Меню

На базі Полтавської ДМШ №1 проведено засідання обласного методичного об'єднання педагогів вокального та інструментального жанрів

 Дата: 
05.12.2018

Засідання обласного методичного об'єднання педагогів вокального та інструментального жанрів відбулося сьогодні на базі Полтавської дитячої музичної школи №1 імені П.І.Майбороди (координатор – методист ОЦЕВУМу Ірина Синягівська).

Відкриття засідання було яскравим та урочистим: учасників вітали вихованці музичної школи – солісти-вокалісти (керівники Данило Ревека і Карина Загребельна), гітаристи (керівник Наталія Миленька) та вихованці зразкового вокального ансамблю «Зернятко» (керівник Оксана Дронова).

Теорію та практику роботи з дитячим колективом у класі баяну та акордеону розкрили педагоги школи – старший викладач вищої категорії по класу баяну, акордеону Лідія Верещака, викладачі по класу акордеону Алла Романенко та Тетяна Братанова.

Поданий теоретичний матеріал закріпили на практиці – учні, учасники ансамблів, продемонстрували різні форми роботи, запропонували оригінальне виконання загальновідомих творів разом з педагогами. Для втілення побаченого у почутому на власному досвіді, педагоги подарували учасникам засідання ноти для виконання творів у дитячому колективі.

Актуальною та цікавою була доповідь викладача вищої категорії, старшого викладача по класу фортепіано, концертмейстера Юлії Буднік «Аспекти творчої та педагогічної діяльності акомпаніатора», протягом якої присутні познайомились з особливостями та перевагами роботи педагога-акомпаніатора під час роботи з вокалістами, інструментальними виконавцями.

Викладач академічного вокалу ДМШ №1 Лідія Гринь провела фрагмент відкритого уроку «Основа вокальної техніки. Вправи для включення резонаторів», де разом зі своїми учнями продемонструвала різні методи розспівування для естрадного та народного вокалу.

 

Дякуємо колегам за співпрацю.

Афіша

пн
вт
ср
чт
пт
сб
вс
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
 
Травень 2019