Меню

Відбулося засідання атестаційної комісії ОЦЕВУМу

 Дата: 
27.03.2019

У роботі будь-якого закладу освіти важко переоцінити значення процесу атестації педагогічних працівників. Відповідно до ч. 2 та 3 ст. 50 Закону про освіту атестація — це система заходів, спрямованих на всебічне комплексне оцінювання педагогічної діяльності, за якою визначаються відповідність педагогічного працівника займаній посаді, рівень його кваліфікації, присвоюються кваліфікаційна категорія, педагогічне звання.

Значення атестації величезне. Вона підвищує статус педагогічної професії, стимулює діяльність педагога до поповнення свого досвіду, допомагає визначити кращих педпрацівників. Отже з упевненістю можна стверджувати, що атестація — це підсумок професійної майстерності педагога, демонстрація його найкращих професійних умінь.

27 березня відбулося засідання атестаційної комісії ОЦЕВУМ. Для когось це вже була N-а атестація, дехто ж тільки вперше відкривав для себе цей горизонт. Цього року атестувалися 8 педагогів Центру, які протягом навчального року готували відкриті заняття, методичні розробки та ін.

Атестація в ОЦЕВУМі завжди проходить на високому рівні, так-як маємо колектив професіоналів, для яких не існує поняття «професійні труднощі». І, в загалі, рівень освітньої діяльності ОЦЕВУМу дозволяє атестувати будь-якого педагога навіть заочно, адже у нас є чим похвалитися і повчитися іншим.

Вітаємо методистів Ольгу Клименко і Ірину Синягівську зі встановленням кваліфікаційної категорії «Спеціаліст ІІ категорії», керівників гуртків Сергія Брика, Наталію Дешко, Володимира Миронова, Людмилу Писаренко і Тетяну Теремецьку із підтвердженням і підвищенням тарифних розрядів, а Лілію Довганюк ще й з підтвердженням педагогічного звання «Керівник гуртка-методист»!