Меню

В ОЦЕВУМі відбувся ІV обласний конкурс відеороликів, презентацій та буктрейлерів

 Дата: 
20.11.2018

20 листопада в ОЦЕВУМі відбувся вже ІV обласний конкурс відеороликів, презентацій та буктрейлерів серед літературно обдарованих дітей закладів позашкільної та загальної середньої освіти (координатор - методист Людмила Олексієнко). Цього року своїми роботами радували 40 конкурсантів із 15 районів (Гребінківський, Козельщинський, Карлівський, Кременчуцький, Машівський, Миргородський, Решетилівський, Семенівський, Хорольський, Оржицький, Кобеляцький, Лохвицький, Диканський, Зіньківський, Чорнухинський), 5-ти об’єднаних територіальних громад (Білоцерківська, Гребінківська, Козельщинська, Мачухівська, Пирятинська) та міст Полтави, Кременчукв і Горішніх Плавнів.

Оцінювали учасників:
керівник приватної групи розробників програмного забезпечення Сергій Каджая;
фотограф, поетеса, бібліотекар відділу соціокультурної діяльності ПОУНПБ імені І.П. Котляревського Галина Вовченко;
фотограф міста Полтави та Міжнародного порталу «Geomertria» Сергій Мошенко.

 
 

Переможцями конкурсу стали:

у номінації «Відеоролики та презентації на власні поетичні та прозові твори»:

Диплом I ступеня
Троцька Марія (І вікова група) – учениця Опорного закладу «Гребінківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 4 Гребінківської міської ради Полтавської області»;
Мокієнко Максим (ІІ вікова група) – учень Опорного закладу «Чорнухинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені Г.С. Сковороди», вихованець Чорнухинського Будинку дитячої та юнацької творчості.

 

Диплом ІІ ступеня
Калитка Софія (І вікова група) – вихованка гуртка «Літературна творчість» Кобеляцького районного Будинку дитячої та юнацької творчості імені Миколи Андрійовича Касьяна;
Матвієнко Вероніка (І вікова група) – учениця Комунального закладу «Полтавська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 3 Полтавської міської ради Полтавської області»;
Бабельнік Валерія, Попович Сніжана (ІІ вікова група) – вихованки літературного гуртка «Біла Ворона» Пирятинського ліцею;
Ніколенко Наталія (ІІ вікова група) – вихованка літературного гуртка «Ліра» Державного професійно-технічного навчального закладу «Професійний аграрний ліцей» м. Кобеляки.

 

Диплом ІІІ ступеня
Острянська Юлія (І вікова група) – учениця Кулажинської загальноосвітньої школи I-III ступенів Гребінківської районної ради;
Храпаль Ілона (І вікова група) – вихованка гуртка «Культура мови та спілкування» Оржицького Будинку дитячої та юнацької творчості;
Марчук Богдан (І вікова група) – вихованець гуртка «Рукоділля» Машівського районного Будинку дитячої та юнацької творчості;
Солдатенкова Жанна (І вікова група) – вихованка літературного гуртка «Ліра» Гребінківської гімназії;
Шенгер Мирослава (ІІ вікова група) – вихованку гуртка «Літературна вітальня» Карлівського районного Будинку дитячої та юнацької творчості.

 

у номінації «Буктрейлер»:

Диплом І ступеня
Вихованці зразкового художнього колективу гуртка «Юний журналіст» (І вікова група) Полтавського ОЦЕВУМ;
Сергєєва Валерія (ІІ вікова група) – учениця Миргородської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 імені Панаса Мирного.

 

Диплом ІІ ступеня
Козуб Марія (І вікова група) – вихованка секції «Літературна творчість» Калашниківського НВК Мачухівської ОТГ;
Арестова Анастасія (ІІ вікова група) – вихованка зразкового художнього колективу гуртка літератури та публіцистики «Діалог» Полтавського ОЦЕВУМ.

 

Диплом ІІІ ступеня
Гошенко Тетяна (І вікова група) – учениця Солоницької ЗОШ І-ІІІ ст. Козельщинської районної ради;
Шенгер Мирослава (ІІ вікова група) – вихованку гуртка «Літературна вітальня» Карлівського районного Будинку дитячої та юнацької творчості.