Меню

Педагоги-дошкільники з усієї області переймали досвід колег з Полтави

 Дата: 
30.10.2018

30 жовтня на базі Полтавського спеціалізованого навчально-виховного комплексу № 10 (директор - Пуденко Вікторія Олександрівна) було проведено засідання обласного методичного об’єднання організаторів роботи з дітьми дошкільного та молодшого шкільного віку у закладах позашкільної освіти (координатор – завідувач відділу раннього розвитку дитини Перепелкіна Ліана Володимирівна).

На засіданні були присутні 39 педагогів з різних освітніх закладів: Будинків дитячої та юнацької творчості, навчально-виховних комплексів, загальноосвітніх шкіл.

Досвідчені фахівці своєї справи, працівники СНВК № 10 Хівренко Л.Ю., методист, Свирид Н.Ю., вихователі Крачмер О.М., Андреєва Л.В., Кротюк К.С., вчитель, Білик Т.П., інструктор фізкультури Місюренко М.Г. - ділилися з присутніми багаторічним досвідом та інноваційними технологіями роботи, які вони застосовують у діяльності з різновіковими групами дітей для забезпечення освітнього процесу.

Психолог-консультант Комунальної установи «Обласна психолого-медико-педагогічна консультація» Котляревська О.О. розповіла про розвиток інклюзивного простору в закладах позашкільної освіти.

Під час методоб’єднання присутні мали змогу не тільки перейняти передовий досвід роботи закладу, а ще і познайомитися з освітнім середовищем, в якому забезпечується наступність дошкільної та початкової освіти.