Меню

Визначено учасників обласного фестивалю-конкурсу «Молодь обирає здоров'я»

 Дата: 
01.04.2019

Сьогодні у Полтавському ОЦЕВУМі відбулося засідання журі відбіркового етапу обласного фестивалю-конкурсу «Молодь обирає здоров'я». Було переглянуто відеовиступи 32-х команд закладів освіти області та визначено учасників обласного етапу, який відбудеться 12 квітня о 10.00 у великій залі ОЦЕВУМ.

 

№ з/п
Команда
Заклад освіти
Загальний бал
1
«Щасливе життя»
Пирятинський Центр дитячої та юнацької творчості
150
2
«Нове покоління»
Комунальний заклад «Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №38 Полтавської міської ради Полтавської області»
145
3
«Хвиля»
Решетилівська гімназія імені І.Л.Олійника Решетилівської міської ради
143
4
«Фабрика здоров'я»
Опорний заклад «Диканський навчально-виховний комплекс імені М.В.Гоголя «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад» Диканської районної ради Полтавської області»
142
5
«Нове покоління»
Майбородівська загальноосвітня школа I-II ступенів Новознам'янської сільської ради Кременчуцького району
141
6
«Адреналін»
КЗ «Розсошенська гімназія Щербанівської сільської ради Полтавського району Полтавської області»
140
7
«Здорова молодь Чорнухинщини»
Чорнухинська загальноосвітня школа I-IІI ступенів Чорнухинської районної ради
139
8
«Енергія»
Кременчуцька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №16 Кременчуцької міської ради
138
9
«Здоровенькі були»
Жоржівська загальноосвітня школа I-III ступенів Шишацької селищної ради
137
10
«Вінтаж»
Обізнівський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад» Глобинського району
136
11
«Тайм-Аут»
Семенівський навчально-виховний комплекс №1 імені М.М. Хорунжого Семенівської селищної ради
135
12
«Активні»
Кулажинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Гребінківської районної ради
129
13
«Вітамінка»
Новогалещинський ліцей Новогалещинської селищної ради Козельщинського району
127
14
«Живчики»
Полузірський навчально-виховний комплекс «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний заклад» Мачухівської сільської ради
126
15
«Вітамін»
Великокручанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Пирятинського району
125
16
«Будьте здорові!»
Опорний заклад «Руденківський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Руденківської сільської ради Новосажарського району»
123
17
«Позитив»
Кам’янопотоківська ЗОШ І-ІІІ ступенів імені М.С.Новохатька Кременчуцького району
121
18
«Супергерої»
Яблунівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Оржицької районної ради
121
19
«Вітаміни»
Миргородська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 9 імені Івана Андрійовича Зубковського Миргородської міської ради
118
20
«Веселка»
Котелевська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2
118
21
«Формула здоров'я»
Опорний заклад «Яреськівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені Ф.П.Борідька Шишацької районної ради Полтавської області»
117
22
«Живчики»
Кривушівський навчально-виховний комплекс «загальноосвітня школа-дошкільний навчальний заклад» Піщанської сільської ради Кременчуцького району
116
23
«Сполох»
Пристанційнівський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Малоперещепинської сільської ради Новосанжар-ського району
116
24
«ТЕМП»
Вирішальненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Лохвицької районної ради
115
25
«ТИТАНИ»
Хорольський навчально-виховний комплекс Хорольської районної ради
113
26
«Адреналін»
Драбинівський навчально-виховний комплекс «Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів – заклад дошкільної освіти» Драбинівської сільської ради Новосанжарського району Полтавської області»
112
27
«Гармонія»
Духівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Лубенської районної ради
111
28
«Здоров'я»
Терешківська загальноосвітня школа I-III ступенів Терешківської сільської ради Полтавського району
110
29
«Позитив»
Козельщинського ліцею Козельщинської селищної ради
109
30
«Здорові були»
Оболонська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Семенівської районної ради
108
31
«Щасливе майбутнє»
Гребінківський Центр дитячої та юнацької творчості
106
32
«Мрія»
Оленівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Козельщинської районної ради
105
 

Учасниками обласного фестивалю визначено команди:

«Щасливе життя» Пирятинського ЦДЮТ;

«Нове покоління» Полтавської ЗОШ І-ІІІ ст. № 38;

«Хвиля» Решетилівської гімназії імені І.Л.Олійника;

«Фабрика здоров'я» Диканського НВК імені М.В.Гоголя;

«Нове покоління» Майбородівської ЗОШ I-II ст. Новознам'янської ОТГ;

«Адреналін» Розсошенської гімназії Щербанівської ОТГ;

«Здорова молодь Чорнухинщини» Чорнухинської ЗОШ І-ІІІ ст.;

«Енергія» Кременчуцької ЗОШ І-ІІІ ст. №16;

«Здоровенькі були» Жоржівської ЗОШ І-ІІІ ст. Шишацької ОТГ;

«Вінтаж» Обізнівського НВК Глобинського району;

«Тайм-Аут» Семенівського НВК №1 імені М.М. Хорунжого;

«Активні» Кулажинської ЗОШ І-ІІІ ст. Гребінківського району;

«Вітамінка» Новогалещинського ліцею Новогалещинської ОТГ;

«Живчики» Полузірського НВК Мачухівської ОТГ;

«Вітамін» Великокручанської ЗОШ І-ІІІ ст. Пирятинського району;

«Будьте здорові!» Руденківського ЗЗСО І-ІІІ ст. Руденківської ОТГ;

«Позитив» Кам’янопотоківської ЗОШ І-ІІІ ст. імені М.С.Новохатька Кременчуцького району;

«Супергерої» Яблунівської ЗОШ І-ІІІ ст. Оржицького району.

 

Послідовність виступу команд

 

Тож, запрошуємо всіх охочих долучитися до популяризації здорового способу життя!

До зустрічі на фестивалі 12 квітня!

It appears your Web browser is not configured to display PDF files. Download adobe Acrobat или click here to download the PDF file.