Меню

Чемпіонство у огляді КВН розділили аж три команди

 Дата: 
15.03.2019

15 березня в ОЦЕВУМі відбулася фінальна гра ХХІV обласного огляду-конкурсу команд КВН закладів загальної середньої та позашкільної освіти (координатор – заступник директора з виховної роботи Олександр Рець), учасниками якої стали 6 команд, що були відібрані у зональних зустрічах у лютому серед 33-х учасників, а саме:

«Фортуна» Зіньківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 2;

«Без паніки» Опорного закладу «Чорнухинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені Г.С. Сковороди Чорнухинської районної ради Полтавської області» та Чорнухинського Будинку дитячої та юнацької творчості;

«Дідова фазенда» Козельщинського Будинку дитячої та юнацької творчості та Козельщинського ліцею;

«Бонжур» Шишацького обласного наукового ліцею-інтернату ІІ-ІІІ ступенів;

«Браво» Опорного закладу «Новосанжарська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Новосанжарської районної ради Полтавської області»;

«Old school» Решетилівської гімназії імені І.Л.Олійника.

 

Жартували юні КВНщики на актуальну для них тему освітніх реформ. «НОВА ШКОЛА – НОВІ ПОРЯДКИ» - саме так звучала тема протягом всього сезону.

Фінальна гра складалася з 4-х конкурсів: «Візитка», «Тріатлон», «Імпровіз» на тему «Шкільні канікули» та «Конкурсу фінальної пісні».

Щільність гумору та дотепності була настільки високою, що до кінця не можливо було передбачити, хто ж стане новим Чемпіоном, адже лідери змінювалися після кожного з конкурсних епізодів. Коли ж всі конкурси були зіграні, то з’ясувалося, що різниця балів між командами була занадто малою, щоб говорити про одноосібне чемпіонство, а тому цього року ВПЕРШЕ за всю історію шкільного КВНу Полтавщини перше місце розділили відразу аж 3 команди: «Бонжур» з Шишак (20,8 б.), «Дідова фазенда» з Козельщини (20,7 б.), «Фортуна» із Зінькова (20,5 б.). Новосанжарське «Браво» стало віце-чемпіоном (18,4 б.), а «Old school» з Решетилівки (17,2 б.) і «Без паніки» з Чорнух (16,4 б.) розділили третє місце.

 
 

Перед грою відбулося засідання обласного методичного об'єднання керівників команд КВН, де підведені підсумки цьогорічного конкурсу та обговорено деякі нюанси щодо проведення огляду у наступному навчальному році.

 

Дякуємо всім учасникам, їх керівникам, тим, хто вболіває і грає у цю чудову гру!

Наступного року сезон буде ювілейним - 25-м, тож, сподіваємось на ще більшу кількість команд та яскраві емоції від їх виступів.