Меню

Вихованці ансамблю «МОЛОДІ ГОЛОСИ» відвідали главк Національної поліції області

 Дата: 
18.12.2018

Виховний захід для вихованців народного художнього колективу ансамблю народної пісні «МОЛОДІ ГОЛОСИ» (керівник Володимир Миронов) організовано та проведено сьогодні у Головному управлінні Національної поліції у Полтавській області.

Начальник відділу комунікацій ГУНП у Полтавській області Юрій Сулаєв привітав гостей, познайомив з особливостями професії в поліції та наголосив, що поліцейський – це друг, порадник і рятівник у будь-якій складній ситуації, яка вимагає негайного вирішення. Вихованцям колективу нагадали основні правила безпечної поведінки, розповіли про конкретні неприємні ситуації, у які можна потрапити через власну необережність, і як їх уникнути.

Корисною була розповідь інспектора відділу ювенальної превенції Соні Нагієвої щодо проблем алкоголізму та наркоманії серед молоді, стан протизаконних дій та їх наслідків, зловживання небезпечними речовинами у Полтаві та області. Бесіда була цікавою, дозволила реальніше і глибше зрозуміти всю небезпечність негативних наслідків протиправної поведінки і не допускати її в майбутньому. Інспектор наводила реальні приклади зі своєї практики роботи слідчої та як працівника відділу ювенальної превенції.

Присутні уважно слухали розповідь правоохоронців про особливості кримінальної відповідальності, види і підстави адміністративної відповідальності. Після живої бесіди вихованці ансамблю переглянули два фільми про складні реалії та специфіку роботи поліції Полтавщини, а також побували на екскурсії в кол-центрі «102».