Меню

Творимо добро РАЗОМ!

 Дата: 
17.10.2018

Чи важко допомогти іншому і що для цього потрібно робити?

Вчора ми довели, що не важко! І потрібно для цього зовсім не багато: БАЖАННЯ, команда однодумців і друзі-професіонали, здатні підтримати твою ідею та взяти участь у її реалізації.

16 жовтня ОЦЕВУМників об’єднала ідея допомогти донечці хореографа народної школи сучасної хореографії «ТОТУС» Кедрун Оксани Софійці Бриль, у якої лікарі діагностували гострий лімфобласний лейкоз. Дворічна дівчинка вже близько місяця знаходиться на лікуванні у онкогематологічному відділенні Полтавської дитячої міської клінічної лікарні. На вартісне лікування необхідні чималі кошти, тож, за ініціативи профкому ОЦЕВУМ, вирішено було провести благодійний захід по їх збору.

Розпочався захід на площі біля ОЦЕВУМу флешмобом «Танцюй на добро!» від вихованців народного художнього колективу школи сучасної хореографії «ТОТУС».

У фойє Центру організовано виставку виробів вихованців гуртків декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва, до якої долучилися волонтери православного центру «Благо» та їх друзі. Вироби можна було не лише власноруч виготовити, полюбуватися ними чи потримати у руках, а й придбати за символічну суму.

Кульмінацією заходу став концерт у великій залі, участь у якому взяли гуртківці закладу та знані не лише у місті, а й по всій Україні гурти «Live Drums Show», «Violin Cover Mix» (DJ Cherkasoff feat Альона Кіба), «Стрибожі внуці» та вокально-хорова студія «Домінус».

Спільними зусиллями вдалося зібрати майже 32 тисячі гривень, які передані мамі Софійки Оксані Кедрун.

Дякуємо всім, хто відгукнувся на наш заклик! Ви – НЕПЕРЕВЕРШЕНІ!

 

 

P.S. Банківська картка мами Софійки Кедрун Оксани Леонідівни у АТ КБ «ПРИВАТБАНК» для бажаючих допомогти родині: 4731 2171 1315 5020