Меню

Ми розпочинаємо КВН!

 Дата: 
19.10.2018

Як завжди на позитиві та небезкорисно 19 жовтня проведено засідання обласного методичного об’єднання керівників команд КВН закладів загальної середньої та позашкільної освіти (голова - заступник директора з виховної роботи Олександр Рець). Бажаючих поКВНити разом з нами було майже пів сотні.

Поговорили про методику підготовки команд та проведення гумористичних турнірів зі справжніми професіоналами:

головним редактором Першої Полтавської ліги КВН Олександром Терещенком;

автором і актором команди «Французи», учасником телепроектів «Розсміши коміка» та «Ліга сміху», автором телепроекту «Ігри приколів» на каналі «1+1» Олександром Сергієнком;

гравцем команд КВН Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка, фіналістом Полтавської ліги КВН Анною Собакар;

учасником телепроектів «Розсміши коміка» та «Ліга сміху» Владиславом Призовим.

Практичні поради з досвіду колегам надали керівник команди КВН Центру дитячої та юнацької творчості м.Горішні Плавні Наталія Федоренко та керівник команди КВН «БОНЖУР» Шишацької обласної гімназії-інтернату для обдарованих дітей Зоя Семидідько.

Про організацію та проведення ХХІV обласного огляду-конкурсу команд КВН закладів загальної середньої та позашкільної освіти у 2018-2019 н.р. детально розповіли директор ОЦЕВУМу Надія Чернобель та координатор огляду-конкурсу Олександр Рець.

Отож, тема КВНівського сезону цього року звучатиме як «НОВА ШКОЛА – НОВІ ПОРЯДКИ»

І-й (відбірковий) етап у містах обласного підпорядкування, районах, об’єднаних територіальних громадах має бути проведений до 20 січня 2019 р. (дата, формат та порядок проведення визначаються місцевими оргкомітетами).

Під час даного етапу, мають визначитися команди-учасниці ІІ-го (зонального) етапу - по 1 команді від кожного міста (від Полтави - 3, від Кременчука - 2), кожного району, кожної ОТГ та закладу освіти обласного підпорядкування.Зональні ігри відбудуться в період з 1-го по 15-те лютого 2019 р., після формування зон з урахуванням територіальної приналежності команд-учасниць.

Учасники зонального етапу мають підготувати:

Конкурс
Умови проведення конкурсу
Регламент часу
Максимальна оцінка
«ВІЗИТКА»
Конкурс, у якому команди, використовуючи текстові жарти і мініатюри, представляють свою команду
до 7 хв.
7 балів
«МУЗИЧНИЙ БІАТЛОН»
Кожна команда готує по 15 пісенних жартів («карапуль») на шкільну тематику, які вокально подаються її представниками по черзі на сцені
 
1 бал
«ШТЕМ»
(«Шкільний театр естрадних мініатюр»)
на тему:
«З дитинства знайомий сюжет»
Команди повинні показати ШТЕМ (без обмеження по кількості акторів на сцені), заснований на якомусь загальновідомому історичному факті, літературному творі, мультфільмі, кінофільмі, телесеріалі, і т.д., використувавши у ньому жарти на шкільну тематику
до 4 хв.
7 балів

За результатами зональних змагань оргкомітетом буде прийнято рішення про проведення півфінальних ігор, які можуть відбутися орієнтовно 26-27 лютого 2019 р. Фінальна гра відбудеться в ОЦЕВУМі 15 березня 2019 р.

Дякуємо всім учасникам засідання та бажаємо вдалої гри командам у сезоні!

пн
вт
ср
чт
пт
сб
вс
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
Січень 2020
 

Корисні файли