Меню

Сайт Полтавського ОЦЕВУМу визнано одним з найкращих в Україні

 Дата: 
29.03.2019

Якщо вас немає в інтернеті, значить вас не існує» 
Біл Гейтс
 
 

Намагання колективу ОЦЕВУМ інтегрувати заклад у web-простір сьогодні було відмічено на Всеукраїнському рівні.

Заступник директора з виховної роботи Олександр Рець взяв участь у церемонії нагородження переможців 9-го Всеукраїнського конкурсу на кращий веб-сайт закладу освіти, що відбулася в залі колегій Міністерства освіти і науки України за участі заступника Міністра Вадима Карандія.

Даний конкурс проводиться Інтернет Асоціацією України за підтримки Міністерства освіти і науки України з метою сприяння впровадженню та поширенню сучасних інформаційно-комунікаційних технологій в освітній процес, забезпечення прозорості та інформаційної відкритості закладів освіти. Цьогоріч у конкурсі "змагалися" сайти 1440 закладів освіти, відповідно по категоріях: сільських і міських закладів загальної середньої освіти - 432 і 426, закладів дошкільної освіти - 188, позашкільної - 114 і професійної (професійно-технічної) - 280.

Сайт Полтавського ОЦЕВУМу став ІІІ-м серед позашкільників.

Від сьогодні розпочинаємо підготовку до участі в конкурсі у наступному році та пропонуємо і Вам долучитися до оптимізації контенту сайту. Отже, якщо маєте пропозиції щодо змісту і його наповнення, можете надсилати їх за допомогою сервісу зворотнього зв'язку, або на e-mail: ocevumsajt@gmail.com.

ОЦЕВУМ - ми відкриті для цілого світу!