Меню

У Міжнародний день театру юні актори студії «НУ І ДІТКИ» презентували прем'єру

 Дата: 
27.03.2019

Як і годиться, прем'єрою відзначили сьогодні Міжнародний день театру вихованці зразкового художнього колективу дитячо-юнацької театральної студії «НУ І ДІТКИ» разом з керівником Ладою Лабзовою.

Гуртківці презентували казку для школяриків за п’єсою Олександра Вітра «Як стати справжнім бегемотом». І хоча зараз і канікули, але у виставі йшлося про школу та справжню дружбу.

 
 

 

Напередодні, 23 березня, з цією ж виставою колектив взяв участь у ІV Відкритому фестивалі аматорських театрів імені В.К.Гужви «В кулісах душі», що проходив у смт. Пісочин, передмісті Харкова. На фестиваль поїхали наймолодші артисти студії. Потрапивши у атмосферу конкурсної творчості сильних колективів, діти так надихнулися, що грали краще, ніж на всіх попередніх репетиціях. Зуміли вразити і глядачів, і журі.

Аматорське журі відзначило Дипломом за акторську роботу виконавицю головної ролі Лілю Силку, а професійне журі присудило перемогу у номінаціях «Кращий дует» (Лілія Силка і Володимир Суліз) та «Кращий режисер» (Лада Лабзова).

 

Тож, щиро вітаємо наших театралів з прем’єрою та здобутою перемогою на престижному фестивалі.

З Міжнародним днем театру, любі «НІ І ДІТКИ»!