньоплавнівської міської ради;

Шалепа Богдан – вихованець Полтавського дошкільного навчального закладу (ясла-садок) №80 «Червона гвоздика» Полтавської міської ради;

Шевченко Артем – вихованець Нехворощанського Будинку дитячої та юнацької творчості Нехворощанської сільської ради Новосанжарського району;

Язєва Аріна – вихованка Гадяцького районного Будинку дитячої та юнацької творчості;

Яременко Єлизавета – вихованка Полтавського міського центру позашкільної освіти.

 
 
Дякуємо всім, хто долучився до участі у конкурсі і бажаємо конкурсантам та їх батькам подальших успіхів в дослідженнях історії поколінь свого роду!

Афіша

пн
вт
ср
чт
пт
сб
вс
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 
Квітень 2019