Меню

Завершився зональний етап обласного огляду театральних колективів

 Дата: 
20.03.2019

Протягом 2-х конкурсних днів, 18 і 19 березня, 22 театральних колективи закладів загальної середньої та позашкільної освіти області представляли на розсуд журі нові образи, нові форми, нові театральні рішення на відомі вистави, змагаючись у ІІ (зональному) етапі обласного огляду-конкурсу (координатор - завідувач відділу організаційно-масової роботи Юлія Зірка).

 
 
 
 
РЕЙТИНГОВА ТАБЛИЦЯ
результатів виступу колективів у ІІ (зональному) етапі огляду-конкурсу

з/п
Назва колективу
Загальний бал
1
Ляльковий театр «Коза-дереза» Човно-Федорівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Зіньківської районної ради
30,0
2
Театральний колектив «Калейдоскоп» Лубенської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 4
28,5
3
Театральний колектив «Сузір'я» комунального закладу «Шишацький обласний науковий ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів Полтавської обласної ради»
27,3
4
Аматорський колектив «Оксамит» Горбівського навчально-виховного комплексу «загальноосвітня школа І-ІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад» Глобинської районної ради
25,9
5
Театральний колектив «Енеїда» Сагайдацького навчально-виховного комплексу «загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад» Шишацької селищної ради
25,8
6
Театральний колектив «МеТа» Лубенської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 6
24,8
7
Театральний колектив «Золотий ключик» Пирятинського Центру дитячої та юнацької творчості
24,3
8
Театральний колектив «Фантазія» спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3 імені В.О. Нижниченка з поглибленим вивченням предметів суспільно-гуманітарного циклу Горішньоплавнівської міської ради
19,8
9
Театральний колектив «Едельвейс» Опорного закладу «Оріхівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені В.М. Леонтовича Засульської сільської ради Полтавської області»
17,5
10
Театральний колектив «Театрали» Зіньківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 2
17,4
11
Театральний колектив «Юність» Великокринківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Глобинської районної ради
17,4
12
Театральлний колектив «Дивограй» Калениківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Решетилівської районної ради
17,3
13
Театральний колектив «Пурпурові вітрила» Опорного закладу «Великобагачанський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів виконавчого комітету Великобагачанської селищної ради Велико-багачанського району Полтавської області»
17,0
14
Театральний колектив «Зоряни» Лазірківського Будинку дитячої та юнацької творчості Оржицького району
15,3
15
Дитячий театр «Котигорошко» Кобеляцького будинку дитячої та юнацької творчості імені Миколи Андрійовича Касьяна
14,4
16
Театральний колектив «Зорепад» Старосанжарського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів імені Оксани Мешко
13,0
17
Театральний колектив «Оберіг» Устивицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Великобагачанської районної ради
12,5
18
Театральний колектив «Візит» Балакліївського навчально-виховного комплексу «загальноосвітня школа І-ІІ ступенів-дошкільний навчаль-ний заклад» Білоцерківської сільської ради Великобагачанського району
12,5
19
Театральний колектив «Золотий ключик» Хорольської гімназії Хорольської районної ради
11,8
20
Гурток юного актора Вишневого навчально-виховного комплексу (заклад загальної середньої освіти - заклад дошкільної освіти) Хорольської районної ради
10,8
21
Театральний колектив «Світанок» Опорного закладу «Диканський навчально-виховний комплекс імені М.В. Гоголя «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад» Диканської районної ради Полтавської області»
10,4
22
Театральний колектив «ТРІОД» Майорщинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Гребінківської районної ради
8,5

 

Таким чином, за рішенням оргкомітету та журі, учасниками ІІІ етапу огляду-конкурсу, який відбудеться у великій залі ОЦЕВУМ 29 березня, визначено:

театральний колектив «Енеїда» Сагайдацького НВК Шишацької селищної ради;

театральний колектив «Калейдоскоп» Лубенської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 4;

аматорський колектив «Оксамит» Горбівського НВК Глобинської районної ради;

ляльковий театр «Коза-дереза» Човно-Федорівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Зіньківської районної ради;

театральний колектив «Золотий ключик» Пирятинського ЦДЮТ;

театральний колектив «МеТа» Лубенської СШ І-ІІІ ступенів № 6;

театральний колектив «Сузір'я» Шишацького обласного наукового ліцею-інтернату ІІ-ІІІ ступенів.

 

 

Дякуємо всім поціновувачам театрального мистецтва за участь у огляді та чекаємо на обласному етапі вже наступної п'ятниці.
 

Афіша

пн
вт
ср
чт
пт
сб
вс
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 
Квітень 2019